Anna Rosiak

Popularność: 1273
Bardzo dobry coach (3)
Moja praca jest moja pasją, kocham to co robię...:) Specjalizuję się w coachingu kryzysowym. Dużą uwagę poświęcam osobom będącym w kryzysie. Często, praca w obszarze coachingu kryzysowego jest najważniejszą pracą, którą należy wykonać z klientem, aby przejść do coachingu tradycyjnego, doradztwa zawodowego czy podjąć szkolenie. Coaching kryzysowy i coaching tradycyjny stanowią całość, którą możemy nazwać coachingiem. Coaching kryzysowy mieści się miedzy coachingiem tradycyjnym, a terapią. Coaching kryzysowy definiowany jest przez słowo „kryzys”. Należy podkreślić,że kryzys jako stan psychiki, cechuje wysoki poziom napięcia emocjonalnego, w znacznej mierze przeżywanego lękowo. Ludzie znajdujący się w stanie kryzysu, napotykają przeszkodę w osiąganiu własnych celów życiowych – przeszkodę, która w tym czasie jest nie do pokonania za pomocą zwyczajowych metod rozwiązywania problemów. W takiej sytuacji metodą pomagającą w radzeniu sobie z sytuacją kryzysową jest właśnie coaching kryzysowy. Pracuję z osobami z różnych grup wiekowych, stojącymi w obliczu różnych wyzwań zawodowych i osobistych. Moja dotychczasowa droga zawodowa doprowadziła mnie do miejsca, gdzie praca w obszarze coachingu kryzysowego pozwala mi na jak najlepsze wykorzystanie zasobów, potencjału i doświadczenia jakie posiadam. Ukończyłam WSP TWP im. J. Korczaka w Warszawie na kierunku pedagogika, o specjalności doradztwo zawodowe i pedagogika pracy. Jestem akredytowanym coachem ACC ICF, certyfikowanym coachem kryzysowym, coachem kryzysowym w biznesie. Ukończyłam Międzynarodową Akademię Marketingu i Zarządzania w Moskwie „Intercollege” uzyskując uprawnienie do prowadzenia własnej działalności i nauczania.
Kontakt
Zapraszam do kontaktu: 888 258 501
Specjalizacje
Miasta
Szczecin,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu Ani. Pomogła mi w sferze zawodowej i prywatnej. Podobało mi się bardzo indywidualne podejście. Najbardziej cenię Anię za bardzo duże doświadczenie, uważam, że ma to olbrzymi wpływ na przebieg całego procesu. Polecam jej usługi osobom, które chcą zainwestować czas, żeby wyprostować wiele rzeczy w swojej pracy, domu... Warto.
1 grudnia 2014 Michał - Handlowiec
Bardzo dobry coach
Wielkie szczęście spotkać tak cudowną osobę we właściwym dla siebie czasie. Dla mnie Ania jest nie tylko bardzo dobrym coachem ale i wspaniałym człowiekiem. Praca z Anią pozwoliła mi odzyskać kontrolę nad własnym życiem, obniżyć poziom stresu i odzyskać równowagę. Jej profesjonalne podejście do klienta nacechowane jest uważnością, ogromną wiara w drugiego człowieka i jego niezwykłe możliwości. Po sesjach z Anią zmieniłam swoje podejście do życia, otworzyły się przede mną nowe możliwości których dotąd nie widziałam. Dziękuję Ci Aniu.
23 listopada 2014 Monika - specjalista odnowy psychobiologicznej
Bardzo dobry coach
Jako klientka uważam, że Ania jest jednym z bardziej unikatowych coachów w Szczecinie, a może i w całej Polsce. Jej styl pracy w coachingu opiera się na wyjątkowej wiedzy (posiada gruntowne wykształcenie z obszaru psychologii, pedagogiki, rozwoju zawodowego), intuicji, duchowości i tym "czymś nieuchwytnym" po czym poznaję, że jej wiedza i praca z klientem jest dla mnie wzorem. Osoba ciepła, umiejąca stworzyć komfortowe warunki do ciekawej "podróży" jaką jest coaching. Ania jest moją mentorką pracy z drugim człowiekiem w aspekcie rozwoju osobistego i zawodowego.
21 listopada 2014 Lena - coach/trener/doradca zawodowy
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj