Bartłomiej Sławiński

Popularność: 88
Bardzo dobry coach (4)
Wspieram osoby stojące przed podjęciem ważnych decyzji dotyczących dalszego rozwoju kariery zawodowej. Swoją pomoc oferuję studentom, pracownikom oraz managerom. Jestem certyfikowanym coachem (ACC - Associate Cerified Coach) przy International Coach Federation oraz kierownikiem liniowym pracującym w międzynarodowej korporacji i zarządzającym kilkudziesięcioosobowym zespołem specjalistów. Moje przygotowanie merytoryczne: * Associate Certified Coach (ACC) ICF * Studium Zawodowe Coacha Biznesu (Pracownia Coachingu NOVO) * Master of Business Adminstration (Akademia Leona Koźmińskiego) Moją pasją jest bieganie.
Kontakt
Zapraszam do kontaktu poprzez mój profil na Facebooku i messenger.
Specjalizacje
Miasta
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Miałam przyjemność przejść cały proces coachingowy z Bartkiem. Na pewno jest to osoba, ktora w 100% skupia sie na kliencie. Dla mnie było bardzo ważne, że coach był obok mnie ale także kontrolowal postępy i był bardzo stanowczy, nie bał się zadawania trudnych pytań. Z takim coachem na pewno nie będziesz siedziec i czekac na efekty ale zakasasz rękawy do roboty :) proces pozwolil mi zrozumieć jak dziala dążenie do celów i jak dbać juz samemu o dążenie do nich. Polecam :)
6 maja 2019 Izabella - Manager, SGH
Bardzo dobry coach
Miałem przyjemność wielokrotnie uczestniczyć w sesjach z Bartkiem. Poza faktem, że jak najbardziej spełniły one moje oczekiwania co do ustalenia kierunku, w którym powinienem się rozwijać, uzyskałem również pomoc poza coachingową - pomógł mi ulepszyć CV i przygotować na rozmowę próbną. Dzięki temu mam nie tylko plan na siebie, ale również przemyślane i dopracowane kroki jak go osiągnąć. Ogromnie polecam!
16 listopada 2018 Jakub - Student
Bardzo dobry coach
Bartek przeprowadził ze mną pełny cykl coachingowy. Pomógł mi precyzyjnie zdefiniować cele i konsekwentnie do nich dążyć. Spotkania przebiegały w przyjaznej atmosferze i jednocześnie były profesjonalnie moderowane przez Bartka. Po zakończonym procesie jestem przekonany, że coachig naprawdę działa i jest doskonałym narzędziem pomagającym w rozwoju. W moim odczuciu jako klienta osiągnąłem to co chciałem, aż w trzech wybranych przeze mnie obszarach. Zdecydowanie polecam Bartka jako coacha!
29 sierpnia 2018 Michał - Manager IT, Stuttgart
Bardzo dobry coach
Z Bartłomiejem miałam okazję pracować nad własnymi celami zawodowymi. Ma wrodzony talent porządkowania chaosu w głowie klienta, upraszczania i pomocy w nazywaniu rzeczy po imieniu. Doceniam jego ogromną empatię, umiejętność trzymania ram sesji coachingowej oraz pilnowania, aby rozmowa była w kierunku celu. Mieliśmy tylko 3 sesje, które wystarczyły na poukładanie tego, co było dla mnie najistotniejsze. Polecam, jako klient ale i praktyk coachingu z kilkuletnim stażem.
18 sierpnia 2018 Katarzyna Elżbieta Mikrut - coach, trener, Scrum Master
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom