Beata Dranikowska

Popularność: 95
Z kim i kiedy pracuję? - z osobami zarządzającymi, z menedżerami i liderami na różnych szczeblach organizacji (także na poziomie zarządu), z ekspertami, a także właścicielami firm, samodzielnymi przedsiębiorcami i freelancerami (z bardzo różnych rynków i branż). Najczęściej moi Klienci pracują nad wprowadzaniem zmian osobistych i zawodowych: nad poprawą ważnych dla siebie relacji (w pracy i w domu), autorytetem w pracy i zwiększeniem własnej asertywności, produktywnością i skutecznością, lepszym dysponowania swoim czasem i organizowaniem sobie zadań i aktywności, rozwijaniem własnego biznesu i własnych pasji, umiejętnościami menedżerskimi i strategicznymi. Proponuję Ci wsparcie wówczas, kiedy: - potrzebujesz zmiany i chcesz dowiedzieć się, jak się do tego konsekwentnie zabrać; - chcesz poukładać sobie swoje sprawy, wyznaczyć sobie kierunek działań; - chcesz podjąć jakieś decyzje, oczekujesz od siebie większej skuteczności i energii w realizacji swoich zamierzeń; - potrzebujesz lepiej rozumieć swoje potrzeby („Co tak naprawdę jest mi teraz potrzebne? Co będzie dla mnie dobre? Co teraz mam robić?”) Oferuję Ci: - dogodne miejsce i czas spotkań – zgodnie z naszymi ustaleniami; - spokojne wysłuchanie i rozmowę o Twoich sprawach w atmosferze partnerstwa, poufności i życzliwości; - profesjonalną pomoc i wsparcie związane z Twoimi celami, potrzebne materiały, techniki, narzędzia; - wstępną „sesję kalibracyjną”, w trakcie której poznasz mnie i moje metody pracy i zdecydujesz, czy to dla Ciebie. Realizuję projekty biznesowe (najczęściej w firmie u Klienta) oraz indywidualne (w swoim gabinecie na poznańskich Jeżycach lub innym, dogodnie ustalonym miejscu). Sesje prowadzę również przez telefon i skype.
Kontakt
Napisz do mnie lub zadzwoń:
602 75 40 18
Specjalizacje
Miasta
Poznań, Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Dlaczego ja?
Jestem solidnie przygotowana do pracy z ludźmi - ukończyłam studia magisterskie z zarządzania oraz z psychologii. Coachingiem zajmuje się od 5 lat. Jestem coachem z międzynarodową certyfikacją II stopnia PCC ICF (Professional Coach Certificate International Coach Federation). Ukończyłam również wiele dodatkowych kursów i szkoleń z zakresu psychologii i wspierania biznesu. Od 2004 roku pracuję również jako trener i konsultant biznesu.
Jestem praktykiem i potrafię odnieść się do realiów swoich Klientów - mam 15-letnie doświadczenie pracy w różnych firmach, w tym korporacjach. Pracowałam głównie w marketingu, PR, wsparciu sprzedaży, mam doświadczenie w pracy menedżerskiej. Wykorzystuję też swoje własne doświadczenia i mądrość ludzi, z którymi miałam okazję współpracować.
Co mówią moi Klienci?
„Nasze spotkania pozwoliły mi wypracować nowe pomysły na moją pracę.”
„Beata skutecznie wykorzystuje posiadane kompetencje w praktyce, a jej zaangażowanie i pasja udzielają się osobom z nią współpracującym.”
„Rozumiała, z czym zmagałem się w swojej organizacji oraz jakimi prawami rządzi się biznes.”
„Podczas każdego spotkania istotne było praktyczne podejście do rozwiązywania problemów.”
„Praktyczne i indywidualne podejście, rozległa wiedza oraz wspólny, biznesowy język pozwoliły realnie rozwiązać najbardziej palące kwestie, z którymi zmagałam się na co dzień.”
„Beata oprócz umiejętności coachingowych posiada także solidne doświadczenie biznesowe.”
„Doceniałem jej wszechstronną wiedzę, bardzo dobry kontakt i otwartość w komunikacji.”
„Istotne było dla mnie również szybkie nawiązanie kontaktu umożliwiającego szczerą relację.”

Więcej na moim profilu Linked In:
https://www.linkedin.com/in/beatadranikowska/

Opinie

Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj