Beata Nowicka - Misiewicz

Popularność: 787
Jestem akredytowanym coachem, psychologiem, socjologiem, trenerem umiejętności psychospołecznych, nauczycielem psychologii. Od lat zajmuję się pomocą psychologiczną, terapią, szkoleniami i coachingiem. W swojej pracy zetknęłam się z setkami ludzi i problemów. W ośrodku leczenia uzależnień, poradni zdrowia psychicznego, warsztatach terapii zajęciowej, szkołach. I wciąż wierzę, że w ludziach drzemie niesamowity potencjał. Że oni sami znają odpowiedzi na swoje pytania i potrafią znaleźć rozwiązania dla swoich problemów. A mnie niesamowicie cieszy towarzyszenie moim klientom w tych poszukiwaniach i osiąganiu zamierzonych celów. Prywatnie żona i mama trzech chłopców. Miłośniczka podróży, fotografii, książek, muzyki - poznawania, doświadczania, odkrywania.
Kontakt
Cena
150zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Częstochowa, Radomsko, Koniecpol, Kłobuck,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Jeszcze więcej o mnie - wykształcenie i doświadczenie
http://www.goldenline.pl/beata-nowicka, http://www.emocjisienieje.pl
RABATY
Wykupując sesje w pakiecie korzystasz z rabatu:

pakiet 3 sesje - oszczędzasz 40 zł
pakiet 6 sesji - oszczędzasz 90 zł ........................................................................................................... sesje przez telefon lub Skype Cennik: 1 sesja 60 min - 150 zł
Co poza tym? - Współpraca ze specjalistami
Coaching to nie jedyne i nie zawsze najlepsze rozwiązanie. Moje różnorodne doświadczenie zawodowe jako psycholog pozwala mi ocenić, kiedy klient skorzysta więcej, udając się do psychoterapeuty czy lekarza. Moja uczciwość i etyka zawodowa nakazuje mi w takich przypadkach, aby zaprosić klienta do konsultacji z innym specjalistą. Współpracuję z naprawdę dobrymi specjalistami - lekarzami, psychiatrami, psychoterapeutami, dietetykiem, pedagogiem, logopedą, trenerami i innymi coachami.

Opinie

Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj