Beata Szostakowska

Popularność: 78
Bardzo dobry coach (5)
Jestem dyplomowanym coachem i pasjonatką pomagania. Coaching jest doskonałą syntezą moich talentów i pasji. Moimi mocnymi stronami są: analityczny umysł, intuicja i empatia. W swojej pracy kieruję się Kodeksem Etycznym International Coach Federation (ICF) oraz wartościami chrześcijańskimi. Do relacji coachingowej wnoszę zaangażowanie, szczerość i odwagę. Od klientów oczekuję szacunku, otwartości i uczciwości. Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Zarządzania i Prawa. Ukończyłam studia podyplomowe z zakresu Psychologii Zarzadzania Personelem na Uniwersytecie Warszawskim oraz kurs Professional Coaching Certificate zgodny z programem CFC/PCD oraz wymaganiami akredytacyjnymi International Institute of Coaching and Mentoring (IIC&M). Zanim weszłam na ścieżkę coachingu przez kilka lat szukałam swojej drogi metodą eksperymentów. Zdobyta wiedza i zróznicowane doświadczenia są kapitałem, z którego czerpię obecnie i którym chętnie się dzielę. Jako mistrzyni optymalizacji i osoba dbająca o detale staram się dostarczać usługi coachingowe doskonałej jakości. Swoją ofertę dostosowuję do indywidualnych potrzeb klientów. Prywatnie jestem mamą trójki dzieci, wolontariuszem w oragnizacji charytatywnej, trenuję Krav Maga. Interesuję się dizajnem, komiksem i architekturą wnętrz. Zapraszam do kontaktu i spotkania.
Kontakt
Tel. 514 830 485
Specjalizacje
Miasta
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Spotkania z p. Beatą pozwoliły mi wyklarować moje potrzeby zawodowe, uświadmiły mocne i słabe strony i zostawiły inne cenne spostrzeżenia, zdarza mi się wracać do notatek ze spotkań. Zadaje prace domowe, robi testy i wymaga zaangażowania w spotkania a nie tylko pitu pitu i taśmowo.. Zawsze przygotowana, punktualna. Poza tym - duża kultura osobista, poczucie humoru i ludzkie podejście. Zdecydowanie polecam!
8 listopada 2017 Monika - Marketing Specialist
Bardzo dobry coach
Beata w moim odczuciu jest urodzonym coachem. Kiedy sama określała swoją drogę jako coach i mentor, wymyśliła na poczekaniu kilka narzędzi coachingowych, których nie miała jeszcze okazji poznać, czy gdziekolwiek o nich słyszeć. Wykształciłem ponad 500 coachów i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że Beata jest jedną z niewielu mających naturalne, niewymuszone predyspozycje do wykonywania tego wymagającego zawodu. Polecam!
19 października 2017 Łukasz - nauczyciel coachów
Bardzo dobry coach
Skorzystałem, bardzo polecam. Od pierwszego spotkania Pani Beta z dużą cierpliwością słuchała moich wątpliwości zawodowych jak i sfery prywatnej. Udało się bardzo szybko określić granice jak i cele zawodowe, kierunek dalszego rozwoju.Odpowiedzialna i profesjonalna pomoc. Bardzo polecam i pozdrawiam Panią Beatę.
18 października 2017 Piotr - specialista ds. sprzedaży części zamiennych
Bardzo dobry coach
Beata jest najlepszym coachem jakiego spotkalam. Bylam juz u kilku, a tylko u Beaty czulam sie najbardziej komfortowo. Jest przemila, sympatyczna i bardzo kompetentna osoba. Z czystym sumieniem polecam!!! Jesli tylko znow jakies przeszkody stana mi na drodze zyciowej, to z pewnoscia skorzystam z coachingu u Beaty. Jest bardzo kompetenta zarowno w swerze zawodowej jak i osobistej. Dziekuje Beatko!!!!! :)
18 października 2017 Agnieszka - mama
Bardzo dobry coach
Skorzystałam i nie zawiodłam się. Rozmowa z panią Beatą bardzo mi pomogła podjąć właściwe decyzje i uporządkowała myśli. Bardzo polecam. Profesjonalnie, skutecznie, bardzo dobry kontakt. Empatyczne i równoważnie bardzo analityczne prowadzenie tematów. Polecam
18 października 2017 weronika - marketingowiec
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom