Damian Pytlowany

Popularność: 221
Bardzo dobry coach (3)
Zebrałem wiele praktycznych doświadczeń w kilku branżach działając w biznesie od 1996 roku. Aktualnie koncentruję się na doradztwie, coachingu i szkoleniach z zakresu tzw. umiejętności miękkich. Prywatnie szczęśliwy człowiek, mąż, ojciec Bartka. Ostatnio nieustannie coachowany przez swojego 7 letniego syna ;-). Wielką satysfakcję sprawia mi obserwowanie, jak moi klienci rozkwitają, znajdują nowe ścieżki działania, skutecznie pokonują problemy i wyzwania. To, co mi daje mi największą satysfakcję w prowadzeniu sesji coachingowych, to sytuacje, kiedy klienci podsumowując sesję mówią: "ja znalazłem sposób na..." , "ja doszedłem do ...", "już teraz wiem jak do tego podejść, jak to zrobić". Oni sami znajdują drogę i rozwiązania. I właśnie dzięki temu, że są to ich własne rozwiązania - a nie narzucone przez innych - są dla nich najlepsze. W tym właśnie - jak dla mnie - kryje się moc coachingu. To klient odkrywa swoje ukryte zasoby i swoją motywację do działania. Coach jest tu przewodnikiem i partnerem w odkrywaniu Twojej lepszej wersji siebie. A kiedy Ty ze mną chcesz odkryć lepszą wersję siebie?
Kontakt
+48 602 249 423
Cena
200zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Wrocław,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Damian jest świetnym trenerem, stwarza bardzo komfortowe warunki podczas sesji, świetnie pomaga znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania, jednocześnie niczego nie narzucając i poświęcając całą swoją uwagę drugiej stronie. Dzięki dyskretnej pomocy czułam caly czas, jakbym to ja sama przechodziła przez sesję. Gorąco polecam.
8 lipca 2015 Dominika - student
Bardzo dobry coach
Sesje przebiegały w miłej, luźnej atmosferze. W ogóle nie czułam skrępowania w omawianiu moich problemów. W czasie sesji dowiedziałam się tego jak radzić sobie w trudnych sytuacjach, jak zamieniać stwierdzenie "nie wiem" na ciekawość, jak odpierać doradzanie innych i potrafić ocenić czy aby te rady są dla nas dobre i czy w ogóle brać je pod uwagę. Ponadto na spotkaniach dowiedziałam się, że człowiek chodzi ciągle tymi samymi tunelami, które sobie stworzył i aby wyjść z ciągłej monotonii czy danej sytuacji to trzeba wydrążyć sobie nowe lepsze tunele. Na własnym przykładzie zauważyłam, że sesje z Damianem pokazały mi że czasami niewiele potrzeba żeby żyć inaczej. Zwykłe trzy głębsze oddechy powodują że nasza postawa się prostuje, głowa unosi się do góry i człowiek staje się pewniejszy (jedna z rad Damiana). Po spotkaniach z Damianem moje życie się zmienia, w lipcu przeprowadzam się wraz z mężem i dwojgiem dzieci do Anglii. Jak na razie wszystko się dobrze układa ja i mąż mamy już załatwioną prace, dzieci szkołę, mieszkanie. Parę miesięcy temu w ogóle nie brałam pod uwagę takiego rozwiązania, ale teraz widzę że to bardzo dobra decyzja. Gwarantuje nam wszystkim rozwój. Fajne jest to, że na sesjach skupialiśmy się na tym co jest teraz i ma być potem, a nie na wyciąganiu przeszłości i użalaniu się nad sobą. Myślę, że osoby które czują że coś w ich życiu jest nie tak i chciały by się dowiedzieć jak to zmienić to sesje z Damianem na pewno w tym pomogą. Polecam !!!!
17 czerwca 2015 Ilona - Księgowa
Bardzo dobry coach
Damian jest trenerem który niezauważalnie stwarza komfortowe warunki do rozmowy, jest spokojny, rzeczowy, świetnie przygotowany, w dziesiątkę trafia z pytaniami-naprowadzającymi, świetnie podsumowuje. Gorąco polecam! jest godny zaufania!
13 maja 2015 Berenika - projektant
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom