Damian Rogala

Popularność: 74
Bardzo dobry coach (10)
Decyzja, działanie, determinacja! W mojej ocenie te 3 składniki, to przepis na realizację dowolnego celu! Zapraszam na 1. darmową sesje, na której zastanowimy się, jak duże korzyści przyniesie Ci nasza współpraca. Swoją skuteczność opieram na 4 filarach: - 1 000 godzin coachingów przeprowadzonych jako wewnętrzny coach w dużej polskiej korporacji - Akredytacji ACSTH uzyskanej w trakcie realizacji rocznych studiów Coach i Trener - partner w rozwoju - Treningowi NLP poziom Praktyk u Marka Rożalskiego - Wiedzy uzyskanej na licznych szkoleniach i studiach podyplomowych: m. in. Psychologia w Biznesie, Studia Managerskie. Mam doświadczenie, wiedzę oraz umiejętności aby pomóc Ci w: - Wyznaczeniu oraz realizacji ambitnych celów - Rozwoju umiejętności, które pomogą Ci uzyskać szybszy awans - Zaakceptowaniu emocji (emocje nie są złe ani dobre, zła może być nasza ich interpretacja) - Przepracowaniu trudnych sytuacji - zamiana porażki w lekcje - co wpłynie na Twoje poczucie wartości. Zadzwoń, porozmawiajmy i wspólnie podejmijmy decyzje jak mogę Ci pomóc. #decyzja #działanie #determinacja
Kontakt
Tel: 691 191 710
Cena
200zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Kraków,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Szczegóły ceny
50% płacisz po coachingu, 50% po zrealizowaniu celu!

Opinie

Bardzo dobry coach
Damian dosłownie zaraża swoją energią i chęcią działania. Po coachingach z Damianem byłam zdeterminowana do realizacji wyznaczonych celów. Co najważniejsze Damian wprowadza od początku miłą i luźną atmosferę ale jest wymagający co do realizacji celu. Profesjonalista z dużym doświadczeniem, słucha i podpowiada jak rozwiązać problem. Jestem bardzo zadowolona.
31 lipca 2020 Katarzyna - Lider Zespołu w CC
Bardzo dobry coach
Damian pomógł mi profesjonalnie przygotować się do mojej pierwszej poważnej rozmowy kwalifikacyjnej. Zwrócił uwagę na błędy, które nieświadomie popełniałam oraz uświadomił na jakie rzeczy powinnam zwracać uwagę. Dzięki temu poszłam na rozmowę zdecydowanie mniej zestresowana a sama rozmowa poszła bardzo dobrze. Polecam z nim pracę.
30 lipca 2020 Joanna - Bankowość
Bardzo dobry coach
Profesjonalista i zarazem niesamowity człowiek :) Współpraca z nim to niezwykła podróż przez ogromna zmianę. Trzy lata systematycznej pracy to okres moich najwiekszych sukcesów zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Z pomocą Damiana zaczniesz "być", a nie "bywać" Serdecznie polecam!
30 lipca 2020 Przemysław - Trener
Bardzo dobry coach
Damian prowadził coachingi z moimi pracownikami. Przy nim osiągali ponadprzeciętne wyniki z uśmiechem na twarzy i z chęcią podnoszenia sobie poprzeczki! Komunikatywny, charyzmatyczny, kompetentny. Serdecznie polecam!
30 lipca 2020 Michał - Dyrektor CC
Bardzo dobry coach
Praca z Damianem to jednocześnie przyjemność i... wyzwanie. Uważnie słucha i nie odpuszcza. A przez to ja jako klient nie odpuszczałem na sesjach. Bardzo zaangażowany i profesjonalny. Zna się na rzeczy, dlatego szczerze polecam Damiana jako coacha i mentora.
29 lipca 2020 Grzegorz - Przedsiębiorca/Trener/Coach
Bardzo dobry coach
Profesjonalista. Jest prawdziwym mistrzem w tym co robi, współpracę z nim oceniam bardzo wysoko! Dzieki współpracy z Damianem realizacja postawionych mi celów była zdecydowanie łatwiejsza. Serdecznie polecam tego Pana!
29 lipca 2020 Patryk - Obsługa Klienta
Bardzo dobry coach
Damian jest rewelacyjny. Jego rady sprawiły, że zaryzykowałam i zmieniłam pracę na taką, w której spełniam się w 100 %. Pokazał, że droga do marzeń nie jest prosta, ale warto walczyć o swoje marzenia. Damian bardzo autentyczny w tym co robi i to sprawiło, że ja mu zaufałam. Bardzo się cieszę, że go poznałam
29 lipca 2020 Magda - Opiekun
Bardzo dobry coach
Rozmowy z Damianem to sama przyjemność! Pełen profesjonalizm, polecam. Nie znam drugiej takiej osoby, która wyznacza sobie tak precyzyjne i ambitne cele i z wszystkie realizuje krok po kroku jakby odtwarzal napisany przez kogoś scenariusz....niesamowite
29 lipca 2020 Dagmara - PMO
Bardzo dobry coach
Damian to super gość, który zna się na rzeczy, bardzo profesjonalnie podchodzi do wszystkich swoich obowiązków oraz wszystkich swoich podopiecznych. Bardzo mile wspominam swoją pracę w Krakowie w jednym z Polskich Banków, w których pracowałem i miałem okazję poznać oraz współpracować z Damianem. Serdecznie polecam !!!!!!!
29 lipca 2020 Karol - Obsługa klienta
Bardzo dobry coach
Damian pomagał mi w sytuacjach, które wydawały się beznadziejne. Dzięki pracy z nim, odkrywałem rozwiązania, które przynosiły ponad przeciętne rezultaty. Realizacja wyzwań Biznesowych z pomocą Damiana jest znacznie łatwiejsza!
29 lipca 2020 Emil - właściciel
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom