Danuta Jagoda

Popularność: 411
Bardzo dobry coach (9)
Coaching to coś więcej niż trening osobowości, dążenie do celu czy szukanie motywacji... Dla mnie Coaching to przede wszystkim spotkanie z PRAWDZIWYM SOBĄ, gdzie wartości są autentyczne a nie udawane "dla dobra publicznego", gdzie motywacja to nie "słomiany zapał" ale długi proces odkrywania pierwotnych motywów działania, gdzie odkrywamy swoją ciemną i jasną stronę po czym godzimy je ze sobą, aby żyć coraz lepiej.
Kontakt
mail: jagoda.danuta@gmail.com
tel.509-555-871

PIERWSZE SPOTKANIE JEST BEZPŁATNE! Obejmuje: rozeznanie w temacie, konsultację, ustalenie zasad współpracy i dokładnej ceny).
Cena
100zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
KOMPETENCJE
Coach - Akredytacja ACC ICF (2013-2016), Trener warsztatu - rekomendacja PTP, mgr psychologii
warunki ustalania ceny
Kwota średnio 100zł/sesję - dotyczy coachingu indywidualnego.

Opłata za coaching grupowy - od 50zł/osobę.

Cena zależy głównie od miejsca, ilości i czasu spotkań.

CENNIK PODLEGA NEGOCJACJI :)

Opinie

Bardzo dobry coach
Do Danki trafiłam przypadkowo a w zasadzie podpowiedziała mi intuicja i nie żałuję, że jej posłuchałam. Wiedziałam, że muszę coś zrobić jednak "deptałam w miejscu" . Spotkania z Danką pozwoliły mi spojrzeć inaczej na zaszufladkowane "tematy/problemy", zrobiłam krok do przodu i idę dalej. Danka była w cieniu a jednak jej pytania doskonale trafiały w sedno i pozwoliły wyjść z skostniałych schematów. Polecam
3 kwietnia 2014 Karina - Menadżer
Bardzo dobry coach
Danka Jagoda to coach marzeń! Cechuje Ją profesjonalizm na najwyższym poziomie, niesamowita charyzma, ogromna wrażliwość i dobre serce. Przez siedem lat trafiałam do różnych terapeutów... wiele lat poszukiwań i rozczarowań, aż w końcu polecono mi Dankę - dziesięć spotkań, mnóstwo wnikliwych pytań ze strony coacha i ogromna dawka pozytywnej energii odmieniło moje życie. Dziękuję :-) I z pełną odpowiedzialnością polecam coaching prowadzony przez Dankę Jagodę.
24 luty 2014 Ania - nauczyciel
Bardzo dobry coach
Danka promieniuje niesamowicie dobrą energią, i tą energią zarażała mnie na każdym spotkaniu, ledwo przekraczałam próg jej gabinetu. Dzięki jej pytaniom spojrzałam na wiele problemów w zupełnie inny, nowy sposób. Nie wtrącała się, nie narzucała niczego, ale tak prowadziła rozmowę, że odkrywałam w sobie pokłady zupełnie nowych informacji i pomysłów, porządkowałam swoje sprawy, problemy zamieniałam na wyzwania i zabierałam się do działania. Czułam się przy niej bezpieczna i zrozumiana. Pomagała mi odkryć, co naprawdę jest ważne dla mnie, czego naprawdę chcę (a nie co powinnam). Docierałam do tego co naprawdę jest problemem, a co tylko skutkiem ubocznym tego problemu. Przy niej marzenia zamieniałam na cele, opracowywałam plan i… realizowałam te plany. A Danka siedziała naprzeciw mnie i cierpliwie dopytywała: „Co jeszcze możesz zrobić w tej sprawie? Co jeszcze?” Na długiej i powolnej drodze mojego osobistego rozwoju spotkania z Danką zapamiętałam jak wjazd na drogę szybkiego ruchu: mnóstwo pozytywnych zmian w bardzo krótkim czasie. Serdecznie polecam!
16 luty 2014 Ogrzyca - spedytor
Bardzo dobry coach
Ja swój coaching z Danką odebrałam jako czas tylko i wyłącznie dla siebie. Danka bardzo dobrze słuchała i wychwytywała ważne kwestie, których ja nie dostrzegałam, przez co trudniej było mi osiągać swoje cele. Dzisiaj widzę dużą poprawę i mam więcej zadowolenia z siebie. Bardzo polecam tego coacha.
16 grudnia 2013 Martyna - Pracownik naukowy
Bardzo dobry coach
Dzięki Coach z Danką uświadomiłem sobie że rozwiązania swoich problemów mam w sobie. Coach z Danką nadal procentuje dlatego wiem gdzie szukać rozwiązania. W sobie. Polecam wszystkim Coach z Danką. Dziękuje :)
13 grudnia 2013 Maciej - Niezależny dystrybutor Herbalife
Bardzo dobry coach
Bardzo dobrze pracowało mi się z Danką. Cały czas za mną podążała, a jej trafne pytania pozwoliły mi nie tylko głębiej wejrzeć w siebie i spojrzeć inaczej na wiele aspektów, ale również wpaść na rozwiązania, o których wcześniej nie myślałam. Dziękuję :)
21 marca 2013 Karolina - studentka
Bardzo dobry coach
Niezwykle komunikatywna, wnikliwa, myśląca. Bardzo mi pomogła i otwarzyła oczy na wiele spraw. Profesjonalistka w każdym calu. Szczerze polecam jako specjalistkę w swojej dziedzinie, a przede wszystkim dobrego człowieka. Dziękuję za pomoc i poświącony czas!
6 stycznia 2013 Dagmara - psycholog
Bardzo dobry coach
Pierwszy raz poczułam się jak na prawdziwych warsztatach coachingowych właśnie z Danką. Dawała ona dużo swobody w wypowiedziach i słuchała bardzo uważnie. Poprzez zadane przez nią pytanie zmieniłam sposób patrzenia na swój cel. Dziękuję bardzo i polecam z pełną odpowiedzialnościom.
7 grudnia 2012 Sabina - ekonomista
Bardzo dobry coach
Podczas sesji coachingowej Danka potrafi zniknąć z pola widzenia, myślenia oraz odczuwania. Zostaję tylko ja, z samą sobą i swoim życiem. Raz na jakiś czas pojawia się głos, jedno pytanie, kolejne pytanie, jeszcze następne pytanie.To chyba Danka. Kiedy kończy się sesja, dziękuję Jej za spotkanie, za spotkanie z sobą.
3 listopada 2012 Aleksandra - psycholog
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom