Lista coachów Coaching kryzysowy

Posiada artykuły
Im więcej osiągasz w życiu, z tym większą ilością problemów musisz się mierzyć, i tym większą cenę płacisz za nierozwiązane problemy. Nierozwiązywane problemy stają się przeszkodami, a rozwiązane kolejnymi krokami na drodze do sukcesu. Jeżeli chcesz coś zmienić w swoim życiu, w swoim biznesie, w swojej karierze - to dobrze trafiłeś. Jestem Coachem, Trenerem, prawnikiem i mediatorem. Wiem co to jest życiowa zmiana, wiem jak nią zarządzać i wiem jak Ci pomóc żebyś znalazł optymalne rozwiązania i zrealizował swoje cele.
popularność: 1532    ocena: Bardzo dobry coach (8)pełny opis
Certyfikowany Międzynarodowy Coach, Psycholog kliniczny, Praktyk terapii Brainspotting z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w pracy z osobami dorosłymi. Sesje w języku polskim i angielskim, głównie online. Wykorzystuję medytacje, wizualizacje, pracę z oddechem. Pracuję holistycznie z osobami dorosłymi w obszarze szeroko pojętej traumy indywidualnej i generacyjnej, które mogą zatrzymać Cię w rozwoju osobistym i zawodowym. Głębokie i nieświadome przekonania często powodują odkładanie ważnych spraw na później, sabotując Twoje ambitne plany i działania. Pomogę Ci w redukcji poziomu lęku, stresu i napięcia, zmniejszeniu dolegliwości bólowych, psychosomatycznych i problemów ze snem, utrudniających codzienne funkcjonowanie w życiu, karierze, biznesie oraz wpływających na Twoje relacje. Dzięki pracy ze mną nie tylko poczujesz ulgę, żegnając się z bagażem przeszłości, ale odzyskasz wewnętrzny spokój, radość, lekkość i kreatywność. Będziesz mieć więcej poczucia sensu i kontroli, wiary w siebie i energii do działania. Prowadzę szkolenia i warsztaty, sesje indywidualne i grupowe. Poradnictwo psychologiczne, psychoedukacja.
popularność: 27    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
Doświadczasz trudnego etapu w życiu? Pragniesz od życia więcej? Szukasz pracy? Chcesz rozwinąć własny biznes lub umiejętności pracy z ludźmi? Dzięki rozmowie lepiej zrozumiesz swoją sytuację i będziesz gotowy pójść naprzód. Jestem psychologiem, coachem ICC, coachem kryzysowym II stopnia, HR-owcem, trenerem rozwoju osobistego i biznesu, konsultantem Insights Discovery oraz asesorem AC/DC. Jestem również autorką artykułów na portalach branżowych oraz rozdziału w książce „Godzina wychowawcza z Agnieszką Osiecką” Małgorzaty Wiśniewskiej-Olejnik. Od 2013 roku działam jako coach nie tylko wewnątrz firmy, ale i na rynku, budując własną markę. Posiadam 13-letnie doświadczenie w coachingu (ponad 1000 godzin praktyki). Praca ze mną to ukierunkowana na cel, dynamiczna rozmowa, która zmierza do przełożenia refleksji na konkretne działania. Dlaczego? Bo zarówno Tobie, jak i mi zależy na widocznych efektach.
popularność: 1432    ocena: Bardzo dobry coach (31)pełny opis
W pracy ze mną poznasz mechanizm swojej motywacji oraz czynniki, które mogą go osłabiać lub wzmacniać. Osiągniesz skuteczność swoich działań. Pracuję głęboko z emocjami dbając o Twój wewnętrzny rozwój i gruntowną zmianę. Wesprę Cię w walce z blokującymi przekonaniami. Zapraszam w podróż w poszukiwaniu coraz lepszej wersji siebie.
popularność: 173     pełny opis
"Twoje życie jest okazją. Dorośnij do niej." Suzanne Veyn
popularność: 21     pełny opis
Hipnoterapeuta, twórca Profesjonalnej Szkoły Hipnoterapii, doktorant w Instytucie Psychologii PAN.
popularność: 141     pełny opis
Prowadzimy szkolenia, terenowe wyjazdy, oraz seminaria dla studentów. Nasze zajęcia dotyczą kompetencji interpersonalnych po studiach.
popularność: 9     pełny opis
Coach z akredytacją ACC ICF aktualną w latach 2013-2016; trener rozwoju osobistego, psycholog. Motto: "Jeśli nie stworzysz własnego planu na życie, masz pewne, że wylądujesz w czyimś innym planie" Jim Rohn
popularność: 532    ocena: Bardzo dobry coach (9)pełny opis
Cześć! Nazywam się Piotr Borwin i jestem certyfikowanym coachem kariery dla osób poszukujących swojej drogi zawodowej oraz coachem relacji dla wszystkich tych, którzy chcą lepiej komunikować się z drugim człowiekiem w rodzinie, pracy i związku. Wspieram managerów na początku ich drogi zawodowej, sprzedawców w lepszym rozumieniu Klientów, a poszukujących pracy w sprawnej przeprawie przez świat rekrutacji. Stworzyłem wiele programów rozwojowych dla managerów i sprzedawców. Jestem autorem książki dla osób chcących świadomie kreować swoją drogę zawodową – „Weź sobie tę pracę!” – Praktycznego przewodnika od A do Z po ścieżce kariery. Wierzę w unikalną wewnętrzną wartość i potencjał każdego człowieka. Uważam, że każdy człowiek posiada wszelkie niezbędne zasoby do realizacji własnego potencjału. Moje wartości to wolność, współczucie i miłość. W moim rozumieniu świata, życie jest drogą a błędy, lekcjami do odrobienia. Uważam, że w życiu spotykamy wyłącznie przyjaciół i nauczycieli. W mojej pracy kieruję się zasadą, że jakakolwiek droga rozwoju, która nie prowadzi nas do codzienności i nie wspiera człowieka w codziennych wyborach, to droga na manowce. Miarą prawdy jest życiowa użyteczność. Bez niej słowa i teorie pozostają jedynie pustymi sloganami.
popularność: 904    ocena: Bardzo dobry coach (31)pełny opis
Specjalizuję się w pracy z kobietami w zakresie tworzenia przez nie związków pełnych miłości, zaufania i świadomej komunikacji z partnerem.
popularność: 347    ocena: Bardzo dobry coach (3)pełny opis
www.pracowniasensownejkariery.com
popularność: 9     pełny opis
Master Counseling & Coaching, Leadership & Executive Coach, Audytor, mentor, superwizor, konsultant biznesowy w zakresie miękkiego HR, zarządzania, sprzedaży, tworzenia kultury organizacyjnej, diagnozy potrzeb, Akredytowany Coach PCC ICF, Akredytowany Coach i Superwizor Izba Coachingu, Akredytowany Mentor i Coach EIA Senior Praktyk EMCC, Mentor Coach ICF, Master Praktyk NLP, Certyfikowany Konsultant Odporności Psychicznej AQR, Certyfikowany trener Podróż Bohatera®, Certyfikowany Konsultant, Mentor Coach Kryzysowy IPTK. Organizacje Coachingowe: Izba Coachingu https://www.izbacoachingu.com/o-izbie/ Członek Izby Coachingu - CST Coaching, Członek Prezydium Izby Coachingu, International Coaching Federation https://icf.org.pl/coach/anita/ Członek Zwyczajny ICF Global i Polska European Mentoring & Coaching Council Członek zwyczajny Prowadzi: coaching, mentoring, superwizję, szkolenia, doradztwo, Rozwija kompetencje: managerskie, sprzedażowe, komunikacji interpersonalnej, coachingowe, kariery, życiowe. Pracuje z: managerami wyższego i średniego rzędu, prezesami, zarządzeń, właścicielami firm MSP, specjalistami Wspiera organizacje w: definiowaniu Misji, Wizji i Wartości, budowaniu zespołów, w tworzeniu strategii sprzedażowych. W procesach Coachingu Kariery wspiera klientów: w wyznaczaniu celów zawodowych i tworzeniu strategii ich realizacji, zmiany pracy, awansie, otwieraniu własnego biznesu. Właściciel firmy CST Coaching, firmy szkoleniowej oferującej usługi rozwojowe z możliwością dofinansowania w BUR do 80% dla MMŚ, współtwórca marki Spichlerze Rozwoju. Współpraca z CDV Poznań, UKW Bydgoszcz, WSE Kraków. Pracuję na terenie całej Polski - ZOOM w Bydgoszczy, ul. Ogińskiego 16, pokój 609
popularność: 1649    ocena: Bardzo dobry coach (9)pełny opis
" Wspieram ludzi gdy dokonują zmian w życiu lub w pracy, kryzys postrzegam jako początek zmian i rozwoju" Jestem absolwentką SWPS na kierunku "coaching i mentoring" oraz od ponad 10 lat trenerem biznesu. Posiadam profesjonalne przygotowanie do udzielania pierwszej pomocy psychologicznej w kryzysie psychologicznym, jestem również coachem kryzysu i kariery. Pracuję z właścicielami firm, kadrą zarządzającą i kierowniczą w obszarze coachingu biznesowego. Kryzys postrzegam jako początek rozwoju i dobrych zmian. Ukończyłam kurs terapii krótkoterminowej skoncentrowanej na rozwiązaniach TSR w CTRS w Warszawie . Doświadczenie zawodowe i praktykę biznesową zdobywałam w międzynarodowych korporacjach na stanowiskach managerskich w Polsce i za granicą. Prowadzę własną firmę GLOBAL METODI zajmującą się w zakresie HR: coachingiem, szkoleniami, oraz wsparciem w zakresie sukcesji firm ( strategia, struktury firm) Proponuję: - sesje bezpośrednie i online - spotkanie wstępne które zdiagnozują tematykę i rodzaj pracy: do 20 minut gratis - spotkania indywidualne i pakiety sesji coachingowych i mentoringowych w terminach dogodnych dla klienta - czas trwania jednej sesji to 60 minut.
popularność: 693    ocena: Bardzo dobry coach (19)pełny opis
DORADZTWO I COACHING MANAGERSKI, OBSZAR SPRZEDAŻY I ROZWOJU OSOBISTEGO
popularność: 149     pełny opis
Studentka psychologii i dyplomowany Coach. Zawodowo Specjalista ds. adaptacji pracowników.
popularność: 52     pełny opis
Jestem certyfikowanym coachem i trenerem od blisko 10 lat. Wspieram swoich klientów zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Wprowadzam do sesji coachingowej elementy mentoringu, doradztwa bądź indywidualny tryb szkoleń, odpowiadając w ten sposób na specyficzne zapotrzebowanie klienta. Gwarantuję empatię, etyczne działanie i sukces w procesie. Zapraszam serdecznie.
popularność: 11    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
spójrz poza horyzont
popularność: 129    ocena: Bardzo dobry coach (6)pełny opis
Mentor-Coach w obszarze finansów
popularność: 16     pełny opis
Czujesz, że chcesz zmienić coś w swoim życiu, ale nie wiesz co albo jak? Potrzebujesz wsparcia w osiąganiu swoich celów i samorozwoju? A może po prostu potrzebujesz towarzysza, który Cię wysłucha? Zapraszam! Ukończyłam kurs coacha w Grupie SET, z wykształcenia jestem psychologiem, a prywatnie osobą otwartą, ciekawą świata i ludzi. W każdej osobie jest coś wyjątkowego, ja pomagam to odkryć i pielęgnować, tak aby stało się silną bazą do osiągania celów i realizacji marzeń. Zadzwoń/napisz - nic nie ryzykujesz - pierwsze spotkanie jest bezpłatne :)
popularność: 492    ocena: Bardzo dobry coach (4)pełny opis
Pomogę Ci pokochać Siebie, a dzięki temu budować relacje pełne bliskości i zrozumienia z parterem i innymi, ważnymi dla Ciebie osobami.
popularność: 53    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Cześć, nazywam się Adam, jestem dyplomowanym i certyfikowanym coachem(studia podyplomowe Akademia WSB) kształconym według najstarszej i największej szkoły coachingu w europie - Noble Manhattan Coaching. Ukończyłem również studia Public Relations oraz Zarządzanie ze specjalnością - Psychologia menadżerska. Dopełnieniem mojej wiedzy niezbędnej w pracy pełnej wyzwań, problemów oraz kreatywnego ich rozwiązywania było ukończenie certyfikowanych kursów: Lean Lider Belt oraz Trener Rozwoju Biznesu. -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Od stycznia 2022 roku mam przyjemność dzielić się swoją wiedzą ze studentkami i studentami na poziomie akademickim współpracując z Akademią WSB. Prowadząc wykłady i warsztaty z obszaru zarządzania oraz socjologii. Rok akademicki 2023-2024 to szeroka współpraca z Akademią Śląską i katedrą zarządzania -------------------------------------------------------------------------------------------------- W swojej pracy wykorzystuję praktyczne doświadczenie jakie zdobyłem i stale zdobywam na drodze własnej kariery zawodowej, którą podążam od 2003 roku. Od ponad 20 lat jestem związany z przedsiębiorczością; od sprzedaży, kierowania sprzedażą, budowania marketingu, kierowania zespołami rozproszonymi, przez optymalizowanie procesów produkcji po budowanie strategii sprzedażowych i strategii całego biznesu aż do kierowania organizacją SiSZRZ. Owocem mojej pracy, zaangażowania i wielkiej pasji jest również marka Dynamiczny Rozwój - Coaching & Mentoring. www.dynamicznyrozwoj.pl -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Serdecznie zapraszam do kontaktu, i pierwszej bezpłatnej konsultacji, podczas tej rozmowy przedstawię Ci obraz mojej pracy jednocześnie skupiając się na Twoich oczekiwaniach i kierunku zmiany jaki chciałbyś w Swoim życiu zainicjować.
popularność: 95    ocena: Bardzo dobry coach (9)pełny opis
Zawodowo zajmuję się: - coachingiem na poziomie PCC - wspieraniem drugiego człowieka poprzez terapię (w nurcie TPP i TSR) - prowadzeniem szkoleń z kompetencji miękkich - szkoleniem tych, którzy tak jak ja wspierają innych a każde spotkanie z drugim człowiekami traktuję jak niezapomnianą, fascynująca przygodę.
popularność: 118    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Wspieram dziewczyny, kobiety i organizacje w sytuacjach kryzysu, wypalenia, zwątpienia - na zakręcie. Towarzyszę w budowaniu życia i pracy z sensem, zgodnie z życiową misją i wartościami. Czerpię z mądrości psychologii egzystencjalnej, interwencji kryzysowej, komunikacji transformującej, modelu transpersonalnego, coachingu prowokatywnego, z nauki, sztuki, kultury i duchowości świata, z bogatego doświadczenia życiowego i zawodowego. Studiowałam Arteterapię z elementami terapii pedagogicznej na Akademii Pedagogiki Specjalnej, ukończyłam kilka szkół coachingu, z czego jedną współtworzyłam. Moje pierwsze wykształcenie to historia sztuki.
popularność: 125     pełny opis
Certyfikowany Coach ICF, Terapeuta w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.
popularność: 34     pełny opis
Jestem certyfikowanym coachem i specjalizuję się w pracy z kobietami żyjącymi w pędzie, z mamami, które nie mają czasu dla siebie, piją zimną kawę, żyją w niedoczasie i chcą by ich życie wskoczyło na właściwy dla nich tor. Pomagam postawić siebie samą na pierwszym miejscu bez poczucia winy i w zgodzie ze sobą. Uczę, jak ładować zasoby, które dają siłę do działania i odnosić sukcesy w życiu osobistym i zawodowym.
popularność: 62    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
Pomagam włączyć pauzę i poczuć co jest ważne, złapać balans, poprawić jakość życia. Towarzyszę we wprowadzaniu w życie ważnych decyzji i zmian.
popularność: 35     pełny opis
Jestem certyfikowanym coachem oraz trenerem. Inspiruję kobiety do działania, realizacji celów oraz wzmacniam je mentalnie budując ich wiarę w siebie! Napisz do mnie i umów się na konsultacje. Określimy Twój cel, sprecyzujemy w którym miejscu jesteś i nakreślimy wspólnie drogę do realizacji owego celu! 512-198-501 ; info@mind-revolution.pl obserwuj mój profil na Instagramie: mind_revolution_coaching
popularność: 22    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Jestem coachem i certyfikowanym konsultantem kryzysowym. Pomagam kobietom, które po kryzysie chcą poukładać swoje życie na nowo.
popularność: 34    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Funkcjonujemy jako rodzinna ekipa konsultingowa i edukacyjna oferujaca treningi dla kursantów z korporacji i podmiotów publicznych oraz niedochodowych .
popularność: 7     pełny opis
Więcej ENERGII, RADOŚCI i SENSU. Wspieram kobiety w działaniu z lekkością i odwagą. Prowadzeniu życia na ich własnych zasadach. ➡️ Robisz dużo, ale prowadzi Cię to donikąd. Czujesz, że rozmieniasz się na drobne. ➡️ Nadmiar Cię przytłacza. Codziennych obowiązków, zadań i myśli. Ich lista ciągnie się na kilometr. ➡️ Wiesz, że jest w Tobie niewykorzystany potencjał, ale coś Cię blokuje… ➡️ Wieczorami zagłuszasz rosnącą frustrację serialami Netflixa, chipsami, czekoladą, winem.​ ➡️ Masz poczucie, że czas ucieka, a Ty nie nadążasz i zostajesz w tyle. ➡️ Myślałaś, że w tym wieku będziesz już w innym miejscu. ➡️ Ciężko Ci odpocząć. Nawet jak usiądziesz na kanapie w głowie odtwarzasz co się wydarzyło/co muszę zrobić/ co mogłam powiedzieć inaczej? ➡️ Podejmowanie decyzji stresuje Cię i zajmuje dużo czasu. ➡️ Obawiasz się co powiedzą inni, gdy postawisz granice i zaczniesz żyć po swojemu. ➡️ Masz dość czekania. Chcesz, żeby w Twoim życiu było więcej spełnienia. ✅ Jeżeli, któryś z tych tematów jest Ci bliski - wejdź na stronę www.barbaraczapnik.pl i umów się na bezpłatną konsultację.
popularność: 32    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Specjalizuję się w elastycznym i odważnym podejściu do wyzwań stawianych nam na drodze do wartościowego życia. Pomogę w nawiązaniu lepszej relacji ze sobą i innymi osobami.
popularność: 96     pełny opis
Jestem drogowskazem, który pomoże odnaleźć Ci najlepsze ścieżki Twojego życia. Od 10 lat pomagam innym odnaleźć własną drogę do swojego wnętrza, gdzie tkwi niesamowita siła, by definiować i osiągać założone cele i potrzeby. A jak wiadomo POTRZEBY należy ZASPOKAJAĆ, a CELE OSIĄGAĆ. A cele to nic innego jak MARZENIA UBRANE W POTRZEBY.
popularność: 52    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
HR Managerka, coachka, mentorka, trenerka rozwoju osobistego
popularność: 129    ocena: Bardzo dobry coach (5)pełny opis
Akredytację International Institute of Coaching (IIC) uzyskałam w międzynarodowej Szkole Noble Manhattan Coaching.Od ponad 20 lat pracuję jako psycholog, psychoterapeuta i coach. Wspieram swoich klientów w planowaniu mądrej zmiany oraz towarzyszę im w rozwoju osobistym i zawodowym. W swojej praktyce kieruję się zasadami etyki zawodowej. Zapraszam do kontaktu.
popularność: 441     pełny opis
Podczas wspólnej pracy z przyjemnością wesprę Cię w osiągnięciu Twoich celów prywatnych i zawodowych. Zapraszam Cię do kontaktu i umówienia pierwszej bezpłatnej sesji. "Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie." H. Jackson Brown Jr.
popularność: 478    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
Jestem certyfikowanym coachem, trenerem pracy oraz studentką psychologii. Stale poszerzam swoją wiedzę związaną z coachingiem oraz pracy z ludźmi. Potrafię postawić się w ciężkiej sytuacji, wiem jak ruszyć z miejsca w momencie kiedy wydaje się to niemożliwe oraz doskonale radzę sobie z rozwiązywaniem wątpliwości i problemów które napotykamy w codziennym życiu.
popularność: 33    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Dyplomowany i Akredytowany Coach International Coach Federation ACC, Dyplomowany Trener i Psycholog Biznesu, Certyfikowany konsultant narzędzia psychologicznego MindSonar®, Trener, konsultant strategiczny i HR , Członek Zarządu Stowarzyszenia Kobieta Charyzmatyczna Od 2017 r. wykładowca Akademicki i Doktorant katedry zarządzania Akademii WSB, W latach 2016 2019 Członek Zarządu ICF POLAND i Dyrektor Śląskiego oddziału ICF Twórca pierwszego w Polsce unikatowego programu Holilider™ Integralny lider organizacji przyszłości oraz pierwszych w Polsce studiów podyplomowych: „Turkusowe przywództwo Holilider™ i MBA w Turkusowym Przywództwie Holilider™” prowadzonych na uczelniach na Śląsku i w Warszawie. Wspieram: przedsiębiorców, członków zarządu, dyrektorów, liderów oraz całe zespoły w odkrywaniu wewnętrznych zasobów do mierzenia się z wyzwaniami przywództwa m.in. przewlekły stres, konflikt wartości, dbanie o poziom własnej energii, work-life balance, wypalenie zawodowe Osoby doświadczające wyzwań/trudności w relacjach – wspierając ich w budowie samoświadomości w zakresie potrzeb, wartości, tożsamości i najważniejszych życiowych celów. Najważniejszym czynnikiem sukcesu mojego klienta są efekty, które dzięki naszej współpracy osiągnął:)
popularność: 2115    ocena: Bardzo dobry coach (57)pełny opis
Część z nas żyje z celu na cel. Ta ciągła gonitwa za chwilową satysfakcją, którą trzeba ponawiać bo gaśnie… Ten ciągły niedosyt, kolejne spółki, projekty, samochody, apartamenty, partnerki, partnerzy i niczym nie dająca się uciszyć PUSTKA. Tak wiele z nas ją czuje, i tak wiele z nas ją cały czas zagłusza w sobie. Z roku na rok coraz więcej energii, kosztuje Cię zagłuszanie PUSTKI. Nie chcesz już w osamotnieniu podejmować kolejnych decyzji? Razem znajdziemy plan działania na rozwiązania Twoich problemów i wyzwań. Zadzwoń i umów się na sesję. Jestem Dyplomowanym Life & Business Coachem, wspieram m.in. w tematach wypalenia zawodowego, w rozwoju osobistym, w rozwoju kariery, w kryzysowych sytuacjach, w kryzysach rodzicielskich, małżeńskich, osobistych. Działam zgodnie z kodeksem European Mentoring and Coaching Council. Do zobaczenia na sesji, Karolina Łącka
popularność: 200    ocena: Bardzo dobry coach (3)pełny opis
Żyjemy w bardzo dynamicznie zmieniającym się świecie. Siła i elastyczność jest w tym czasie niezmiernie ważna. Żeby nadążyć za zmianami sami też potrzebujemy zmiany. Jako coach będę dla Ciebie odpowiednim katalizatorem tej zmiany - potrafię zainspirować, pomóc poukładać priorytety i zagrzać do działania. Specjalizuję się we wspieraniu ludzi w zakresie budowania relacji, związków, ale także pomagam w sytuacjach intensywnych zmian oraz wyzwań biznesowych zarówno dla osób rozważających rozpoczęcie działalności, jak i tych bardziej doświadczonych przedsiębiorców i managerów. Jako Certyfikokwany Coach ICI oraz zarazem doświadczony manager i przedsiębiorca, w zależności od potrzeby klienta jestem w stanie wejść w rolę profesjonalnego coacha, konsultanta biznesowego, trenera lub mentora. Wykorzystując wszystkie te umiejętności współpraca z klientem to dla mnie radość z pomocy, a nic nie satysfakcjonuje mnie bardziej niż osoba, która po spotkaniu ze mną łapie wiatr w żagle i mocniej wykorzystuje swój potencjał
popularność: 332     pełny opis
Jesteśmy obecni na polskim rynku jako niewielka firma coachnigowo – doradcza przygotowująca programy rozwojowe dla klientów z firm i stowarzyszeń oraz fundacji .
popularność: 11     pełny opis
Witaj! Nazywam się Agata Nadulska. Jestem dyplomowanym Coachem, ukończyłam Studia Podyplomowe Coachingu i Mentoringu w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie.
popularność: 27     pełny opis
Jestem coachem VCC, psychologiem, terapeutą dialektyczno - behawioralnym w trakcie szkolenia. Pomagam kobietom odnaleźć ich wilczą duszę – obudzić siebie wolną i autentyczną, bez lęków, wpadania w depresyjne nastroje i poczucia bycia nie dość dobrą, by prowadziły życie, o którym marzą, zgodnie ze swoimi wartościami i najgłębszymi pragnieniami. Specjalizuję się w zagadnieniu regulacji emocji i osiągania dobrostanu.
popularność: 365    ocena: Bardzo dobry coach (6)pełny opis
Wspieram w skutecznym zarządzaniu sobą i zespołem, radzeniu sobie ze stresem i budowaniu poprawnych relacji. Realizuję autorski program Psychologia Lidera dla pracowników wyższego szczebla i kadry zarządzającej.
popularność: 224    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
Coach, animator. Od wielu lat prowadzę warsztaty tematyczne dla grup oraz osób indywidualnych. Posiadam ukończone kursy z zakresu coachingu (kurs akredytowany przez ICF) oraz kurs Terapii Schematów. Regularnie doskonalę swój warsztat pracy podczas szkoleń, kursów, a także studiów związanych z psychoterapia, psychologią i coachingiem.
popularność: 18     pełny opis
Pomagam w budowaniu satysfakcjonujących relacji z samym sobą i z innymi, w życiu prywatnym i zawodowym. Zapraszam do kontaktu - poczuj się lepiej we własnym życiu :)
popularność: 272    ocena: Bardzo dobry coach (4)pełny opis
Cześć, jestem certyfikowanym Coachem ICC oraz psychoterapeutą Gestalt i zapraszam Ciebie do spotkania ze sobą. Zmiana jest procesem, a ja pomogę Ci przez ten proces przejść z założeniem, że na drodze do życiowego i zawodowego przełomu nie warto skupiać się tylko na jednym podejściu coachingowym czy terapeutycznym. Moim wyróżnikiem jest konwersja postawy reaktywnej w proaktywną. Łączę doświadczenie Coacha i Psychoterapeuty jako wsparcie dla Ciebie. Na bieżąco rozwijam posiadaną pasję i doświadczenie w zakresie coachingu oraz psychoterapii. Dotychczas zrealizowałem ponad 4200 dni szkoleniowych oraz 3000 sesji coachingowych.
popularność: 34     pełny opis
Certyfikowany Coach (w trakcie akredytacji w ICF), Absolwentka The Art & Science of Coaching w Erickson College International, Trener NLP, Biznesu i Sprzedaży. Dyplomowany Hipnoterapeuta (państwowe uprawnienia do stosowania hipnoterapii w Polsce i całej Unii Europejskiej). Współzałożyciel pierwszego w Polsce Cechu Hipnotyzerów i Naturopatów.
popularność: 653    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
Chcesz porozmawiać o swoich talentach i mocnych stronach? Chcesz porozmawiać o swoich wyzwaniach i potrzebach? Szukasz swojej drogi do satysfakcjonującego życia? Jeśli odpowiedziałeś ''tak" na co najmniej jedno z pytań to zapraszam do kontaktu ze mną. Możesz ufać mojemu doświadczeniu - jestem psycholożką, certyfikowanym coachem Gallupa, coachem MLC, w trakcie akredytacji ICF. Na co dzień pracuję w dużej organizacji wspierając liderów w ich wyzwaniach. Specjalizuję się w life coachingu i w coachingu opartym na mocnych stronach.
popularność: 51     pełny opis
Wspieram potencjały
popularność: 3363    ocena: Bardzo dobry coach (11)pełny opis
certyfikowany coach i mentor EMCC
popularność: 15     pełny opis
Poprzednia 1 2 3 4 5 6

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj