Edyta Hubska

Popularność: 494
Bardzo dobry coach (4)
Specjalizuję się w coachingu biznesowym dla kadry zarządzającej. Jestem certyfikowanym coachem ACC oraz członkiem International Coach Federation (ICF).Posiadam wieloletnie doświadczenie na stanowiskach menadżerskich. Ukończyłam studia MBA. Oferuję usługi wsparcia i rozwoju przy zastosowaniu coachingu i mentoringu biznesowego, jako najbardziej skutecznej metody zmiany i rozwoju. Rezultaty: wyznaczone cele i określone priorytety, efektywnie zarządzanie samym sobą i czasem, skuteczne zarządzanie.
Kontakt
Tel. 788 621 778
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Edyta jest bardzo ciepła , co powoduje że szybko jej ufamy , nawiązujemy swego rodzaju więź . Każde spotkanie wykorzystane maxymalnie , skupione na problemie , z którym udajemy się do niej . Na każdą sesję czekałam jak na "randkę " . Dzisiaj żyje mi się lżej , trafniej dokonuje wyborów , bardziej świadomie . Zdecydowałam się na coatching z powodów zawodowych a poukładałam też życie prywatne.POLECAM !
6 kwietnia 2014 Ania - menager
Bardzo dobry coach
Kompetentna, godna zaufania, wrażliwa, otwarta - to cechy, które najtrafniej określają Edytę. Praca nad sobą w jej asyście to czas wyjątkowy, owocny w skuteczne rozwiązania, trafne wnioski i konstruktywne cele. I przede wszystkim duża przyjemność! Każda sesja była umiejętnie przez nią ukierunkowana na cel do zrealizowania, rozpatrywany w różnych aspektach, w pozornie spontaniczny, swobodny lecz kontrolowany sposób, zawsze zakończona sukcesem. Dzięki temu moją pracę zawodową, moje życie osobiste "ubrałam" w moc sprawczą, wiele działań nabrało efektywnego przyspieszenia, dało korzystne rezultaty. Gorąco polecam!
27 grudnia 2012 Wanda - managing director
Bardzo dobry coach
Edyta jest ciepłą osobą, z którą szybko nawiązałam dobry kontakt. Zadając trafne pytania pomogła mi w znalezieniu odpowiedzi, których wcześniej nie znałam. Uczestniczyłam w sesjach coaching'u biznesowego wyczekując ich zawsze z ciekawością. Z dużym zadowoleniem odkrywałam nieznane obszary, które dodawały mi energii i chęci do dalszej aktywności. Dzięki Edycie miałam możliwość przyjrzeć się poruszanym zagadnieniom z różnych perspektyw. Za ten obiektywizm jestem jej szczególnie wdzięczna. Bez wahania wrócę do udziału w sesjach coaching'u, kiedy tylko pojawi się taka potrzeba.
12 grudnia 2012 Daria - manedżer ds produkcji
Bardzo dobry coach
Dzięki spotkaniom z Panią Edytą udało mi się dokonać istotnych zmian w moim życiu zawodowym, a dzięki temu moje życie osobiste również zaczęło przybierać pozytwne, optymistyczne barwy:-)Łatwo się przed nią otworzyć, a przede wszystkim zaufać.Polecam!
25 listopada 2012 ewelina - menager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj