Elżbieta Lange

Popularność: 3090
Bardzo dobry coach (10)
Zapraszam na sesje na których razem pokonamy psychologiczne bariery na drodze do upragnionej sylwetki i zdrowego stylu życia. Pomogę Ci poradzić sobie z głodem emocjonalnym, zmienić nawyki, wzmocnić poczucie własnej wartości. Uwolnisz się od ograniczających Cię przekonań na temat swojego ciała. Dzięki temu zaczniesz żyć zdrowo i lekko.Więcej na mojej stronie www.langecoaching.pl
Kontakt
ELŻBIETA LANGE
COACH ZDROWIA, PSYCHODIETETYK
Tel: (+48) 605 924 009
e-mail: ela@langecoaching.pl
Cena
130zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Delikatna w podejściu do klienta, ale zarazem stanowcza. Skupiona w danym momencie na problemie, w 100% zaangażowana. Niesamowita intuicja i przenikliwość. Będę wracać.
22 listopada 2013 Ania - projektantka
Bardzo dobry coach
Osoba godna polecenia !!! Profesjonalizm w każdym calu, wspaniały fachowiec i człowiek. Praca z Panią Elą pozwoliła zmienić mnie, moje życie. Osoba ta stanęła na mojej drodze w momencie kiedy bardzo tego potrzebowałam i swoim zaangażowaniem, profesjonalizmem i wsparciem pomogła.
21 listopada 2013 Ania - Kierownik
Bardzo dobry coach
Ela pomogła mi wejść z prawie depresji po rozwodzie i zmotywowała do pracy nad sobą. Umiejętność wyciągnięcia z człowieka właściwych, często nieświadomych, przyczyn problemów. Paradoksalnie patrząc po opiniach Ela jest chyba postrzegana jako coach głównie dla kobiet. Nieprawda :-)
21 listopada 2013 Michał - Project Manager
Bardzo dobry coach
Na pracę z Elą zdecydowałam się po warsztatach na temat „Kobiece prawo do złości”, które prowadziła. Trafność zadawanych przez nią pytań dała mi wiele do myślenia i podjęłam decyzję, że jest osobą z którą chcę pracować nad rozwiązaniem moich problemów, a czułam się przypadkiem beznadziejnym. Podczas sesji Ela jest bardzo wyczulona na mój stan, powoli przeprowadza mnie przez kolejne etapy w pracy nad sobą. Miałam czas, żeby spokojnie oswoić się z swoimi problemami i stawić im czoła. Różne formy terapii i ćwiczenia pozwoliły mi lepiej zrozumieć siebie, kierujące mną mechanizmy i wprowadzić pozytywne zmiany w moim życiu. Dzięki pracy z Elą stałam się bardziej otwarta, nauczyłam się mówić o swoich emocjach, stawiać granice – po prostu poznać siebie i dbać o siebie. Proces zmian jeszcze w trakcie, ale mam pełną wiarę, że zakończy się pełnym sukcesem. Serdecznie polecam Elą każdemu kto czuje, że utknął w martwym punkcie i chce zmienić ten stan. Elu dziękuję Ci:) Ewa P - doradca strategiczny
12 września 2013 Ewa Pyk -
Bardzo dobry coach
Byłam na bardzo ostrym zakręcie własnego życia. Czułam, że muszę coś zrobić, bo inaczej nie podniosę się. Ostatnia szansa - coaching. Zaczęłam szukać. I tym sposobem na mojej drodze pojawiała się Ela. Wiem, że dobry Bóg mi ją zesłał! Przez te kilka spotkań z Elą, zaczęłam wierzyć w siebie, zaczęłam patrzeć na siebie swoimi oczami, szanować siebie, dbać o siebie i swoje potrzeby, przy czym bardzo ważne, nie zapomniałam, że obok mnie są inni. Praca z Elą pootwierała mi wiele szufladek dawno zamkniętych, a które warto jest otworzyć, aby w pełni cieszyć się życiem.
3 czerwca 2013 Karin - Pedagog
Bardzo dobry coach
poszłam z niedowierzaniem, wyszłam z wiarą w siebie, szczęście, innych ludzi. Nauczyła mnie szanować swoje potrzeby nie zaniedbując i nie odrzucając bliskich mi osób, nauczyła mnie komunikacji, panowania nad diablą stroną mojej osoby. Nic dodać nic ująć, naprawdę gorąco polecam Elę jest super "lekarzem duszy" i wspaniałą osobą. Pozdrawiam
6 listopada 2012 Magda - Właściciel
Bardzo dobry coach
Jak pierwszy raz powiedziałam Eli, że potrzebuję coachingu na obcasach, powiedziała: "OK, zrobimy ci dobrze". Spodobała mi się jej pewność siebie, bo sama takiej chciałam nabrać. Wywiązała się z tej obietnicy, obudziła we mnie libido życiowe. Cechuje ją niezwykła wnikliwość i dążenie do znalezienia przyczyny poprzez umiejętne zadawanie pytań. Po prostu bardzo dobry coach!
1 sierpnia 2012 Kasia Cynowska - recepcjonistka
Bardzo dobry coach
Coach, który pracuje z wielkim wyczuciem, w 100% skupiony na kliencie.Ela jest coachem, który dzięki swoim trafnie zadawanym pytaniom pozwala klientowi odkryć podstawy swojego problemu i znaleźć jego rozwiązanie, zdecydowanie polecam.
29 lipca 2012 Alicja - Bankowic
Bardzo dobry coach
Osoba subtelna i pierwszorzędna godna powierzenia.W trakcie pracy profesjonalne podejście do klienta,pełna koncentracja na tym co najważniejsze.Podczas każdego spotkania omawia postępy i kolejne kierunki co prowadzi do efektownych działań.W procesie coachingowym dla Eli klient jest najważniejszy.!
25 czerwca 2012 Artur - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Świetne podejście do klienta! Szósty zmysł i aparycja! Już od pierwszego spotkania Ela skupiona i nastawiona jest w 100% na klienta! W niewiarygodnie szybki acz spokojny sposób potrafi odkryć karty! Potrafi słuchać i czytać między wierszami! Świetna osoba, zna się na rzeczy!
11 czerwca 2012 Paweł - informatyk
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom