Gosia Olewnik

Popularność: 859
Bardzo dobry coach (6)
Moi klienci często mówią mi, że odmieniłam ich życie - na lepsze. Jestem z tego dumna i cieszę się, że wybrali właśnie mnie, choć przecież to oni dokonali tych zmian. Towarzyszyłam im w drodze prowadzącej do odnalezienia odpowiedzi na pytania, których często nie umiemy lub nie chcemy sobie zadać. Pomogłam odnaleźć odwagę do wprowadzenia w czyn planów i marzeń, zrozumieć obawy i spróbować je oswoić, zidentyfikować rzeczywiste przeszkody i je pokonać. Pracuję w oparciu o Kodeks Etyczny International Coach Federation (ICF) a od 14 lat zbieram cenne dla mnie doświadczenia z różnych dziedzin, przede wszystkim dzięki relacjom z wieloma środowiskami zawodowymi. Pracuję z ludźmi zajmującymi różne stanowiska i mającymi różne potrzeby coachingowe: zawodowe, motywacyjne, rozwojowe czy osobiste. Wciąż się rozwijam i pracuję nad sobą, również w sporcie – uprawiam bieganie i przygotowuję się do startu w tegorocznym półmaratonie. Jestem mamą, mam dwoje dzieci i dzięki nim znam większość blasków i cieni życia rodzinnego, co bardzo pomaga mi w pracy i w rozmowach z moimi klientami.
Kontakt
tel. 501 135 016
Cena
150zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Gosia pomaga...pomaga szczerze i profesjonalnie. Slucha, dostosowuje metody do potrzeb i otwiera oczy na wiele spraw...dzieki niej odzyskalam wiare w siebie i w swoje mozliwosci...dzieki niej udalo mi sie uporac ze swoimi slabosciami...nadal pracuje nad soba ale to dzieki Gosi wiem w która strone ide :) Dziekuje!
27 kwietnia 2015 Magdalena - Manager
Bardzo dobry coach
Gosia to wspaniały coach. Po kilku sesjach zmieniłem jakość swojego życia. W codziennej gonitwie nie mamy czasu, aby się nad sobą zastanowić. Zawsze jest coś ważniejszego do zrobienia. A tu nagle możemy się zatrzymać i to wszystko zmienić. Sesje pomogły mi ten cały codzienny chaos uporządkować i skoncentrować się nad konkretnymi celami. Gosia w swojej pracy jest niesamowita, otwiera w nas to co najlepsze, to czego sami nie potrafimy z siebie wydobyć. Jestem szczęśliwy, że poznałem tak otwartą i pozytywną osobę. Gosiu Jesteś Genialna :-) !!! Dziękuję za wszystko.
9 lipca 2014 Kuba - Dyrektor Serwisu
Bardzo dobry coach
Spotkania z Gosią uświadomiły mi jak wielką siłę posiadamy i jak niewiele o niej wiemy. Każdego ranka dziękuję losowi za to, że postawił Ją na mojej drodze! Z taktem i uporem zadawała mi pytania, na które szukałam odpowiedzi...i znalazłam je wszystkie. Dziękuję Gosiu za wszystko i polecam Cię z czystym sercem i ogromną radością, ponieważ Jesteś genialna!
17 czerwca 2014 Joanna - Konsultant Vastu
Bardzo dobry coach
Gosia to świetny coach w mojej opinii. Jestem z Trójmiasta, sesje coachingowe przechodzę za pomocą komunikatorów. Postaram się opisać w paru zdaniach to co czuję. 1. Na każdą sesję czekam z niecierpliwością. 2. Każda sesja daje mi dużo, ale przede wszystkim spokój duszy. 3. Każda sesja daje mi poczucie zrozumienia swoich pokomplikowanych wątków myślowych. Udaje mi się poukładać w głowie wszystko, czego sam nie jestem w stanie zrobić. 4. W końcu zaczynam rozumieć swoje myśli i swój stan ducha. Potrafię ułożyć swoje sprawy w czas i zrozumieć co mam jeszcze do zrobienia. 5. Każdą sesję kończę z uśmiechem na tworzy, a zaczynam zazwyczaj w lekkim stanie poddenerwowania. Podsumowując: Polecam Gosię każdemu zapracowanemu menadżerowi, każdej osobie, która ma poczucie mętliku i braku ogarnięcia bieżących spraw. Szczególnie osobom, które mają na głowie dużo różnych spraw i rodzinę ... i nie potrafią wyważyć na równowadze życia poszczególnych jego dziedzin. Pozdrawiam
14 czerwca 2014 Piotr - właściciel firm/menadżer
Bardzo dobry coach
Life coaching sesje z Malgorzata Olewnik pomogly mi zmienic sposob myslenia oraz zachowania na bardziej pozytywny, pobudzily mnie do kreatywnego myslenia oraz dzialania, a takze nauczyly mnie doceniania i czerpania radosci z wszystkiego co mnie otacza. Dzieki naszym co tygodniowym spotkaniom wzmocnilam wiare w siebie oraz nauczylam sie odkrywac nowe aspekty zycia i swojego wnetrza. Jestem niezmiernie wdzieczna za nasze wirtualne spotkania, ktore pomogly mi odnalesc sama siebie, moje potrzeby, marzenia, obawy oraz sile, jak rowniez uporzdkowac moje priorytety. Wspolpraca z Malgorzata byla dla mnie bardzo owocna, niesamowicie przyjemna, ktora dodatkowo nieustannie pozostawiala mnie naladowana wielka dawka pozytywnej energii.
12 czerwca 2014 Joanna Torija - Payroll Administrator
Bardzo dobry coach
Gosia przywraca wiarę w samego siebie...porządkuje to czego ja sama nie umiałam poukładać, pomaga wsłuchać się w samego siebie...nakierowuje słuchając...wysłuchuje naszych myśli, pragnień i nadziei... później głośno je powtarzając i aż trudno uwierzyć, że to wyszło ze mnie...niezwykle pomocna. Posiada dar którym lubi i chce się dzielić! I chwała Jej za to!
12 czerwca 2014 Anna - Referent
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom