Grzegorz Cieślik

Popularność: 1276
Bardzo dobry coach (10)
Trener Mentalny. Mentor i Coach Transpozycji Osobistej Rozwój to moja pasja. Moja misja to nauczanie, uświadamianie inspirowanie i motywowanie ludzi. Stawiam czoła wyzwaniom i podążam za swoim wewnętrznym głosem, który prowadzi mnie już od 1997 roku. Wtedy to na pierwszych szkoleniach jako kursant, doświadczyłem mocy jaka tkwi w nas samych. Poznałem dogłębnie umysł, wszedłem w świat duchowości i zdobyłem wiele innych narzędzi do pracy nad sobą. W chwili obecnej przeszkoliłem już blisko dwa tysiące osób, z którymi pracowałem m.in. nad zmianą mentalności i rozwojem osobowości. Wspólnie pokonywaliśmy depresje, lęki, tworzyliśmy motywację i określaliśmy cele. Współpracuję z różnymi szkołami, instytutami i trenerami rozwoju w Polsce. Skupiam się tam na przemianie wewnętrznej kursantów. Jestem organizatorem szkoleń jak i prowadzę swoją placówkę rozwoju HolisticMind Grzegorz Cieślik Team. Jestem autorem wielu artykułów na temat Rozwoju Osobowości i właśnie powstaje moja książka, w której staram się przelać na papier moją wiedzę i doświadczenie. Uczestnicząc w wielu szkoleniach, mając już doświadczenie po obu stronach – jako kursant i jako trener – mogę stwierdzić, że to najlepsza droga jaką mogłem wybrać. Dlatego stworzyłem nowy System rozwoju - Holistyczny Rozwój Osobowości. Jest to zebranie WSZYSTKIEGO czego nauczyłem się z różnych dziedzin w jeden niezawodny, skuteczny sposób pracy nad sobą. Zapraszam.
Kontakt
tel: 517 - 466 - 131
Cena
400zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Wspaniały specjalista znający się na rzeczy. Cały zespół zyskał na spotkaniach z Panem Grzegorzem. Wie gdzie uderzyć, jak zmotywować i poruszyć człowieka. Osiągamy wyznaczone cele dzięki tym sesjom. Jesteśmy wdzięczni. Polecam
5 marca 2019 Sylwia - właściciel
Bardzo dobry coach
Wspaniała osoba, wspaniały coach. Otwartość i zrozumienie drugiego człowieka to jego atut. Współpraca przebiegała profesjonalnie. Efekty są mocno widoczne. Już po kilku spotkaniach wystąpiły zmiany na które czekałam. Polecam coacha.
28 września 2018 Iwona - redaktor
Bardzo dobry coach
Wspaniały człowiek, wspaniały trener, wspaniały mentor. Otworzył mi oczy na życie! Wyciągnął mnie z problemów i pokazał jak sobie radzić. Moment spotkania Grzegorza na mojej drodze to najcudowniejsze co mnie spotkało. Dziękuję serdecznie za te zmiany!
14 października 2017 Mateusz - pracownik
Bardzo dobry coach
Profesjonalizm w całości. Polecam każdemu kto już doświadczył braku skuteczności w rozwoju. Tutaj otrzymasz działające sposoby na zmianę swojego życia. Po kilku spotkaniach moje życie już nabierało kolorów. A dziś jestem zadowolony z niego tak bardzo, że mogę polecić tego coacha ze spokojnym sumieniem.
17 lipca 2016 Jarosław - Pracownik
Bardzo dobry coach
Krótko i na temat Wie co robi, na każdy problem ma rozwiązanie. Na każde pytanie ma odpowiedz Ktoś więcej niż tylko trener, człowiek z pasją i misją Coaching u niego to dobra inwestycja Polecam Szczerze :)
5 marca 2016 Kamil - Student
Bardzo dobry coach
Efekt 400% po spotkaniu z Panem Grzegorzem. Gdyby nie ten człowiek nie wiem gdzie bym była. Miałam załamanie i nic dla mnie nie miało znaczenia. Zostałam wręcz skreślona przez najbliższych. Spotkanie z polecenia z Panem Grzegorzem miało być kolejnym spotkaniem z terapeutą. Na szczęście nie było. Sposób komunikowania się ze mną był zupełnie inny. Wiedza i umiejętności profesjonalne. Z przyjemnością wystawiam tą opinię i z uśmiechem na twarzy. Mogę polecić kontakt z tym coachem i życzyć podobnych sukcesów. Dziękuję.
1 czerwca 2015 Agnieszka - Biuro rachunkowe właściciel
Bardzo dobry coach
Mam na imię Mariusz i miałem bardzo ciężką sytuację życiową. Odwiedzałem regularnie psychologa a nawet dwóch. Przez ponad rok nie dawało to rezultatu. Dopiero spotkanie z Grzegorzem spowodowało że coś zaczęło się zmieniać. Łącznie pracowaliśmy osiem miesięcy i dziś większość z moich problemów nie istnieje. Zmiany są na płaszczyźnie zawodowej, w relacjach z kobietami, w relacji z samym sobą. Polecam tego człowieka bo nikt inny nie był w stanie mi pomóc. Dziękuję za możliwości, których nikt inny mi nie dawał. Pozdrawiam.
14 stycznia 2015 Mariusz - Informatyk
Bardzo dobry coach
Jestem pod mega wielkim wrażeniem. Nie spodziewałem się cudów podczas tego szkolenia, a jak Grzegorz Cieślik rozpoczął wykład powiedziałem w myślach "to jest to, czego od zawsze szukam". Byłem na wielu szkoleniach z różnych dziedzin, ale Grzegorz należy do nielicznej listy najlepszych trenerów. Gorąco Polecam każdemu, nawet z czystej ciekawości by poznał energię jaką przekazuje na szkoleniach.
13 października 2014 Mariusz - Student
Bardzo dobry coach
Z całą odpowiedzialnością mogę polecić Grzegorza Cieślika jako coacha i mentora. Dokonał wspaniałych przemian w zespole mojej firmy. Motywacja i psychologia obsługi klienta, bo w tych tematach byli szkoleni pracownicy przez Grzegorza, zdaje egzamin. Jestem również po kilku sesjach indywidualnych z tym coachem i czerpię z tego same korzyści. Raz jeszcze polecam kontakt z tym niesamowicie pozytywnym i profesjonalnym coachem.
17 sierpnia 2014 Tadeusz - Prezes Zarządu AHG
Bardzo dobry coach
Pracowałem z panem Cieślikiem kilka miesięcy. Wcześniej chodziłem do psychologów ale albo nie pomagało albo pogarszała się sytuacja. Gdy trafiłem do pana Cieślika ( z polecenia ) od razu mi zmienił mój stan. Po pierwszym spotkaniu wracałem do domu w innym stanie niż przez ponad rok. Oczywiście nie był to już stan taki jak bym chciał ale pierwsza noc po coachingu była przespana normalnie. Potem praca na poszczególnych poziomach i po ok. 4 miesiącach mogłem powiedzieć, że wyszedłem tylko właśnie z czego? Psycholodzy wmawiali mi depresję i jakieś schizofrenie a pan Cieślik pokazał mi, że nic takiego nie ma miejsca. Dziś wiem, że są osoby, które mają misję pomagania i nauczania. I wiem też, że są osoby które mimo papierka nie powinny się tym zajmować. Pan Grzegorz Cieślik należy do tych pierwszych i polecę każdemu jago osobę. Otwartość, umiejętność słuchania i widzenia tego czego inni nie widzą no i radzenia sobie z tym to wyróżnia tego coacha. Polecam kontakt.
21 lipca 2014 Tomasz - właściciel firmy
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom