Ilona Wargacka

Popularność: 694
Bardzo dobry coach (4)
O mnie - praktyk i mentor biznesu, certyfikowany trener i coach (ACC ICF), Behavioral Consultant D3™, Praktyk NLP (The Society of NLP). Doświadczenie zdobywam od 20 już lat prowadząc własną działalność gospodarczą a także współpracując z firmami z branży finansowej i ubezpieczeniowej. Specjalizuję się w szkoleniach z zakresu wykorzystania coachingu w zarządzaniu zespołami i rozwoju kompetencji w zakresie komunikacji. Wspieram w działaniach związanych z rozpoczynaniem i prowadzeniem własnej firmy (biznesplan, źródła finansowania, definiowanie niszy, planowanie działań marketingowych). W trakcie procesów coachingowych korzystam z narzędzi zwiększających samoświadomość klienta. Fascynuje mnie zdolność moich klientów do wymyślania siebie na nowo, umiejętność przystosowania się do zmian. Wiem, że decydowanie się na rozwój to nauka wychodzenia ponad przeciętność, realizacja swoich pomysłów, to nieustające uczenie się siebie. A coaching jest narzędziem, dzięki któremu możesz przejść z krainy „chcę i planuję” do „krainy działam i osiągam”. A Twoje rezultaty to: - osiągniesz wyznaczone cele - wzbudzisz radość z życia - ustalisz życiowe priorytety - podniesiesz motywację wewnętrzną - uwolnisz się od wymówek - odważnie i pewnie sięgniesz po wyższe stanowisko - i pewnie coś jeszcze o czym ja jeszcze nie wiem, bo to są Twoje CELE Polecam i zapraszam.
Kontakt
tel. 502-288-159
Specjalizacje
Miasta
Lubin, Wrocław, Legnica,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Ilona jest predystynowana do umożliwiania innym osiągania sukcesu. Wiedza, umiejętności, doświadczenia i motywacja z najwyższej półki jakościowej. Skutecznie naprowadza na najlepszy dla klienta kierunek i ciepło i życzliwie nie daje się wpuścić w maliny. Jej praca daje efekt trwałe i odnawialne. Polecam każdemu ,,przekonanemu" i ,,wątpiącemu" w sens i efekty pracy z coachem.
20 kwietnia 2015 Hubert - Menadżer ds. Szkoleń
Bardzo dobry coach
coach z sercem i duszą, słucha, rozumie, wspiera i robi to z empatią i dużym wewnętrznym ciepłem. Motywuje do zmiany.Polecam spotkania z Iloną zawsze wywołują we mnie poczucie ciągłej potrzeby doskonalenia się
29 maja 2013 marzena - dyrektor medyczny
Bardzo dobry coach
Dzięki Ilonie idę do przodu jak burza!! Wzrosło moje zaufanie do siebie i wiara, że mogę wiele, wiele zdziałać na zawodowym polu. Czuję, że Ilona bardzo mocno wchodzi w temat, który mamy na tapecie, tak mocno, że nawet po zakończeniu sesji podsuwa mi pomysły, jak tylko wpadnie jej coś do głowy. Dzięki tej współpracy będę realizować cele, z których już właściwie zrezygnowałam. Moi znajomi proszą mnie o umożliwienie z Iloną kontaktu. Bardzo, bardzo polecam.
22 maja 2013 Beata - właścicielka firmy
Bardzo dobry coach
Bardzo profesjonalny, świetnie przygotowany coach z dużą dozą uważności i otwartości na drugiego człowieka. Dzięki mądrze i sprytnie zadanym pytaniom poukładałam sobie wszystko to, co już od dawna wiedziałam, ale schowałam gdzieś na dnie. Ilona ma jeszcze tę dodatkową zaletę, że jest ciepła, nie ocenia i całkowicie skupia się na tym, co mówi druga osoba. Spotkania z Nią pomogły mi znów uwierzyć w siebie i zaufać sobie. Czuję się przez to szczęśliwsza. Polecam każdemu.
21 maja 2013 Kasia - Właściciel firmy
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj