Iwona Mieczyńska

Popularność: 69
Bardzo dobry coach (3)
Nazywam się Iwona Mieczyńska jestem coachem, pracuję z ludźmi, którzy mają problem z realizacją swoich celów zawodowych i prywatnych. Pomagam im budować i rozwijać prosperujący biznes, oraz realizować marzenia.. Wiele lat pracowałam na stanowisku menadżerskim. Swoje wieloletnie doświadczenie zawodowe wykorzystuję teraz jako coach i trener w pracy z drugim człowiekiem. Takie połączenie pozwala mi analizować złożone zagadnienia i znajdować rozwiązania szyte na miarę potrzeb klienta. To wielopłaszczyznowe podejście do analizowanych zagadnień przynosi niewiarygodne rezultaty, które pozwalają odkrywać i wykorzystywać najlepsze rozwiązania. Jestem właścicielką firmy Akademia Rozwoju IM. Pod wpływem rozwoju osobistego i auto – coachingu dokonałam zmian w życiu prywatnym i zawodowym. Dzięki temu lepiej rozumiem proces przemiany , mogę lepiej wspierać drugiego człowieka w procesie jego rozwoju, i dążeniu do zmiany własnego życia.
Kontakt
669 397 852
Cena
100zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Poznań,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Co dał mi coaching? Oczekiwaną zmianę, a nawet więcej… Jakie zmiany nastąpiły? Zmianę ze zbuntowanej dziewczynki na dojrzałą kobietę. Akceptację i sympatię do siebie, jak również akceptację sytuacji, która mnie otacza. Iwona pokazała mi możliwości mnie otaczające, których nie dostrzegałam wcześniej. Harmonię, radość i nieprzeceniony spokój ducha. Nareszcie czuję się ze sobą dobrze! Mam wręcz „radochę” sama z siebie! Iwona jako coach? Mądra i wyrozumiała kobieta, o które dzisiaj trudno. Podsumowując, jestem niezwykle zadowolona z naszych sesji. :-)
4 marca 2020 Anna - Studentka
Bardzo dobry coach
Co dał mi coaching? Coaching dał mi świadomość jak wiele spraw w życiu może zależeć ode mnie. Pokazał jak ważne jest rozsądne planowanie, a jeszcze ważniejsze przystąpienie do działania (nawet malutkimi kroczkami), aby nie pozostać tylko „marzycielem”. Wiem też, jak ważne jest nagradzanie samego siebie. Jakie zmiany nastąpiły? Polepszyła się moja umiejętność określania priorytetów, co odczuwalne jest zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym, stawiam przed sobą możliwe do realizacji zadania lub cele, których osiągnięcie będę w stanie zmierzyć, co nie było wcześniej takie proste. Jestem w większym stopniu pogodzony z własnym, wewnętrznym rytmem, co raz częściej mówię „chcę”, niż „muszę”. Jednocześnie widzę, że zmiana ciągle trwa – to wspaniałe i budujące uczucie. Iwona jako coach? Iwona jako coach jest niezwykle cierpliwa, ciepła, jednocześnie nieustępliwa – nie odpuszcza, gdy trzeba udzielić odpowiedzi na pytanie, a jedyną nasuwającą się i naturalną odpowiedzią jest „nie wiem”. Iwona jest świetnie przygotowaną do spotkań profesjonalistką.
4 marca 2020 Michał - Własna działalność
Bardzo dobry coach
Przy pierwszym spotkaniu myślałam, że to będzie „bułka z masłem”. Iwona poda mi „złote rady”, które wcielę w życie i wszystko samo się rozwiąże. Było jednak trudno, a nawet bardzo trudno. Dużo pracy nad sobą… Nie byłam świadoma, że otoczyłam się wysokim murem. Myśląc, że będzie on mnie chronił, a w rzeczywistości ograniczał. Już teraz wiem, że nie ma pytań bez odpowiedzi. Jeżeli chcę, to znaczy mogę. Iwona potrafi rozświetlić ludzkie drogi.
1 marca 2020 JUSTYNA - DORADCA KLIENTA
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj