Iwona Pilarczyk-Kubiaczyk

Popularność: 371
Bardzo dobry coach (2)
Zen Coaching to baza, na której opieram swoją pracę. Uzupełniam ją też innymi podejściami jak Clean Coaching, Coaching Koaktywny, Podejście Skoncentrowane na Rozwiązaniach. W każdym z nich najważniejszy jest klient. Zapraszam do obecności tu i teraz w harmonii życiowej, podążaniu swoją ścieżką za głosem serca/duszy/wewnętrznej inteligencji. Zobacz jakie zasoby posiadasz, czym naprawdę kierujesz się w swoich wyborach, dokąd chcesz dojść, w jaki sposób możesz osiągnąć swój cel? Jestem przy Tobie i dla Ciebie, z uwagą i akceptacją, z ciekawością wszystkiego, co się pojawia. Tylko po to, abyś przekonał się, że najlepsze rozwiązania są w Tobie.
Kontakt
Cena
120zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Chciałem podziękować za coaching wczoraj, bardzo mi pomogłaś. Po naszym spotkaniu nabrałem energii i bawiłem się świetnie przygotowując do spotkania. Podszedłem do tematu inaczej, bardziej lekko i z innym nastawieniem. Dzisiaj miałem spotkanie, które przebiegło bardzo dobrze, wszystko co zaprezentowałem zostało zaakceptowane. Na tej bazie dodaliśmy też nowe rzeczy, mieliśmy dobrą dyskusję, więc wygląda to bardzo dobrze. Teraz dużo pracy, dobrej pracy, więc biorę się do roboty. Darek
1 września 2014 Darek - Manager
Bardzo dobry coach
Bardzo uważna i empatyczna dająca dużo przestrzeni w czasie sesji coachongowj. Posiada wyjątkowy dar ematycznego słuchania i podążania za klientem. Miałam dużą przyjemność pracy z Iwoną. Potrafiła wydobyć ze mnie to co było ukryte, Dostałam impuls do dziąłnia i nowe spojrzenie na to co wydawało się oczywiste. Dzięki pracy z Iwoną zobaczyłam stare sprawy w inny świetle i mogłam zmienić sposób postrzegania tego co nadeszło.
29 grudnia 2012 Elżbieta - Inżynier
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom