Jarosław Kajstura

Popularność: 315
Bardzo dobry coach (4)
Jeśli tak, to u mnie jest to możliwe, proponuję Ci pierwszą sesję za bardzo promocyjną cenę abyś mógł się przekonać czy taka forma rozwoju jest dla Ciebie. Jestem certyfikowanym coachem ICF. Więcej o mnie możesz się dowiedzieć na mojej stronie, którą podałem poniżej. Zapraszam do wypróbowania tej metody.
Kontakt
Telefon: 601-599-010
Specjalizacje
Miasta
Bielsko-Biała, Katowice, Tychy, Gliwice, Mikołów, Pszczyna, Chorzów, Bytom,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Konkrety, konkrety, konkrety..., Trafnie zadaje pytania, odkrywając obszary do poprawy. Trafnie naprowadza na możliwe rozwiązania sytuacji, relacji..., wskazując na narzędzia, których dotąd w pełni nie dostrzegałem. Polecam!
20 luty 2016 Waldek - Kierownik Sprzedaży
Bardzo dobry coach
Po spotkaniach uzmysłowiłam sobie, iż każda sprawa ma dwie strony i nie zawsze należy patrzeć tylko z jednej - mojej strony. Zrozumiałam skąd biorą się przeszkody i mam nadzieje, że znalazłam rozwiązania żeby siągnąć założony cel. Cieszę się ze spotkania i z konstruktywnej rozmowy.
20 stycznia 2016 Ewa - audytor
Bardzo dobry coach
To było dokładnie to, czego potrzebowałam. W krótkim czasie, skutecznie, precyzyjnie, z bardzo dobrymi rezultatami. Założony cel osiągnięty, a efekty widoczne zarówno w pracy jak i poza. Polecam i zachęcam.
25 listopada 2015 Iwona - Manager
Bardzo dobry coach
polecam! na 4 dni po sesji odczuwam same pozytywy związane z naszą pracą! prawdziwy człowiek. nie bije od niego sztuczność, której nie trawie u większości ludzi w tej branży. jestem zadowolony, wypracowaliśmy dużo dobrego! :-)
30 marca 2015 Tomasz - event manager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj