Joanna Baranowska

Popularność: 518
Bardzo dobry coach (6)
MAMO - pragniesz WIĘCEJ SPEŁNIENIA I MIŁOŚCI W RODZINIE? DLA SIEBIE, ZWIĄZKU I DZIECI?- to moja specjalizacja. Wierzę, że bycie mamą nie oznacza rezygnacji z siebie w żadnym obszarze i pogodzenie potrzeb WSZYSTKICH to nie mrzonka, lub wygrany los na loterii, ale realna praca poparta rzetelną wiedzą psychologiczną - i do tego Cię zapraszam. --------------------------------------------------------------------------- mamo, nie możesz zacząć skutecznie działać, lub jeśli działasz to ciągle męczy Cię poczucie winy? MAMO, BĄDŹ SPEŁNIONĄ SUPER KOBIETĄ (BEZ POCZUCIA WINY) pomoże Ci skorzystać z Twojej PEŁNEJ KOBIECEJ MOCY, czerpać radość ze skutecznego działania bez poczucia winy.
Kontakt
Zapraszam do kontaktu mailowego, odpowiadam najpóźniej po 24 h.
Prowadzę coaching przez Skype'a dla aktywnych kobiet w całej Europie. Jest to bardzo wygodna forma, która pozwala na osobisty kontakt, zapewnienie komfortowych prywatnych warunków i oszczędność czasu na dojazdach. Jeśli się zastanawiasz, zapisz się na warsztat lub na Bezpłatną Konsultację Coachingową - na pewno skorzystasz na tym:)

Newsletter: http://eepurl.com/wAlwP
Specjalizacje
Miasta
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Wykształcenie
Magister Psychologii, Uniwersytet Warszawski, studia ukończone w obszarach specjalizacji psychologii rozwojowej i wspierania rozwoju osobowości

Opinie

Bardzo dobry coach
Poznałam Joasię w bardzo trudnym momencie mojego życia, kiedy wydawało mi sie ze nigdy nie wyjdę z domu a mój perfekcjonizm mnie wypali. Od kiedy razem pracujemy-coaching indywidualny na początku, potem praca w grupie Klub dla Mam "Uwolnij swoją moc" zaczęłam inaczej patrzeć na różne kwestie związane z dziećmi, macierzyństwem i zaczęłam się zmieniać. Mam większy dystans do życia i nagle zobaczyłam rozwiązania w mojej sytuacji. Joasia jest osobą bardzo pozytywną, rzeczową, skierowaną na osiągnięcie konkretnych celów i w pracy ze swoimi klientkami to bardzo widać. Po początku sesji pada pytanie: Jaki jest cel naszego spotkania? A po każdej sesji jest pytanie: co wyniosłaś z tego spotkania? Co planujesz robić przez czas do nast.spotkania? To bardzo ważne bo masz świadomość co wyciągasz ze spotkania i co dalej masz robić. Spotkania w klubie dla Mam dają mi mnóstwo energii i motywacji do działania. Asia tak prowadzi spotkania ze zawsze trudno jest stamtąd wyjść. Dzielimy sie swoimi troskami, radościami, doświadczeniami. Mieliśmy też okazję, ja i mój mąż, brać udział w szkoleniu pt. "Pozytywna dyscyplina". Mojemu mężowi też Asia przypadła do gustu przez to że jest kompetentna i rzeczowa, i na koniec zajęć "punktujemy" co wynieśliśmy. Także polecam wszystko co firmuje Joasia bo to solidna firma z kompetencjami i przyjemnie się z nią pracuje!
11 grudnia 2015 Barbara - Główna Księgowa/obecnie Mama na urlopie wychowawcz
Bardzo dobry coach
Trafiłam na warsztaty Joanny "Mamo wyjdź z pieleszy" w idealnym momencie mojego życia. Jako świeżo upieczona mama, wiedziałam że potrzebuję zmiany w mojej drodze zawodowej. Dzięki naszym sesjom coachingowym zmieniłam swoje podejście do wielu spraw związanych z byciem mamą i jednoczesnym spelnianiem się zawodowo. Dosłownie otworzyły mi się ścieżki rozwoju. Dziś wiem, że od momentu podjęcia współpracy z Joasią zrobiłam więcej, lepiej i bardziej efektywnie, niż dotąd przez całe moje życie. Każda kolejna sesja daje mi mnóstwo energii do działania i ogromnie mnie motywuje. Joasia jest bardzo pozytywną osobą, która zaraża optymizmem a jednocześnie ma przy tym rozległą wiedzę i kompetencje. Polecam wszystkim mamom i nie tylko.
13 kwietnia 2015 Ola Charezinska www.charezinska.pl - pedagog, terapeuta SI, wspieranie rozwoju dzieci
Bardzo dobry coach
Po owocach poznacie - a moje życie przeszło absolutką jakościową zmianę już po pierwszym spotkaniu z Joasią. Później ukułam sformułowanie: mam życie, którego sama mogłabym sobie pozazdrościć. Pracowałyśmy regularnie przez 9 miesięcy. Żadnej chwili poświęconej na coaching nie żałuję. Pięniądze? Doskonała inwestycja, przede wszystkim w siebie. Zresztą już zaczyna się zwracać. W tej chwili mija rok od kiedy rozwijam się samodzielnie, a więc mogę spokojnie powiedzieć, że było warto i że zdobyte umiejętności pozostają ze mną - przede wszystkim ta świadomego tworzenia własnego szczęścia. Śmieję się do siebie na myśl, że rozpisany podczas pierwszej sesji "mój wymarzony dzień" stał się rzeczywistością. Polecam Asię przy każdej okazji, szczególnie tym, na których mi zależy. A chyba nie ma lepszego miernika.
25 marca 2014 Maja - matkowanie/akademik
Bardzo dobry coach
Praca z Asią to wielka gratka! Jest cierpliwa i wyrozumiała dla moich słabości a jednocześnie konsekwentnie trzyma się planu i wymaga tego ode mnie. Joanna to bardzo ciepła i życzliwa osoba co bez wątpienia jest wielkim atutem w pracy coacha. Polecam pracę z nią. Stymuluje rozwój, stosuje zaskakujące metody, które otwierają mi oczy i to co wcześniej wydawało się trudne staje się łatwizną!
24 marca 2014 Kaja - filmoznawca/Mama na wychowawczym
Bardzo dobry coach
To że trafiłam na Joasię traktuje jak dar , po prostu. Jest wyjątkowa, prawdziwa, nie zachęca do psychologicznej analizy, tylko do działania. Ma świetną intuicję i metody. Miałyśmy kilka sesji a we mnie nadal pracuje to co robiłyśmy, wracam do tego co jakiś czas.Już na pierwszej sesji dużo zrobiłyśmy, i zmiany odczułam od razu, znacznie poluzował się mój perfekcjonizm. Po prostu po odłożeniu słuchawki już inaczej parzyłam na świat.To co na sesji łatwo wprowadzić w życie, właściwie samo się dzieje. Pozbyłam się kilku ograniczających mnie przekonań w krótkim czasie, nabrałam dystansu. Bezcenne! Dziękuję Ci Joasiu.
4 marca 2014 Justyna - Przedstawiciel handlowy
Bardzo dobry coach
Uwielbiam pracować z Joanną! Sesje u niej to mega dawka pozytywnej energii do działania. Czuję, że dzięki naszym rozmowom wzrosła moja wiara w siebie i skuteczność. Mniej jęczenia i marudzenia - więcej działania :) Joanna pomaga mi uporać się z przeszkodami i co najważniejsze uczy mnie jak radzić sobie samej - jak szukać najlepszych rozwiązań, nie ograniczać samej siebie. Efekty pracy są widoczne jak na dłoni: udało mi się doprowadzić do końca projekt zawodowy, z którym sama wcześniej "męczyłam się" od wielu miesięcy. Fajne jest tez to, że także jest mamą - dzięki temu rozumie moją sytuację i wie, że nie jest lekko łączyć opiekę nad maluchami z realizacją własnych planów. Z resztą poświęciłyśmy kilka sesji na tematy macierzyńskie i bardzo mi to pomogło ustawić sobie w głowie jasną wizję, jaką chcę być matką.
12 luty 2014 Dominika - fotografka / animatorka kultury
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom