Joanna Biała

Popularność: 4788
Bardzo dobry coach (10)
Coaching i dietetyka to moje dwie największe pasje zawodowe. Pracując z Klientami w ramach procesów związanych z budowaniem zdrowego stylu życia, poprawą kondycji fizycznej i zdrowotnej oraz optymalizacją masy ciała (zmniejszaniem lub zwiększaniem jej) zawsze dostrzegałam potrzebę dodatkowej, głębszej pracy na poziomie nawyków, przekonań i własnej samooceny. Często te aspekty były kluczowym elementem do schudnięcia czy zmiany nawyków żywieniowych. Narzędziem, które pozwoliło na zmaksymalizowanie efektywności takiej pracy okazał się coaching. Swoje pierwsze kroki związane z dietetyką stawiałam na Akademii Medycznej we Wrocławiu. Następnie ukończyłam uzupełniające studia magisterskie Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Wybierając kierunek studiów widziałam siebie w dwóch rolach: Ja jako dietetyk i ja jako psycholog. Wybór padł na dietetykę ale przez całą drogę kształcenia, kwestia psychologii, zachowań, a następnie także coachingu była przeze mnie silnie eksplorowana. Dzięki tym zainteresowaniom, które od wielu lat wdrażam w ramach swojej pracy zawodowej, uzupełniłam swoje studia dietetyczne dyplomowanym kursem w jednej z największych i najbardziej renomowanych szkół coachingu na świecie - Noble Manhattan Coaching (NMC), otrzymując dyplom i certyfikację International Institute of Coaching & Mentoring (IIC&M). Zdobyta certyfikacja pozwala mi również na prowadzenie z powodzeniem coachingu w obszarze szeroko określanym jako life coaching w sesjach związanych z osiąganiem celów – realizacją marzeń i pokonywaniem przeszkód jakie stawia przed nami życie. Praktyczne doświadczenie uzyskiwałam we wrocławskich szpitalach i poradniach dietetycznych, a także prowadząc zajęcia edukacyjne z uczniami licznych szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych. Uczestniczę również w programach organizowanych przez Polskie Towarzystwo Dietetyki. Moje „pierwsze dziecko” i największe dotychczasowe osiągnięcie to własna firma – „dietetyczka.info”, którą prowadzę od 1 maja 2013 roku. Oprócz pracy z pacjentami, prowadzę również szkolenia oraz warsztaty w obszarze zdrowego żywienia, stylu życia i dietetyki dla osób w każdym wieku. Aktualnie mieszkam w Warszawie, pracując z klientami w całej Polsce. Od 12.2014 r. prowadzę Centrum Szkoleniowe Dietetyka-Coaching-Psychodietetyka a w 2015 r. wraz ze swoim mentorem - Łukaszem Wieczorkiem utworzyliśmy Diet & Health Coaching Academy gdzie nauczamy coachingu osoby związane z branżą medyczną. W grudniu 2015 r. dołączyłam do grona wykładowców Staropolskiej Szkoły Wyższej w Kielcach, prowadząc przedmiot: "Kodeks etyczny i kompetencje coacha" na kierunku "Coaching Rozwojowy" W październiku 2016 dołączyłam do grona wykładowców Bielskiej Wyższej Szkoły im. J. Tyszkiewicza w Bielsku-Białej, gdzie prowadzę przedmiot "Dietetyka i dietetyka sportowa" na kierunku "Trener Zdrowego Stylu Życia"
Kontakt
Joanna Biała
Dietetyk, Coach Zdrowia, Coach Kariery, Diet Coach, Life Coach
tel: 722 252 742
Cena
120zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Białystok, Zielona Góra, Poznań, Szczecin, Wrocław, Łódź, Katowice, Kraków, Rzeszów, Żary, Żagań, Gdynia, Gdańsk, Sopot, Lublin, Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Wykształcenie
Practitioner Coach Diploma NMC, IIC&M oraz Magister Dietetyki

Opinie

Bardzo dobry coach
Joanna jest profesjonalistką i pasjonatką w tym co robi. Widać, że potrafi słuchać i lubi pomagać ludziom. To pewna siebie i uśmiechnięta osoba, która zaraża tym innych, dodając energii do pracy nad sobą :) Zdecydowanie polecam :)
4 marca 2016 Pola - wizażystka/charakteryzatorka
Bardzo dobry coach
Czy można w ciągu 2-3 miesięcy można zmienić pracę, podnieść swoja samoocenę, naprawić relacje, zacząć spełniać swoje marzenia, stać się pewną siebie osobą i żyć pełnią życia? Dzieki współpracy z Asią wszystko jest możliwe, a ja jestem na to niezbitym dowodem. Gorąco polecam!
24 luty 2015 Ania - dietetyk
Bardzo dobry coach
Asia to Coach z bardzo dużym wyczuciem i niesamowitą umiejętnością słuchania. Osoba, którą widzisz pierwszy raz i od razu wiesz że możesz jej zaufać. Naprawdę polecam, gdyż to profesjonalistka w swoim fachu!
20 luty 2015 Jarosław - Właściciel firmy marketingowej
Bardzo dobry coach
Coach z powołania. Joanna po prostu uwielbia pomagać ludziom. Bardzo się angażuje. Jest wesoła, spontaniczna a jednocześnie niezwykle profesjonalna. Sesja mija w mgnieniu oka, z Joanną można rozmawiać bez końca! :)
8 luty 2015 Natalia - architekt
Bardzo dobry coach
Joanna to coach z powołania! Rozmawiając z nią, nie wiadomo kiedy człowiek zaczyna planować coś, o czym wcześniej myślał w kategoriach "marzenia". Rozmowa przebiega bardzo naturalnie, spokojnie, dzięki czemu jesteśmy w stanie porozmawiać z Joanną na tematy, których do tej pory z nikim innym nie mieliśmy odwagi poruszyć. Jak najbardziej polecam :)
28 stycznia 2015 Paulina - dietetyk
Bardzo dobry coach
Asia jest profesjonalistką i fantastyczną osobą. Jest otwarta, pełna energii i inteligentna. Angażuje się w proces klienta i daje pozytywnego kopa. Do tego wciąż się rozwija, doskonali swoje umiejętności i zdobywa nową wiedzę. Szczerze polecam pracę z Asią.
7 stycznia 2015 Marta - Life Designer
Bardzo dobry coach
Joanna ma niezwykłe podejście do ludzi. Jest to naturalna, wesoła osoba, która profesjonalnie podchodzi do tego co robi. Moim największym problemem był brak pewności siebie z którym nie potrafiłam sobie sama poradzić. Po kilku sesjach z Joanną czuję się pewniejsza siebie, i wiem, że mogę wiele osiągnąć! To naprawdę dobry coach!!
5 stycznia 2015 Ewelina - fizjoterapeuta
Bardzo dobry coach
Joanna zadawała mi pytania na które sama przed sobą nie chciałam odpowiedzieć i "zmusiła" mnie do zastanowienia się nad tego przyczyną- było dla mnie przełomowe. Podczas sesji coachingowych przyszło mi go głowy kilka pomysłów zawodowych- które za jej perswazją zaczęłam próbować wprowadzić w życie od zaraz. I tak po niecałym miesiącu zaczęłam pracę w firmie, o której myślałam wcześniej, że jest zupełnie poza moim zasięgiem. Tak więc, polecam serdecznie coaching z Joanną! krótka sesja może zupełnie zmienić myślenie, pomóc poukładać ważne sprawy i dać power do działania!!:)
4 stycznia 2015 Paulina - instruktor fitness
Bardzo dobry coach
Moja walka z własnym ciałem, a przede wszystkim słabościami tkwiącymi w psychice trwa już od kilku dobrych lat. Zazwyczaj kończyła się ona porażką i dodatkowymi zbędnymi kilogramami. Dopiero dzięki Pani Joannie zrozumiałam na czym polega świadome odchudzanie się. Odpowiednio dobrana dieta połączona z wysiłkiem fizycznym dała zdumiewające rezultaty. Pani Joanna jak nikt inny wcześniej dotarła do mojej psychiki, motywując do kuchennych eksperymentów i ćwiczeń aerobowych. Szczerze polecam i zachęcam do skorzystania z usług Pani Asi wszystkich tych, którzy są zniechęceni i zmęczeni wszelkimi pseudodietami.
28 grudnia 2014 Balbina - studentka
Bardzo dobry coach
Dzięki Joannie schudłem i zmieniłem sposób odżywiania się. chudłem do tej pory już wielokrotnie, nawet po 20 kg, zawsze jednak z efektem jojo. Tym razem efekt jest trwały. Wszystko dzięki pracy również na poziomie mojej głowy - coaching jak widać w połączeniu z wiedzą merytoryczną z zakresu dietetyki daje radę :) Zaskakujące było dla mnie to, że Joanna wzięła pod uwagę mój mocno zajęty tryb życia i w taki sposób skomponowała dietę, że nie musiałem stać w kuchni kilka godzin dziennie, gotować w kilku garnkach itd. Jem wszystko to, co lubię, a przepisy zaproponowane w jadłospisie są na prawdę przepyszne. Przy tym cierpliwie znosiła moje mędrkowanie w tematyce odchudzania się... przecież zjadłem wszystkie rozumy... Kilku poprzednich dietetyków nie sprostało wyzwaniu, a tutaj pełen sukces :) Zdecydowanie polecam Joannę wszystkim zapracowanym, zabieganym i tym, którzy stracili wiarę w to, że mogą wyglądać szczupło i zdrowo się odżywiać. Brawo Asiu! Jesteś wyjątkowa!
19 grudnia 2014 Łukasz Michał - Doradca, trener, menedżer
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj