Joanna Godecka

Popularność: 1275
Bardzo dobry coach (7)
Joanna Godecka – lifecoach ( Collegium Civitas ), także absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, członek International Association of Coaching w Maryland (USA). To co daje nam prawdziwe poczucie bezpieczeństwa w życiu to jest samodzielne podejmowanie decyzji i zbieranie doświadczeń, dzięki którym czujemy się silni. Poczucie, że wiemy jak sobie radzić z problemami i umiemy śmiało brać zakręty wzmacnia nas i daje uczucie panowania nad sytuacją. A odwaga i wiara w siebie to otwarte drzwi do sukcesu w miłości, w pracy i w każdej dziedzinie. Chętnie Wam w tym pomogę. W pracy preferuję metody intuicyjne, pracę z ciałem i oddechem. Moim celem jest przywrócenie radości życia, odkrycie źródła energii, poczucia szczęścia i spełnienia. W tym stanie nic nie wydaje się trudne. Specjalizuję się także: - związkach partnerskich - jestem specjalistą life coachingu na portalu Sympatia.pl http://sympatia.onet.pl/tips/experts/35883,experts.html - skutecznym podniesieniu poczucia własnej wartości oraz atrakcyjności - zapraszam samotnych, którzy marzą o szczęściu we dwoje
Kontakt
kontakt mailowy
oraz telefoniczny pod numerem 501 715 646 w dni powszednie w godzinach 10 - 18.
Cena
250zł/godzina
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Joanna Godecka to coach dojrzały i mądry. Wysłucha i doda Ci otuchy, ale nie obieca cudu błyskawicznego rozwiązania. Sam je sobie wypracujesz pod jej kierunkiem. Joanna zachęci Cię do tego, abyś wziął sprawy w swoje ręce i dzięki pracy nad sobą uzdrowił, to co w Twoim życiu choruje. Zada Ci pytania, czasem niewygodne i prowokacyjne, które zmuszą cię do prześwietlenia zakamarków własnej duszy i pomogą spojrzeć na Twoje problemy z całkiem innej perspektywy! Spotkania z Joanną Godecką to wspólny proces odnajdywania własnej mocy i potencjału. Tego, co jest w nas dobre, a czego sami często nie zauważamy. Zaufaj Joannie, ona pomoże ci uwierzyć w siebie i w Twoje możliwości. Mnie pomogła.
12 października 2014 Ela - Tłumaczka
Bardzo dobry coach
Joanno jesteś bardzo ciepłą osobą i z przyjemnością uczęszczam na sesje . Twoja cierpliwość i umiejętność zadawania pytań sprawia że umiesz dotrzeć do mnie , zaczynam się zastanawiać i znajdować odpowiedzi. Przez pracę z Tobą bardziej uwierzyłam w siebie i zaczełam zmieniać swoje życie . Rozmowy z Tobą zapadają głęboko we mnie, wracam do nich bo pozwalają mi spojrzeć w inny sposób i dostrzec inne rozwiązania i możliwości.Wprowadzam je powoli i przynoszą pozytywne efekty:)
6 sierpnia 2014 Agnieszka - businesswoman
Bardzo dobry coach
Coaching z Joanną to podróż w głąb siebie. Rozmowa z nią na długo zapada w pamięć. Jej życzliwość dla świata jest nieoceniona, dlatego każdy człowiek może czuć się przy niej wyjątkowo. Tak, jak ja się czułam.
5 września 2012 Barbara - trener
Bardzo dobry coach
Rozmowa z Joanną to jak spotkać na przeciw siebie Anioła. Pełna spokoju, profesjonalizmu, wiedzy o życiu i przede wszystkim człowieku.Dająca nadzieje i inspiracje do zmiany:)Jeśli jeszcze się wahasz czy zacząć coaching to nie bój podjąć walki o siebie:)
18 lipca 2012 Ola z Konina - bankowiec
Bardzo dobry coach
Joanna jest nie tyle bardzo dobrym coachem, co świetnym! Ktoś kiedyś powiedział, że aby odnieść sukces, trzeba robić nie to co się lubi, ale to co się potrafi. Joanna ma to szczęście, że i lubi i potrafi. Jej energia, wiara w ludzi i pełne pasji zaangażowanie sprawiają, że przełamuje największe opory. Ja dzięki niej odkryłam,że życie ma sens!
16 czerwca 2012 Iwona - dziennikarka
Bardzo dobry coach
Pani Joanna umie słuchać ze zrozumieniem i doskonale trafia w sedno sprawy. Powoduje, że sami zaczynamy dochodzić do pewnych wniosków i dokonywać zmian w naszym sposobie myślenia i w naszym życiu.
14 czerwca 2012 Ola - marketingowiec
Bardzo dobry coach
Pani Joanna ma ten dar, że może nawet mówić rzeczy, które kiedyś obiły nam się o uszy, zadawać pytania, które ktoś już nam w jakiejś w formie zadał, ale to właśnie ona potrafi powiedzieć to wszystko tak, że rzeczywiście zaczynamy coś w swoim życiu zmieniać.
13 czerwca 2012 Julia - ekonomistka
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom