Judyta Chociej

Popularność: 185
Bardzo dobry coach (2)
Czy chcesz: - poznać, co blokuje Cię przed tworzeniem szczęśliwych związków - przyjrzeć się temu, czego Ci brakuje i czego potrzebujesz w relacji - lepiej o siebie zadbać - nauczyć się uważniej słuchać siebie - swobodniej wyrażać siebie, umiejętnie komunikować swoje potrzeby - przyjrzeć się swoim granicom i świadomie je stawiać - stworzyć zdrowe i spełnione relacje ? Jeśli czujesz, że któreś z powyższych stwierdzeń rezonuje z Tobą, nie odkładaj tematu związków na póżniej. Podejmij pierwszy krok. Daj sobie możliwość, aby rozpocząć pracę nad relacjami w swoim życiu. Jeśli czujesz, że potrzebujesz wsparcia na tej ścieżce, napisz do mnie. Chętnie przyjmę zaproszenie do tego pięknego procesu. Co da Ci spotkanie coachingowe ze mną: - pomoże w zrozumieniu obecnej sytuacji oraz własnej postawy w relacji czy związku - pomoże w spojrzeniu na sytuacje z różnych perspektyw, tak aby zaobserwować systemy myślowe i ograniczające przekonania - pomoże w rozpoznaniu własnych granic i umiejętnego ich stawiania w celu budowania zdrowych relacji - pomoże usystematyzować natłok myśli (niezdecydowanie, brak ukierunkowanego działania, zastój) - pomoże w podjęciu decyzji - pomoże w wypracowywaniu nowego sposobu działania oraz budowaniu wspierających nawyków w relacjach - pomoże Ci skontaktować się z własnymi uczuciami i stać się świadomym swoich emocji - pomoże Ci zrozumieć, czego tak naprawdę potrzebujesz, jakie są Twoje wartości i co jest dla Ciebie najważniejsze w życiu, - pomoże Ci zrozumieć, jakie relacje aktualnie budujesz a do jakich dążysz - pomoże w ustalaniu oraz osiąganiu celów i planów osobistych dotyczących relacji ze sobą i innymi - pomoże w tematach związanych z wypaleniem w związkach i relacjach. Podczas sesji coachingowej dbam o dyskrecję i tworzę atmosferę sprzyjającą rozmowie dzięki, której możesz nie tylko dowiedzieć się więcej o sobie, ale też masz możliwość konfrontacji i uwolnienia od niewspierającej przeszłości, tak by wzrastać ponad nią i świadomie tworzyć szczęśliwą rzeczywistość. Moją pasją jest pomaganie w świadomym, wychodzącym z poziomu serca tworzeniu zdrowych związków i relacji ze samym sobą i z innymi. Prywatnie od ponad 10 lat zajmuję się tematami związanymi z rozwojem osobistym i duchowym. W wolnym czasie czytam książki, spaceruję po lesie, uprawiam jogę i medytuję. Moje motto życiowe: staram się cieszyć każdą chwilą i doceniam to co mam.
Kontakt
Zapraszam do kontaktu przez telefon: +48 536 489 296
Specjalizacje
Miasta
Wrocław,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Wykształcenie
- Uniwersytet Viadrina: Międzynarodowa ekonomika przedsiębiorstwa
- WSB: Psychologia w biznesie
- WSB: Coaching w biznesie
Szkolenia
- Kreatywność w pracy coacha
- Desgin Thinking w pracy coacha
- Umiejętność komunikacji interpersonalnej
- Rozpoznanie talentów wg Gallupa

Opinie

Bardzo dobry coach
Life coaching u Judyty pomógł mi z rozwiązaniem bolesnego problemu, z którym walczyłam od kilku lat. W ciągu sesji rozwiązałam problem, robiąc listę akcji do wykonania. Pierwsze 3 wprowadziłam od razu po sesji, czując natychmiastowa ulgę. Dużo pracuję nad soba, ale nie miałam narzędzi, nie zadawałam sobie właściwych pytań, bałam się cokolwiek zmieniać, nie wiedziałam tak naprawdę jak, nie miałam pewności w sobie. Łatwiej jest się użalać nad sytuacja, ale jeśli ból jest nie do zniesienia, zmiana jest nieunikniona. Polecam i dziękuję serdecznie za pomoc!
22 sierpnia 2019 Marta - Project Manager
Bardzo dobry coach
Finding a coach who speaks German or English is very difficult in Poland. After many tries, I finally got Judyta and I was positively impressed. The sessions with her were very professional and the personal management advises were really useful (not classic sales promises but actually something that was really handy). I also liked the tracking process she use to follow your progress and motivate you to achieve every day a piece of your own goals.
23 lipca 2019 David - Santana
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom