Judyta Chociej

Popularność: 57
Bardzo dobry coach (2)
Moją pasją jest pomaganie w świadomym tworzeniu zdrowych związków i relacji. Obszary w jakich pracuję: - pomagam w zrozumieniu obecnej sytuacji oraz własnej postawy w relacji czy związku - pomagam w spojrzeniu na sytuacje z różnych perspektyw, tak aby zaobserwować systemy myślowe i ograniczające przekonania - pomagam w rozpoznaniu własnych granic i umiejętnego ich stawiania w celu budowania zdrowych relacji - pomagam usystematyzować natłok myśli (niezdecydowanie, brak ukierunkowanego działania, zastój) - wspieram w podejmowaniu decyzji - pomagam w wypracowywaniu nowego sposobu działania oraz budowaniu wspierających nawyków - pomagam kontaktować się z własnymi uczuciami i wspieram w świadomym zarządzaniu emocjami - pracuję na samoświadomości klienta: czego naprawdę potrzebuje, jakie są jego wartości i co jest dla niego najważniejsze w życiu, jakie relacje aktualnie buduje a do jakich dąży - pomagam w ustalaniu oraz osiąganiu celów i planów osobistych dotyczących relacji - wspieram w tematach wypalenia w związkach i relacjach spowodowanego powtarzającymi się schematami zachowań Podczas sesji coachingowej dbam o dyskrecję i tworzę atmosferę sprzyjającą rozmowie dzięki, której klient nie tylko ma możliwość dowiedzieć się więcej o sobie, ale też ma możliwość konfrontacji i uwolnienia od niewspierającej przeszłości, wzrastać ponad nią by świadomie tworzyć szczęśliwą rzeczywistość. Prywatnie od ponad 10 lat zajmuję się tematami związanymi z rozwojem osobistym i duchowym. W wolnym czasie uprawiam jogę, medytuję, promuję uważny a także zdrowy oraz ekologiczny styl życia.
Kontakt
Zapraszam do kontaktu przez telefon: +48 536 489 296
Specjalizacje
Miasta
Wrocław,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Wykształcenie
- Uniwersytet Viadrina: Międzynarodowa ekonomika przedsiębiorstwa
- WSB: Psychologia w biznesie
- WSB: Coaching w biznesie
Szkolenia
- Kreatywność w pracy coacha
- Desgin Thinking w pracy coacha
- Umiejętność komunikacji interpersonalnej
- Rozpoznanie talentów wg Gallupa

Opinie

Bardzo dobry coach
Life coaching u Judyty pomógł mi z rozwiązaniem bolesnego problemu, z którym walczyłam od kilku lat. W ciągu sesji rozwiązałam problem, robiąc listę akcji do wykonania. Pierwsze 3 wprowadziłam od razu po sesji, czując natychmiastowa ulgę. Dużo pracuję nad soba, ale nie miałam narzędzi, nie zadawałam sobie właściwych pytań, bałam się cokolwiek zmieniać, nie wiedziałam tak naprawdę jak, nie miałam pewności w sobie. Łatwiej jest się użalać nad sytuacja, ale jeśli ból jest nie do zniesienia, zmiana jest nieunikniona. Polecam i dziękuję serdecznie za pomoc!
22 sierpnia 2019 Marta - Project Manager
Bardzo dobry coach
Finding a coach who speaks German or English is very difficult in Poland. After many tries, I finally got Judyta and I was positively impressed. The sessions with her were very professional and the personal management advises were really useful (not classic sales promises but actually something that was really handy). I also liked the tracking process she use to follow your progress and motivate you to achieve every day a piece of your own goals.
23 lipca 2019 David - Santana
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom