Julija Słaby

Popularność: 1319
Bardzo dobry coach (6)
Kontakt
mob. 602 609 394
Specjalizacje
Miasta
Szczecin, Poznań, Wrocław, Trójmiasto,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Niesamowita osobowość, profesjonalizm, uważność, wielkie serducho i mega skuteczność. Mam tą przyjemność doświadczać sesji indywidualnych i grupowych z Julija Słaby. Gorąco polecam, praca z terapeutą łączącym wiedzę psychologiczną z energetyczną oraz z narzędziami Points of You daje mocne efekty i szerszą perspektywę, spojrzenie na wiele zagadnień. Inspirujące spotkania, polecam.
30 listopada 2021 Aleksandra - Masażystka
Bardzo dobry coach
Bardzo dobry coach. Pogodna, ciepła i màdra osoba. Swietnie przygotowana, doświadczenie, praktyka, empatia. prowadzi zajęcia, bez tzw złotych teoretycznych mysli. Otwiera oczy idaje narzędzia. Serdecznie polecam!
28 czerwca 2014 Katarzyna - specjalista ds. public relations
Bardzo dobry coach
Otwórz oczy a zobaczysz, takim oto stwierdzeniem mogę z pełną świadomością określić moje treningi z Julią. Z wielką cierpliwością oraz spokojem i pogodą ducha wykorzystując przy tym narzędzia ukazuje w sposób subtelny, niezwykły potencjał jaki mamy do wykorzystania w sobie samym. Polecam szczególnie osobom poszukującym właściwej - prawdziwej drogi w życiu. Gorąco polecam:)
20 marca 2014 Joanna - Pracownik adminstracji publicznej
Bardzo dobry coach
Coach przez duże "C". Nie tylko profesjonalna, ale także bardzo ciepła i rzeczowa. Spośród wszystkich coachów w Szczecinie wybrałam właśnie Juliję i nie żałuję. Zamiast natchnionych rozmów, "mądrych" sentencji i próbie podawania przepisu na życie i biznes Julija daje narzędzia - a te już wykorzystuję sama.
14 sierpnia 2013 Agnieszka - Właścicielka firmy
Bardzo dobry coach
Bardzo efektywny coach. Gorąco polecam. Zadaje takie pytania, że nie sposób się dalej oszukiwać ;))) Bardzo motywujące sesje i ciekawe narzędzia. Te sesje stały się dla mnie początkiem prawdziwej, głębokiej przemiany.
18 czerwca 2013 Monika - Dyrektor
Bardzo dobry coach
Rewelacyjna osoba! Coach w prawdziwym wydaniu, zachęcający do pracy nad sobą i swymi celami. Niezwykle 'ciepłe' podejście do osoby i jej problemów. Bardzo dobry warsztat i niezwykle ciekawe narzędzia coachingowe. Serdecznie polecam!
26 maja 2013 Natalia - Z-ca dyrektora
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj