Justyna Lichtarska

Popularność: 129
Bardzo dobry coach (2)
Jestem psychologiem, menedżerem HR oraz coachem przywództwa i kariery kobiet. ​ Wspieram kobiety i liderów, którzy stoją na progu zawodowych wyzwań: ​ - nowa praca, - nowe wymagające stanowisko lub projekt, - zmiana ścieżki kariery, - rozwój kompetencji lidera, - powrót do pracy po dłuższej przerwie, - wprowadzenie harmonii między życiem zawodowym i prywatnym​. Pomagam również organizacjom rozwijać świadomych liderów oraz wprowadzać kulturę i praktyki wspierające różnorodność.​ Pracuję w oparciu o kompetencje i zasady etyki ICF. Pytam, słucham, słyszę, obserwuję, dzielę się. ​Pomagam: - wydobyć głęboką wiedzę - lepiej poznać siebie, - stawiać sobie satysfakcjonujące cele, - budować realny plan działań, - rozwijać umiejętności, - znajdować w sobie radość i energię do działania, - pokonywać ograniczenia i bariery, - pracować mądrzej, nie ciężej. ​​ Pomagając organizacjom - badam, obserwuję, dzielę się informacjami zwrotnymi, szkolę i buduję rozwiązania.​ DOŚWIADCZENIE: - 15 lat pracy w obszarze HR, w międzynarodowych korporacjach, w tym 7 na menedżerskich stanowiskach i 4 za granicą ​​- Ponad 150 godzin przeprowadzonych sesji coachingowych ​- Ponad 500 godzin przeprowadzonych szkoleń i warsztatów KOMPETENCJE: - Akredytacja ACC ICF - gwarancja umiejętności coachingowych, etyki i profesjonalnego podejścia ​​- Certyfikacja: TTI Talent Insights™; Occupational Testing – Personality and Ability (SHL); Korn Ferry Leadership & Team Architect, 360 Assessment ​​- Absolwentka The Arts & Science of Coaching - Erickson Coaching International EMPATIA: - Wykształcenie psychologicznie ​​- Praca w HR ​​- Doświadczenie w pracy w wielu różnych kulturach ​​- Macierzyństwo
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Justyna jest profesjonalistką w każdym calu. Zawsze jest świetnie przygotowana do spotkań i zaangażowana na 100%. Potrafi aktywnie słuchać, trafnie dostosowuje różne taktyki coachingowe do osoby i sytuacji. Bardzo trafnymi pytaniami pozwala spojrzeć na sprawę z innej perspektywy, świetnie nawiązuje kontakt, dzięki czemu sesje są bardzo efektywne. Dała mi nowe spojrzenie na moje życie zawodowe, pokazała jak określać cele i dążyć do ich realizacji. Coaching z Justyną ma bardzo praktyczny charakter, kolejne spotkania pozostawiają przestrzeń do refleksji i pracy nad sobą . Justyna świetnie motywuje do działania, uczy jak przezwyciężać negatywne myśli i bariery oraz jak szukać rozwiązań konkretnych problemów. Szczerze polecam współpracę z Justyną.
27 maja 2019 Małgorzata - manager z branży marketingowej
Bardzo dobry coach
Justyna Lichtarska to bardzo dobry coach. Justyna jest osobą miłą, otwartą, podchodzącą z szacunkiem do drugiego człowieka i jego problemów. Będąc sama pracującą mamą, doskonale rozumie zarówno kobiety, które koncentrują się na swojej karierze, jak i te, które chciałyby połączyć karierę z macierzyństwem. I właśnie na warsztatach "Mamo, wracasz do pracy? " poznałam Justynę, która była ich organizatorem oraz prowadzącą. Świetne naprowadzające pytania, doskonale dobrane ćwiczenia i chaos myśli, który był w głowie przed spotkaniem, po warsztatach przybrał kształt konkretnej wizji powrotu do pracy zawodowej, a co najważniejsze - pojawiła się energia do działania i nadzieja, że ten powrót się uda. Dzięki profesjonalizmowi Justyny przeżyłam efekt WOW i zostałam wyprowadzona z marazmu do miejsca z napisem START - DO DZIAŁANIA. Szczerze polecam Justynę Lichtarską - bardzo dobrego coacha.
8 luty 2019 Anna - mama wracająca do pracy
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom