Kaja Kowalczyk

Popularność: 715
Bardzo dobry coach (1)
W swojej pracy pomagam osobom, które z powodów zdrowotnych (i nie tylko) chcą zmienić swój dotychczasowy styl życia - począwszy od profilaktyki zdrowia, poprzez aktywność fizyczną, nawyki żywieniowe czy dostosowanie się do funkcjonowania w nowej sytuacji życiowej. Obszar, w którym pracuję obejmuje m.in: - profilaktykę zdrowia fizycznego i psychicznego, - redukcję stresu (techniki relaksacyjne), - diet coaching z zakresu cukrzycy, celiakii oraz nietolerancji pokarmowych, - zarządzanie sobą w chorobie, - zarządzanie czasem, - wypalenie zawodowe, - rozwój osobisty i treningi z zakresu kompetencji społecznych, - psychoedukację, - psychoterapię. Jestem absolwentką psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego, absolwentką studiów podyplomowych „Coaching” Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu, absolwentką studiów podyplomowych "Psychosomatyka i somatopsychologia" na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu. Regularnie poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach, warsztatach oraz konferencjach. Aktualnie jestem w trakcie Akredytowanego Kursu Psychoterapii. Zainteresowania psychologiczne od początku kieruję w stronę psychologii zdrowia – w zakresie psychoedukacji oraz profilaktyki zdrowia fizycznego i psychicznego. Obecnie prowadzę Gabinet Psychologii Zdrowia i Rozwoju Osobistego GROW oraz współpracuję z Poradnią Terapeutyczną Zatoka we Wrocławiu. W swojej pracy wykorzystuję głównie narzędzia coachingowe (m.in. z obszaru coachingu zdrowia i diet coachingu), a także standardowe metody psychologiczne oraz treningowe.
Kontakt
Zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego.


Tel: 782 390 388


Cena
100zł/godzina
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Pani Kaja bardzo dobrze przygotowała mnie do wystąpień publicznych, których się bardzo bałam i mocno stresowałam. Poczułam sie pewniej. Także przygotowywała i przeprowadzała w grupie kobiet warsztaty- rzeczowo, ciekawie i ze znakomita znajomością tematów. Najlepszą oceną było zainteresowanie uczestniczek i gotowość do wzięcia udziału w kolejnych. Polecam
28 kwietnia 2016 Beata Taborska - pracownik socjalny
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

STRES I RADZENIE SOBIE ZE STRESEM W PERSPEKTYWIE PSYCHOLOGII ZDROWIA – WPROWADZENIE
15 marca 2017
Od wielu lat ogromną popularnością wśród badaczy wielu dyscyplin, m.in. psychologii i medycyny, cieszy się problematyka stresu i radzenia sobie ze stresem. Psychologia stresu stałą się jedną z najbardziej interesujących poddyscyplin psychologicznych i znalazła bogate zastosowanie praktyczne w psychologii zdrowia.
Na dobry sen - zasady higieny snu
23 stycznia 2017
Czasami, pomimo zmęczenia wielu z nas ma trudności z zaśnięciem. Warto się zastanowić, czy czynności, które podejmujemy oraz warunki naszego otoczenia, pozytywnie wpływają na nasz dobry sen. Jak to sprawdzić?
Poczucie jakości życia w zdrowiu i chorobie
23 stycznia 2017
"Od wieków ludzie zastanawiają się, jaki jest przepis na szczęśliwe i satysfakcjonujące życie.(...) W dzisiejszych czasach stan ten nazywany jest wysokim poczuciem jakości życia...."
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom