Karolina Kapias

Popularność: 538
Bardzo dobry coach (13)
Jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana. Jeśli myślisz o coachingu to znaczy, że już wykonujesz pierwszy krok do zmiany...Zapraszam do kontaktu gdziekolwiek i kiedykolwiek. Zawsze jest dobry czas na zmianę. Zwłaszcza teraz :) Moje doświadczenie i kompetencje: - współzałożyciel Ośrodka Psychoterapii STREFA ROZWOJU - Coach ACC ICF (International Coach Federation) - Członek ICF Global oraz ICF Polska - Coaching – budowanie świadomości – akredytowane przez ICF - Coaching – kompetencje lidera - akredytowane przez ICF - Coaching – możliwości rozwoju - akredytowane przez ICF - certyfikowany Trener Szkoły Trenerów Meritum na poziomie 5 EQF (European Qualification Framework – Starszy Trener) - 3 kierunki studiów: psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi, doradztwo zawodowe - psychoterapeuta integratywny w trakcie szkolenia w Katowickim Instytucie Psychoterapii Posiadam bogate doświadczenie w praktyce psychologicznej i doradczej. Prowadzę także szkolenia, warsztaty i treningi współpracując na stałe z kilkoma firmami, instytucjami i organizacjami. Moje doświadczenie w tym zakresie to ponad 3000 godzin szkoleniowych. W indywidualnych zmianach towarzyszę ludziom od 2009 roku. Świadczę usługi indywidualne i grupowe. Specjalizuje się w coachingu życiowym oraz coachingu kariery.
Kontakt
telefon: 512-150-939

skype: czanseja
Cena
150zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Katowice,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Znajdą mnie Państwo na:
http://www.goldenline.pl/karolina-barbara-kapias
http://profeo.pl/karolina-kapias/
https://www.linkedin.com/pub/karolina-kapias/28/892/7b1
http://www.znanylekarz.pl/karolina-kapias/psycholog-terapeuta/katowice
http://lekarze.mamzdrowie.pl/karolina-kapias-psycholog-katowice
http://ranking.abczdrowie.pl/d/71919,karolina-kapias
http://dobrypsycholog.pl/psycholog/karolina-kapias
http://dobrycoach.pl/coach/karolina-kapias

Opinie

Bardzo dobry coach
Z Karoliną miałam sesje coachingowe. Wystarczyło abym dostała objawienia i dawki motywacji do realizacji dalszych planów. Spotkania z Karoliną przerastają najśmielsze oczekiwania, przejawiają się w poczuciu własnej wartości, przejrzystego planu działania w biznesie, pracy, konkretnych osiągnięciach w wybranej dziedzinie, duchowym wzroście, czemu towarzyszy uczucie spełniania się każdego dnia. Dzięki Karolina
22 stycznia 2014 Kasia - specjalista
Bardzo dobry coach
Karolina… Oj, naprawdę nie wiem co ja bym bez Niej zrobiła… :) Uczestniczyłam w szkoleniu prowadzonym przez Karolinę, z zakresu dworactwa zawodowego. Dla mnie Karolina jest absolutnie niesamowitą osobą. Niezwykle ciepła, skromna, przeogromnie wrażliwa… Rozpromienia Ją wewnętrzne ciepło, dobroć i delikatność. Jest niesamowicie otwarta na świat i ludzi. Ma w sobie to „coś”, co sprawia, że chce się z Nią przebywać. Chce się Jej słuchać. I te ogromne pokłady dobrej energii, którą rozsiewa wokół siebie. Karolina jest bez reszty oddana drugiemu człowiekowi, całym sercem i całą sobą, dlatego też w wykonywanej przez siebie pracy kieruje się przede wszystkim Jego indywidualnym dobrem. Kilka miesięcy po zakończonym szkoleniu, dzięki ogromnemu zaangażowaniu, poświęceniu i wysiłkowi ze strony Karoliny udało mi się rozpocząć swoją pierwszą pracę zawodową. Jestem przeszczęśliwa z tego powodu. :) Praca daje mi satysfakcję, umożliwiając jednocześnie dalszy rozwój, zarówno na gruncie prywatnym jak i zawodowym. Dziękuję, Karolinko… :) – Angelina. :)
16 stycznia 2014 Angelina Mendrok - Magister Socjologii
Bardzo dobry coach
Karolina potrafi doskonale (i spójnie!) połączyć swoją wiedzę i swoje doświadczenie ze wszystkich działek oraz z własnego życia i wykorzystuje to w coachingu. Jest też bardzo dobrym człowiekiem i to się po prostu czuje. W połączeniu z bardzo profesjonalnych podejściem to daje świetne rezultaty. Pomogła mi uświadomić sobie swoje wartości, przeszkody jakie sama sobie stwarzam, skąd bierze się moje poczucie 'utknięcia', frustracja i niemożność działania, pozwalając mi samej odkrywać swoje zasoby i znajdować swoje odpowiedzi. Dziękuję!
16 stycznia 2014 Natalia - nauczyciel
Bardzo dobry coach
Pani Karolina przeprowadziła ze mną sesje coachingowe. Okazały się one wspaniałym doświadczeniem, pomogły mi dokonać wielu ważnych odkryć. Pani Karolina wykazała się dużym profesjonalizmem i troską o klienta. Jej naturalna zdolność do nawiązywania relacji z ludźmi sprawiła, że współpraca z nią przebiegała bardzo przyjemnie i owocnie.
11 stycznia 2014 Kasia - opiekun osoby niepełnosprawnej
Bardzo dobry coach
Karolina dokonała bardzo istotnej rzeczy, a właściwie już wiem, że powinienem powiedzieć, że to ja dokonałam (!), podczas sesji z nią zrozumiałem jak długo tkwiłem w fatalnym oglądzie sytuacji, drepcząc w miejscu lub podejmując nieskuteczne działania. Nauczyła mnie rozmawiać z samym sobą, coachuję sie teraz sam wciąż ucząc się tego do niej. Dziękuję Karola
7 stycznia 2014 Andrzej - socjolog
Bardzo dobry coach
Coaching z Karoliną okazał się dla mnie bardzo przydatny i uświadomił jak bardzo brak planu i konkretne zdefiniowanie celu może mi uniemożliwić mi jego realizację. Przed spotkaniem miałem jedynie ogólny zarys celu bez podziału na etapy procesu dochodzenia do niego i określenia czasu w jakim będę je realizował. Atmosfera podczas spotkania była bardzo przyjazna ale jednocześnie Karolina jest wymagająca i ma świetną zdolność do wyłapywania wszelkim moich prób ucieczki od podawania konkretów odnośnie dążenia do celu. Ale też pozwoliła mi poczuć, że mam zdolność do osiągania celu jeśli tylko będę świadom tego czego oczekuje od siebie i innych.
7 stycznia 2014 Marcin - kurator sądowy
Bardzo dobry coach
Pani Karolina jest doskonałym couchem, potrafi słuchać, zadaje nakierowujące pytania, jest kreatywna w podsuwaniu rozwiązań i zadań, weryfikuje zadania, jest wymagająca i skuteczna. Praca z panią Karoliną przyniosła mi wiedzę na swój temat i dała narzędzia do zrealizowania moich celów.
18 grudnia 2013 Hanna - fotograf
Bardzo dobry coach
Pani Karolina jest doskonałym coachem - potrafi uważnie słuchać, ma ogromne pokłady empatii, jest pełna życzliwości. W taktowny sposób przekazuje informację zwrotną. To co mnie zachwyca to szacunek jakim darzy ludzi. Coaching z Panią Karoliną wiele wniósł do mojego życia, skłonił do zmian, które pozytywnie wpłynęły na moje samopoczucie. Zdecydowanie polecam Panią Karolinę!
6 listopada 2013 Patrycja - specjalista ds. sprzedaży i organizacji szkoleń
Bardzo dobry coach
Coachingi z panią Karoliną pozwoliły mi sięgnąć w głąb siebie i spojrzeć na sprawy z innej perspektywy. Teraz jestem bardziej świadoma siebie i tego, czego pragnę. Myślę, że każdy powinien przejść w swoim życiu coaching. Polecam serdecznie panią Karolinę.
8 sierpnia 2013 ewa - branża usługowa
Bardzo dobry coach
Coachingi, które odbyłam z Panią Karoliną to najlepsze, co w swoim życiu zrobiłam. Teraz moje myśli są jaśniejsze wyrażniej konstruuję swoje cele. Rewolucja w moim życiu już się rozpoczęła. Pani Karolina to skuteczny i godny zaufania Coach !!
8 sierpnia 2013 Ela - emerytka
Bardzo dobry coach
Pracowałam z Karoliną i mogę ją z pewnością polecić. Bardzo profesjonalnie i rzetelnie podchodzi do pracy w Klientem. Jest bardzo zaangażowana, miła i otwarta co sprzyja w pracy. Polecam wszystkim zainteresowany.
8 sierpnia 2013 Katarzyna - Agent
Bardzo dobry coach
Rzetelna i konkretna. Działa na mnie bardzo pozytywnie i motywująco, choć widziałyśmy się zaledwie 4 razy. Potrafi słuchać. Po rozmowie z Panią Karoliną człowiek zupełnie inaczej patrzy i zaczyna myśleć bardziej racjonalnie. Szczerze polecam!
5 sierpnia 2013 Anka - ekonomista
Bardzo dobry coach
Pani Karolina jest bardzo dobrym coachem. Jest przyjacielsko nastawiona do klienta, potrafi zbudować atmosferę intymności i zaufania, dbając jednocześnie o postęp procesu odkrywania siebie. Jestem pod wrażeniem umiejętności słuchania i kondensowania tego, co mówi klient. Z czystym sumieniem mogę polecić panią Karolinę jako profesjonalnego coacha.
31 lipca 2013 Izabela - konsultant ds. rekrutacji
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom