Katarzyna Dolak

Popularność: 594
Bardzo dobry coach (5)
Znasz z pewnością takie osoby, które chcą się zakochać, a nie wiedzą od czego zacząć. Znasz pewnie takie osoby, które chcą odświeżyć swój obecny związek, albo zwyczajnie zacząć wszystko od nowa. Znasz? To właśnie z takimi osobami pracuję. Chcesz nauczyć się być szczęśliwym w miłości? Zapraszam Cię na Gratisową Konsultację, to dowiesz się jak to zrobić.
Kontakt
Telefonicznie +48668012952
Skype: Katarzyna Dolak-Mazurek
Specjalizacje
Miasta
Sopot, Gdynia, Gdańsk,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Warunki finansowe
Zapraszam na moją stronę: dolakcoach.pl

Opinie

Bardzo dobry coach
Kasia to niesamowicie uśmiechnięta i radosna kobieta, co sprawiło, że była dla mnie świetnym kompanem. Współpraca z Kasią to przyjemność. Pomogła mi w pojmowaniu swojej roli jako szkoleniowca i prelegenta, dlatego piszę tę opinię tak późno - wdrożyłam jej rady i wnioski z sesji w moje szkolenia i warsztaty, co naprawdę wiele zmieniło. Kasiu, działasz cuda i potwierdzam, że to prawda :)
22 października 2015 Izabela - studentka, prowadząca warsztaty dla kobiet
Bardzo dobry coach
Katarzyna, to coach, którego cechuje duża empatyczność i ciepło. Potrafi skutecznie zadawać pytania, które zmuszają nas, do szukania odpowiedzi w sobie. Kasia pomogła mi w ustaleniu celów zawodowych, dzięki temu pracuję teraz mniej, ale efektywniej .Bo dzięki konsultacji wyznaczyłam swoje priorytety, i skupiłam się właśnie na nich. Kasia sprawdza się również jako prelegent na eventach rozwojowych dla kobiet. W sposób naturalny przekazuje wiedzę, i zachęca panie do podejmowania nowych wyzwań. Współpraca z Kasią jest czystą przyjemnością, dlatego polecam konsultacje z nią osobom, zdecydowanym zmienić swoje życie na lepsze!
19 października 2015 Joanna - Doradca Kreatywny Biznesu Kobiet
Bardzo dobry coach
Fantastycznie profesjonalna. Łagodna, ale nie nudna. Wyrozumiała, ale nie pobłażliwa. Bystra, celna i motywująca. Potrafi słuchać, zawężać problem, obracać go z każdej strony i naprowadzać na rozwiązanie, nie podając go na tacy. Reszta zależy od klienta i to jest suuuper.
25 stycznia 2015 Magdalena - seksuolog
Bardzo dobry coach
Bardzo dobry Coach Kasia jest poukładana i terminowa, przy tym jest po prostu miłym człowiekiem:)Sesje z Kasią sprawiły, że nabrałam większej pewności siebie, teraz już nic nie stoi na przeszkodzie do realizacji zamierzonych celów i pójścia przez życie z podniesioną głową. Serdecznie polecam do współpracy.
22 marca 2013 Monika - Studentka AWFiS
Bardzo dobry coach
Kasia posiada niezwykłą umiejętność słuchania i zadawania pytań. Na te pytania musisz odpowiedzieć przede wszystkim dla siebie. Naprawdę warto, gdy masz problem z podjęciem decyzji... Dziękuję i z całego serca polecam sesje z tym coachem.
12 listopada 2012 Kas - pracownik banku
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom