Katarzyna Książkiewicz

Popularność: 363
Bardzo dobry coach (5)
„Jeżeli chcesz być szczęśliwy – po prostu bądź. Nie odkładaj szczęścia na później. Nie trać czasu na spełnianiu cudzych oczekiwań. Idź własną drogą. Jeśli jej znalezienie wymaga zmiany – zmieniaj. Każda chwila jest dobra, by zmienić coś w swoim życiu. Nie czekaj na idealny moment na zamianę – wybierz moment i spraw, by był on idealny. Cokolwiek jest Twoją wymówką, która powstrzymuje Cię od zmiany – już czas przestać w nią wierzyć. Nie powtarzaj, że zaczniesz od jutra. Dzisiaj jest jutrem, o którym mówiłeś wczoraj. Zacznij teraz!" • Jeśli chcesz wprowadzić zmiany w swoim życiu? • Jeśli podejmujesz po raz kolejny próbę osiągnięcia zamierzonego celu, ale pojawiają się nieprzewidziane przeszkody? • Jeśli potrzebujesz wsparcia w wyznaczeniu sobie celów osobistych lub zawodowych i ułożyć do tego plan działania? • Jeżeli pragniesz poczuć swoją wartość, uwierzyć w siebie i przekonać się jak wiele potrafisz? • Jeżeli chcesz spełniać własne marzenia i żyć pełnią życia? • Jeżeli chcesz uporządkować wartości, którymi posługujesz się na co dzień? • Bądź marzysz, by wreszcie uzyskać równowagę pomiędzy życiem osobistym i zawodowym? Skontaktuj się ze mną w sprawie ustalenia indywidualnych sesji coachingowych.
Kontakt
Możesz to zrobić:
• pod numerem telefonu: 0607608666,
• za pomocą poczty e-mail: info@katarzynaksiazkiewicz.pl
• lub przez skypa: katarzynaksiazkiewicz


Daję Ci swoją 100% uważność, czyli jestem z Tobą TU I TERAZ.
Specjalizacje
Miasta
Wrocław,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Trener biznesu, Coach
Jestem coachem z pasji i zamiłowania. W tej chwili jestem aktywnym członkiem Izby Coachingu, w trakcie akredytacji. Mam za sobą ponad 800 godzin sesji coachingowych. Regularnie poddaję się superwizji.

Opinie

Bardzo dobry coach
Miałem przyjemność korzystać z sesji coachingowych Pani Katarzyny. To zaskakujące jak mocno człowiek oddziela życie zawodowe od spraw prywatnych, nie dostrzegając zależności między nimi. Pani Katarzyna pomogła mi postawić właściwe pytania i wybrać odpowiednie ścieżki. Sukces zawodowy i harmonię w życiu zawdzięczam, w znaczącym stopniu, tym właśnie spotkaniom. Gorąco polecam.
23 maja 2013 Mariusz - Prezes Zarządu
Bardzo dobry coach
Kasia, jest fantastycznym coachem. Każde sesja z nią wnosiła nowe odkrycia, które tak naprawdę od dawna już tkwiły we mnie. Spotkałam ją, bo mój pracodawca zafundował mi w ramach nagrody coaching. Myślałam, że coaching, to takie nowoczesne, amerykańskie banialuki. Myliłam się. Ale też dzięki Kasi zrozumiałam, że mam prawo do pomyłek, mam prawo do błędów, bo to urozmaica i wzbogaca moje życie. Dzięki temu staje się mądrzejsza i przede wszystkim odważniejsza. Teraz nie boję się porażek, bo nawet jeśli się zdarzy, to tylko mnie wzmocni i pozwoli wyciągnąć wnioski i pójść dalej. Zresztą jak Kasia powiedziała mi na koniec jednej z sesji: im większa porażka, tym większy sukces. I to prawda, coś w tym jest. Kasia ma też doskonałą intuicję i kocha, czuje każdego napotkanego człowieka, bynajmniej ja tak czułam. Ale coaching z nią, to nie miła pogawędka, ale ciężka praca. Potrafi tak samo zareagować i ucieszyć się z mojego sukcesu, jak i wylać na głowę zimny prysznic jakimiś pytaniem, które nagle doprowadza do sedna. Czasem takie pytanie pozwala zmierzyć się z głęboko zakorzenionym przekonaniem i prowadzi do odklejenia się od tego ograniczenia, albo podjęcia próby odklejenia się od niego. Nie wiem, jak ona to robi, ale człowiek ma poczucie, że ona zawsze jest do jego dyspozycji. Zawsze promienna, uśmiechnięta i jak sama mówi rozświetlająca drogę.
23 maja 2013 Monika - Area Manager
Bardzo dobry coach
Uczestniczyłem w szkoleniach prowadzonych przez Kasię jak równierz w Coachingu.Kasia jak mało kto potrafi nawiązywac kontakty,zaraża pozytywną energią i uśmiechem.Rozmowy z Kasią pomogły mi zrozumieć,że przede wszystkim ode mnie zależy to czy osiągnę zamierzony cel.Konsekwencja w działaniu,pewność siebie i tego co chcę osiągnąć ,przychylni ludzie,którzy motywują do działania to klucz do osiągnięcia zamierzonego celu i realizacji marzeń.Marzeń często takich ,które wydają sie mało realne ale to przecież kazdy z nas kreuje rzeczywistość.
22 maja 2013 Krzysztof - Specjalista konsultant ds.obsługi klientów
Bardzo dobry coach
Szkolenia z Kasią Książkiewicz obfitowały w wiedzę, cenne rady i przykłady, które oczywiście miały przełożenie na rzeczywistą sytuację firmy. Coachingi zdecydowanie maja charakter praktyczny, nie teoretyczny. Po przejściu całego cyklu szkoleń moje wyniki oraz wyniki całego zespołu znacznie się poprawiły. Szczerze polecam i z przyjemnością wezmę jeszcze udział w szkolenia i coachingach z Kasią, jeśli tylko nadarzy się ku temu okazja.
22 maja 2013 Katarzyna - Konsultant ds. sprzedaży
Bardzo dobry coach
Katarzyna robi to co lubi, bardzo dobrze jej to wychodzi:)).Ma Kobieta pasje.Uczestniczyłam w szkoleniach prowadzonych przez Kasię oraz w Cochingu , łatwo nawiązuje kontakty. Posiada ogromną wiedzę.Polecam ją jako Coacha oraz jako towarzyszkę do rozmów.
22 maja 2013 Magda - Strateg Marketingowy
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom