Katarzyna Lachowicz

Popularność: 103
Bardzo dobry coach (1)
Akredytowany coach ICF - ACC, trener biznesu, MBTi Certified Practitioner Sukcesy moich klientów są miarą wszelkich moich działań. Specjalizuję się w coachingu biznesowym. W praktyce coachingowej skupiam się na wspieraniu klientów w budowaniu unikatowego i spójnego wizerunku. Pracujemy nad samoświadomością i osobistym rozwojem. Uczestniczę w procesach transformacji zawodowych 
i życiowych, prowadzących do trwałej zmiany. Wspieram w realizacji celów biznesowych i zawodowych w zgodzie z wnętrzem i wartościami człowieka. Moje wykształcenie: Politechnika Warszawska – Inżynieria Produkcji, kierunek „Zarządzanie” Szkoła Główna Handlowa – Akademia Menadżerska Szkoła Główna Handlowa – Podyplomowe Studia Coachingu Przy współpracy z klientami wykorzystuję swoją wiedzę, dziesięcioletnie doświadczenie w prowadzeniu biznesu oraz praktykę zawodową. Moją pasją jest kitesurfing, który dostarcza mi mnóstwo ekstremalnych przeżyć. Prywatnie – rodzina i prawdziwi przyjaciele są dla mnie najważniejsi.
Kontakt
tel. +48 501 217 107
Specjalizacje
Miasta
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Kasia jest wspierającą osobą i bardzo rzeczową. Skupia się na konkretach i jest wymagająca. Bardzo intensywnie pracowałyśmy razem nad realizacją moich zamierzeń i ostatecznie to co uważałam za nieosiągalne, spełniło się.
25 sierpnia 2014 Magda Okrasa -
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom