Katarzyna Matuszak

Popularność: 0
Bardzo dobry coach (1)
Cześć! Jako coach wspieram osoby dążące do osiągnięcia sukcesu oraz spełnienia w życiu osobistym i zawodowym. Moja misja polega na wspieraniu klientów w odkrywaniu i rozwijaniu ich potencjału, zachęcaniu do działania i osiągania wyznaczonych celów. Dlaczego wybrałam właśnie ten zawód? Bo najzwyczajniej w świecie lubię ludzi. Cieszę się za każdym razem, gdy po wspólnej pracy są o krok bliżej swojego celu, a co za tym idzie zaspokojenia swoich potrzeb. Dbam o to, żeby wszystkie spotkania odbywały się w bezpiecznej atmosferze. Nie znaczy to jednak, że wszystkie sesje są łatwe - czasami proces wymaga sporego wysiłku i zajrzenia wgłąb siebie. Jak do tej pory wszyscy jednak zgodnie mówili, że było warto to zrobić. Z jakimi celami pracuję? Oferuję coaching indywidualny. Narzędzia, które posiadam są uniwersalne i można z nimi pracować zarówno z celami biznesowymi jak i personalnymi. Jeśli zatem masz konkretne zagadnienie, któremu chciałabyś/chciałbyś się przyjrzeć (nawet jeśli nie jest wymieniony na poniższej liście) - zapraszam do współpracy. Poniżej kilka tematów nad którymi do tej pory pracowałam z osobami, które mi zaufały: * Założenie własnej działalności gospodarczej * Zmiana stanowiska w pracy * Wzrost zarobków * Wzmocnienie wyznaczonych umiejętności miękkich Sesje i cennik: * Darmowe spotkanie wstępne (ok. 30 min) - w tym czasie mamy okazję przedstawić się sobie :) porozmawiać o celu na proces, o tym czym jest coaching i jakie są jego ograniczenia, umówić zasady dalszej współpracy oraz odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania * Sesja coachingowa (ok. 75 min) - tutaj pracujemy już nad Twoimi celami * Częstotliwość - co 2-3 tygodnie * Online - za pomocą platformy google meet * Jesteśmy na Ty :) - w coachingu bardzo ważna jest relacja, więc jeśli tylko nie masz nic przeciwko od samego początku będziemy mówili sobie po imieniu :) Zapraszam do współpracy! :)
Kontakt
Cena
150zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Żyrardów,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Wykształcenie
* Studia magisterskie (jednolite): Uniwersytet SWPS, Psychologia. Specjalizjacja: psychologia zmiany: konflikt-kryzys-współpraca
* Studia licencjackie: SGH, Finanse i rachunkowość
* Kurs "NVC w mikrogrupie" w szkole Wyspa Zmian
* Kurs "Coaching oparty na empatii" w Szkole trenerów (akredytowany przez Izbę Coachingu)

Opinie

Bardzo dobry coach
Spotkania coachingowe w bardzo miłej atmosferze, pełnej empatii i zaangażowania. Świetna przestrzeń do pracy nad sobą. Pytania zawsze w punktach, motywujące do przemyśleń. Każde spotkanie jest inne, ciekawe, wypełnione zadaniami, które aktywizują i otwierają oczy na kolejne kwestie. Czułam się swobodnie i komfortowo w trakcie sesji. Mój cel, wywalczenie podwyżki w pracy został osiągnięty, ale przede wszystkim zmieniło się moje myślenie o negocjowaniu wysokości wynagrodzenia. Mam nowe pomysły na siebie, które przyszły mi do głowy dopiero dzięki Kasi. Dziękuję i bardzo polecam. Klaudia ;)
15 maja 2024 Klaudia - Specjalista ds Merchandisingu Handlowego
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj