Katarzyna Olszyńska

Popularność: 251
Bardzo dobry coach (22)
Katarzyna Olszyńska – certyfikowany coach ACC (International Coach Federation), asessor, trener biznesu i rozwoju osobistego, menedżer z wiedzą psychologiczną. Od 8 lat współpracownik firmy HR PROJEKT Kinga Lachowicz - Tabaczek. Absolwentka polsko – amerykańskiej uczelni (Wyższa Szkoła Biznesu – National –Louis University) oraz Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej na kierunku Psychologia. Ukończyła studia podyplomowe Public Relations w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie, Szkołę Trenerów Biznesu „Moderator”, Studium Coachingu ICF Ewy Mukoid. Wykładowca przedmiotów z obszaru zarzadzania na Uniwersytecie Wrocławskiem na kierunku Communication Management oraz na Uniwersytecie Ekonomicznym na kierunku Interpersonal Communication in Business oraz na studiach MBA w Polsko Japońskiej Szkole Informatyki w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Polsce i za granicą (USA, Francja). Posiada wieloletnie doświadczenie menedżerskie. Kierowała, z licznymi sukcesami, kilkudziesięcio–osobowym zespołem odpowiedzialnym za realizację planów sprzedażowych, marketingowych oraz celów inwestycyjnych. Otrzymywała liczne wyróżnienia w tym tytuł Trenera Roku realizując projekty szkoleniowo-coachingowe w ramach „Akademii Sprzedaży” dla trenerów/coachów wewnętrznych. Od wielu lat prowadzi samodzielne projekty szkoleniowo- doradcze oraz coachingowe Specjalizuje się w projektach dedykowanych kadrze menedżerskiej średniego i wyższego szczebla – zwłaszcza w obszarze rozwoju kompetencji menedżerskich; w tym komunikacji, przywództwa, zarządzania zespołem. Bierze udział i projektuje badania metodą Assesment/Development Center dla wielu Pracowników wielu firm i organizacji. Prowadzi indywidualne sesje coachingu biznesowego/treningi indywidulane dla Klientów polskich i zagranicznych firm z różnych obszarów działania m.in.: usług medycznych, finansowych konsultacyjnych, marketingu, sprzedaż, branży medycznej oraz IT. Coachingi/treningi indywidulane prowadzi w języku polskim oraz angielskim (wypracowane ponad 3500 godzin pracy indywidulanej z Klientami). Zapraszam na pierwszą, bezpłatną sesję.
Kontakt
Katarzyna Olszyńska (Włoskiewicz)

Siedziba:
Wyspa Słodowa 7,
Wrocław

phone: +48 518 010 033
Specjalizacje
Miasta
Wrocław,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Samoocena, motywacja, nawyk
Pracuję z Klientami nad samooceną, motywacją do działania i samodyscypliną. Jeden z moich ulubionych cytatów „Efektywność skutecznego działania NIE polega na niecodzienności zaleceń, lecz na CODZIENNOŚCI i ich przestrzegania" P. Drucker – badacz procesów organizacji i zarządzania.

Opinie

Bardzo dobry coach
Najlepszy coach, jakiego można sobie wyobrazić! Brakuje mi naszych sesji - dzieki nim czulam, ze ciagle sie rozwijam, nie stoje w miejscu. Tyle sie o sobie nauczylam, ze jest to dla mnie bezcenne. Udalo mi sie tez wdrozyc w zycie wiele rzeczy, nad ktorymi pracowalysmy. Co jest super w sesjach z Kasią to to, ze czlowiek nie czuje presji, nie ma tego poczucia, ze wszystko robi zle. Rozwiazania i refleksja przychodzą same, Kasia nie podsuwa zadnych gotowych odpowiedzi, jedynie pyta i sugeruje oraz bardzo stawia na to, ze kazdy jest inny - nie wrzyca wszystkich w okreslony model czy "ramki". Dziekuje Kasiu, you are the best!!!
13 grudnia 2018 Ania - Supervisor
Bardzo dobry coach
Pani Kasia to profesjonalny coach, osoba, która potrafi budować relację z drugim człowiekiem, tak, że sesje z nią stają się niesamowitym przeżyciem a także nową przygodą dla kogoś kto nie miał do czynienia z coachingiem wcześniej. Dla mnie ważne, że dzięki rozmowom z Panią Kasią uporałem się z kilkoma przeszkodami na mojej drodze zawodowej a także w życiu prywatnym. Pani Kasiu jest Pani świetnym przykładem coacha "z prawdziwego zdarzenia", a za razem przemiłą osobą - dziękuję za współpracę.
28 września 2018 Maciej - Supervisor
Bardzo dobry coach
Mialam przyjemnosc wspolpracowac z Kasia i z calym przekonaniem polecam ja jako coacha. Kasia jest coachem doswiadczonym, z ogromna wiedza, ale tez taktownym i wrazliwym na potrzeby klienta. Kazda sesja z Kasia byla dla mnie odkryciem. Dzieki Kasi poznalam konkretne techniki radzenia sobie w sytuacjach biznesowych oraz sposoby na podniesienie efektwnosci i osiagniecie zamierzonego celu. Zyskalam wieksza swiadomosc siebie, swoich organiczen i mozliwosci, zarowno w odniesieniu do biezacych sytuacji zarzadczych jak i ksztaltowania sciezki kariery w przyszlosci. Uwazam, ze kazda osoba dzialajaca w srodowisku biznesowym powinna przejsc przez coaching. Najlepiej z coachem takim jak Kasia.
25 września 2018 Jowita - Knowledge Manager
Bardzo dobry coach
Kasia jest osobą bardzo profesjonalną i rzeczową, ale zarazem niesamowicie serdeczną i ciepłą. Na każde kolejne spotkanie czekałam z coraz większą niecierpliwością. Sesje są prowadzone w sposób pragmatyczny, Kasia opiera się na konkretnych przykładach, ćwiczeniach, scenariuszach; obserwuje i dzieli się wnioskami, sugeruje rozwiązania, pomaga uświadomić sobie obszary do rozwoju, wspiera i inspiruje do pracy nad sobą. Wiele Kasi zawdzięczam – nie tylko zawodowo, ale również prywatnie. Sesje z tym terapeutą to skuteczna przyjemność:)
14 września 2018 Anna Warzywoda - HR Supervisor
Bardzo dobry coach
Już drugi raz Pracowaliśmy razem. Za pierwszym razem było dobrze, ale drugi raz to mistrzostwo świata! Razem udaliśmy się w podróż do głębokich obszarów mojego mózgu by znaleźć odpowiedzi na pytania. Świetne i trafione odpowiedzi. Po każdej sesji coachingowej zauważałem dużą zmianę w obszarze moich kompetencji zawodowych. Coaching pomógł mi zostać lepszym menedżerem, zlikwidować niektóre z moich słabych stron, i zbudować dobry plan budowania samego siebie. Bardzo cieszę się że miałem okazję pracować z Kasią. Za każdym razem - opuszczałem jej biuro z uśmiechem na mojej twarzy. Kasia została mi zarekomendowana przez mojego dobrego kolegę, teraz mogę zrobić to samo. Dziękuję za czas spędzony razem na sesjach coachingowych. Już dziś planuję następne sesje coachingowe.
12 września 2018 Krzysztof - Menedżer
Bardzo dobry coach
Kasia to świetny coach rozumiejący potrzeby klienta oraz wspaniała osoba, z którą każde spotkanie to czysta przyjemność. Potrafi idealnie zaadaptować sesje do osobowości i preferencji klienta, a jej cenne uwagi nieraz bardzo pomogły mi w życiu zawodowym. Niewątpliwie coaching z Kasią to najlepsza inwestycja w siebie.
5 września 2018 Ola - Project Manager
Bardzo dobry coach
Katarzyna pomogła mi niesamowicie wdrożyć się w moją nową rolę menedżera. Podczas sesji coachingowych zidentyfikowaliśmy obszary, w których muszę się poprawić i obszary, na których powinienem się skupić, aby spełnić oczekiwania mojego przełożonego oraz mojego zespołu. Wierzę, że Kasia odegrała dużą rolę w moim sukcesie na nowym stanowisku i jestem jej bardzo wdzięczny. Lubię wracać do niej na krótką sesję, bez względu na to, w jakiej sytuacji na ścieżce mojej kariery zawodowej się znajduję, zawsze mamy owocną rozmowę w bardzo przyjemnej atmosferze.
4 września 2018 Krzysztof Górski - Manager
Bardzo dobry coach
Sesje coachingowe z Kasia to najlepsza rzecz, jaka mi sie przytrafila na mojej dotychczasowej drodze sluzbowej. Mialam serie okolo 10 spotkan, ktore zmienily moje podejscie do pracy, do biznesu, do korporacji. Poza podejsciem psychologoicznym Kasia ma olbrzymia wiedze i doswiadecznie w kierownaiu zespolem i specyfice pracy w firmie, zna struktury i realia. Juz od pierwszego spotkania czulam, jakby kasia u nas pracowala, taka miala wiedze. Potrafila znalezc rozwiazanie na kazdy moj problem, kazda kwestie poruszana znalazla rozwiazanie, a nie zapomne sytuacji, gdy mialam problem i nie chcialam o tym mowic, a Kasia i tak wyczula, drazyla temat i oczywiscie pomogla mi w moim problemie. jets osoba, ktora mocno motywuje, jest bardzo optymistyczna osoba, z ktora uwielbialam sie spotykac, i zycie sluzbowe bylo latwiejsze. Mam nadzieje, ze bede miala w przyszlosci przyjemnosc pracowac z Kasia. Kazdemu polecam. A na marginesie od czasu spotkan awansowalam, co zdecydowanie zawdzieczam Kasi!
3 września 2018 Magda - Manager/HR
Bardzo dobry coach
Kasia potrafi postawić na nogi i pomóc ukierunkować zdezorientowaną energię. Jest ciepłą i zabawną kobietą, która nie pozwala człowiekowi krążyć bez celu. Bardzo się cieszę, że spotkałam ją na swojej drodze ;) A jeszcze bardziej, że to dopiero początek wielu przygód w podróży do jądra samopoznania pod jej czujnym, doświadczonym i przenikliwym okiem ;)
19 stycznia 2016 Julita - Włóczęga
Bardzo dobry coach
Świetny Coach! Polecam serdecznie! . . .
31 sierpnia 2015 Andrzej - specjalista
Bardzo dobry coach
fantastyczny coach! Od innych odróżnia ja merytoryczne podejście, zakres wiedzy, fakt ukończenia psychologii ma ogromne znaczenie, bo doskonale zdaje sobie sprawę z procesów poznawczych i emocjonalnych z którymi klient sie mierzy, co pozwala jej adekwatnie reagować na potrzeby bądź wyzwania klienta. Nie rzuca słów na wiatr, nie podejmuje decyzji za klienta, ale celnie motywuje go do działania/zmiany
14 luty 2015 Małgorzata - Właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Smart person. Smart Psychologist. Professional Coach. She motivates people and finds the potential that was deep inside their hearts. She is very focused on the Clients. She knows how to listen and talk to a person. I strongly recommend Kasia
11 stycznia 2015 Mary - Journalist
Bardzo dobry coach
Współpracowałem z Kasią i polecam ją jako doskonałego Trenera i bardzo wartościowego Coacha. Kasia jest menadżerem z wiedzą psychologiczną albo psychologiem z wiedzą menadżerską - a to rzadkie połączenie. Praca z Nią (szczególnie coachingowa) jest wymagająca, ale kończy się sukcesem. To praca ze specjalistą i partnerem do rozmowy o biznesie, a jednocześnie z osobą z szeroką wiedzą psychologiczną. Polecam!!!
1 grudnia 2014 Marcin - Dyrektor Regionu (retail)
Bardzo dobry coach
I have worked with Kate and I strongly recommend her. Not only she helped me to improve my style of working but I discovered a lot of things ( my habits, behaviors) that I was not aware of. Those coaching sessions were not easy but they absolutely changed me. She helped me to be a happier/better person.
6 listopada 2014 Renee - Client Specialist
Bardzo dobry coach
Nieczęsto spotyka się osoby z tak ogromną wiedzą i doświadczeniem a jednocześnie skromne i świadome tego, co robią. Pani Katarzyna jest w pełni profesjonalna i niezwykle skuteczna w swojej pracy. To naprawdę niesamowite doświadczenie móc, choć w niewielkim stopniu, korzystać z tego wszystkiego, czym pani Katarzyna się dzieli.
20 października 2014 Dorota - Marketing Assistant
Bardzo dobry coach
Super coach bardzo polecam!!! Rewelacja
19 października 2014 Małgorzata - przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
atarzyna Włoskiewicz przeprowadziła ze mna kilkanaście sesji coachingowych w ramach doskonalenia umiejętności menedżera w firmie badawczej. Sesje prowadzone były bardzo profesjonalnie, z dużym wyczuciem i wczuciem sie w moje problemy, nie tylko zawodowe. Ułożone były wg znakomitego planu, który został w pełni zrealizowany, a szkolenie zakończone zostało kompletnym i jasnym podsumowaniem z wytycznymi dla mnie, które systematycznie wdrażam w zycie... Podsumowując - świetny coach (coacherka?), pełna profeska! Polecam wszystkim chętnym lub niezdecydowanym!...
13 października 2014 Tomasz - Prezes firmy RMD Research
Bardzo dobry coach
Ocena nie może być inna jak ta najwyższa, w efekcie wysokiego profesjonalizmu, skuteczności, determinacji i doświadczenia zawodowego Pani Kasi. Polecam wszystkim tym, którzy szukają skutecznej drogi do celu.
12 października 2014 Dawid - wlaściciel - TDG Consulting
Bardzo dobry coach
Mam przyjemność współpracować z Kasią w ramach projektu Pracownia Coachingu, gdzie zdążyłam poznać ją jako osobę zaangażowaną, ciepłą a zarazem niesamowicie profesjonalną. Po każdym spotkaniu z Kasią czuję się zmotywowana do działania i pełna energii. Gorąco polecam coaching w jej wydaniu każdej osobie, która potrzebuje zmiany, motywacji czy dookreślenia kierunku rozwoju.
10 października 2014 Beata - psycholog
Bardzo dobry coach
Od dawna korzystam ze wsparcia i gorąco polecam. Zaangażowanie i profesjonalizm Pani Kasi są na najwyższym poziomie. Konsekwentnie pomaga znaleźć własną drogę. Nigdy nie pozwoliła mi poprzestać w połowie drogi do rozwiązania problemu.
9 października 2014 Damian - Właściciel Blink.pro
Bardzo dobry coach
Kasia jest bardzo charyzmatyczną i niezwykle kompetentną osobą w obszarze związanym zarówno coachingiem biznesowym oraz life, dzięki której ludzie uczestniczący w sesjach coachingowych z przyjemnością podążają za określonymi celami. Poza tym Kasia jest bardzo otwarta na potrzeby klienta a ogromnym atutem jest posiadana ogromną wiedzę i doświadczenie w zakresie Coachingu jak również w temacie "zarządzania biznesem", co niewątpliwie czyni ją Liderem w obszarze coachingu i szkoleń.
9 października 2014 Marcin - Menedżer
Bardzo dobry coach
Ocena- Pani Kasia nie podlega żadnej ocenie ...bo jej coach jest bezcenny. "nie ważne ile wiesz ważne ile możesz przekazać" - tak skromnie można podsumować spotkania- żaden napój nie dodaje tyle energii, pewności i w ostateczności nie rodzi tyle radości co coach Pani Kasi. Dziękuję za to, że miałyśmy okazję się poznać, dziękuję za bezcenne porady i dziękuję za cel- bo sama jego nie osiągnęłam! Satysfakcja- teraz obie ją mamy!
8 października 2014 Ewelina - Przedsiębiorca/ Wykształcenie wyższe techniczne
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj