Katarzyna Sienicka

Popularność: 808
Wierzę, że jesteśmy naturalnie przygotowani do tego, by wieść szczęśliwe życie. Szczęście jest jednak pojęciem na tyle abstrakcyjnym, że wiele osób ma kłopot z jego zdefiniowaniem. Nieustannie za nim gonimy i tak rzadko udaje się je znaleźć. Praca nad poczuciem szczęścia w życiu to trochę jak przygotowanie do wielkiego maratonu - krok po kroku definiujesz swoje cele, poznajesz mocne strony i ograniczenia. Czasami upadasz, ale podnosisz się i idziesz dalej. Najważniejsze żeby zacząć. Może to właśnie najlepszy czas na coaching?
Kontakt
Telefon do mnie 602 186 629
Cena
100zł/godzina
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Warsztat dla Introwertyczek
21 listopada 2012
• Czy ilekroć bierzesz udział w dużym spotkaniu, musisz później naładować akumulatory i pobyć sama ze sobą? • Czy zdarzało Ci się słyszeć, że jesteś smutna lub poważna podczas gdy po prostu intensywnie nad czymś myślałaś? • Czy przysłowiowe „rozmowy o pogodzie” są dla Ciebie męczące, a chętnie porozmawiałabyś o sprawach ważnych i wartościowych? Jeśli czujesz, że te pytania są do Ciebie i chciałabyś dowiedzieć się więcej o swojej naturze. Jeśli do tego zastanawiasz się jak mogłabyś spędzić tegoroczne Andrzejki, a przy tym chciałabyś poznać inne, podobne sobie kobiety, poczuć się pewniej, docenić siebie i swoją unikalną osobowość to mamy coś specjalnie dla Ciebie. Warsztat stworzony z myślą o introwertyczkach:
Promocja
21 listopada 2012
Jeśli masz już dość listopadowych szarości, jeśli czujesz się wyczerpana i pozbawiona energii, jeśli potrzebujesz zmiany i nie chcesz czekać do Nowego Roku z realizacją Twoich marzeń i planów… to dobry moment, byś właśnie teraz pomyślała o sobie i skorzystała z coachingu. Dla tych z Was, które do końca listopada zapiszą się na bezpłatną konsultację w Pracowni Szczęścia, mamy specjalną ofertę 50 % rabatu na indywidualne sesje coachingowe przeprowadzone jeszcze w tym roku (regularna cena 100 pln).
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom