Klaudia Adamiec

Popularność: 427
Bardzo dobry coach (12)
Jestem absolwentką akredytowanych przez Izbę Coachingu studiów podyplomowych Coaching i Mentoring, inżynierem Zarządzania oraz dyplomowanym protetykiem słuchu. W ramach mojej działalności zawodowej uczestniczę w rekrutacjach, prowadzę szkolenia specjalistyczne, produktowe, sprzedażowe i mentoring, a poprzez coaching wspieram przede wszystkim handlowców w podnoszeniu jakości ich pracy. Jako coach pomagam moim klientom: • stawiać konkretne cele i wyznaczać kolejne kroki do ich realizacji • uświadomić sobie posiadane zasoby • poruszyć wewnętrzną motywację • pobudzić kreatywność w odnajdywaniu rozwiązań • uświadomić sobie wartości, którymi się w życiu kierują • zidentyfikować przekonania wspierające i ograniczające.
Kontakt
504067678
Cena
100zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Polecam sesje z Klaudią. Nie czułam się "coachowana" tylko czerpałam przyjemność z rozmowy, z której po kilku dniach zdałam sobie sprawę dużo mi dała i sporo z niej pamiętałam i implementowałam w codzienności. Full profesjonalizm. Dziękuję!
7 luty 2019 Bernadeta - Project Manager
Bardzo dobry coach
Jestem w miare sprawnie myslacym czlowiekiem ktory potrafi z dystansem i krytycznie spojrzec na swoje zycie. Zanim podszedlem do sesji z Pania Klaudia, bylem sceptycznie nastawiony do idei coachingu. W tej chwili moge szczerze i mocno polecic coaching kazdemu kto nosi w sercu pomysl, zmaga sie z decyzja, rozwaza wazne tematy. Pani Klaudia swoim profesjonalnym i uwaznym podejsciem pokazala mi jak duzo moze dac czlowiekowi uwazny sluchacz, stawiacz mądrych pytan, ktos kto wie jak dziala czlowiek i jak chetnie samych siebie oklamujemy. Bylem zszokowany tym jak celnie wylapala moje watpliwosci, z jaka uwaga wiazala tematy ze soba, jak skuteczne byly nasze sesje. Moj projekt jest w swietnym miejscu. Wlasnie dzieki mojej pracy (czyli Pani Klaudii :) ). POLECAM KAZDEMY TEGO COACHA. Powaznie i spokojnie tez.
20 czerwca 2018 Michal - Manager
Bardzo dobry coach
To co dla mnie szczególnie ważne w pracy z Klaudią to to, ze i słucha, i słyszy o czym mówię :) Cenię ją za elastyczność i bardzo cenną umiejętność porządkowania rzeczywistości. Niejednokrotnie zdarza mi się bardzo odbiegać od pierwotnego wątku rozmowy i za każdym razem Klaudia bardzo pozytywnie mnie zaskakuje kiedy potrafi wrócić do meritum i nie stracić tego co istotne.
16 czerwca 2018 Renata - Koordynator sprzedaży
Bardzo dobry coach
Dzięki pomocy Coach Klaudii zrealizowałam swój cel skutecznie :) Zadaje trafne pytania, dobrze dobiera narzędzia coachingowe do danego celu. Już od pierwszej sesji wiedziałam, że trafiłam na odpowiednią osobę :)Polecam każdemu :)
15 czerwca 2018 Klaudia - Student
Bardzo dobry coach
Klaudia w ciągu kilku sesji pomogła mi osiągnąć założony cel, który sprzyjał w realizacji większych planów biznesowych. Nasza współpraca była bardzo miła i konkretna jednocześnie, pełny profesjonalizm że strony Klaudii. Polecam, bardzo dobry coach!
11 czerwca 2018 Olga - partner w startupie
Bardzo dobry coach
Praca z Klaudią pozytywnie wpłynęła na moje działania. Dzięki niej uświadomiłam sobie jakie są moje mocne strony, jak pokonać bariery które sama sobie stawiam oraz co pozwala mi osiągnąć założone cele. Spotkania prowadzone bardzo profesjonalnie w miłej i przyjaznej atmosferze.
15 maja 2018 Dorota - Asystent Protetyka Słuchu
Bardzo dobry coach
Praca z Klaudiom pomogła mi wyznaczyć kierunek do realizowania założonych celów, dzięki temu, że potrafi słuchać i bez oceniania doradzić co zrobić w danej sytuacji atmosfera na spotkaniach była bardzo miła i luźna.
20 kwietnia 2018 Justyna - asystent protetyka słuchu
Bardzo dobry coach
Polecam!! Bardzo dobry coach. Klaudia potrafi słuchać i nie oceniać. Bardzo motywuje do działania. Spotkania odbywają się w bardzo miłej i swobodniej atmosferze :) Klaudia pomogła mi odkryć w sobie wiele mocnych stron.
19 kwietnia 2018 Aneta - Asystent Protetyka Słuchu
Bardzo dobry coach
Klaudia od początku naszego procesu była bardzo profesjonalna, zaangażowana, a ja czułam się przy niej bezpiecznie. Pomogła mi zobaczyć siebie w innych perspektywach oraz osiągnąć zamierzony cel, który przyczynił się do stałej pozytywnej zmiany w moim życiu za co jestem bardzo wdzięczna i cieszę na nasza wspolprace.
10 kwietnia 2018 Patrycja - Instruktor Jogi
Bardzo dobry coach
Sesje z Klaudią pozwoliły mi na osiągnięcie przejrzystości moich celów i wyznaczenia konkretnej drogi, narzędzi i systemu wsparcia do ich osiągnięcia. Umiejętnie zadawane przez Nią pytania uświadomiły mi, że wszystkie zasoby i odpowiedzi mam już w sobie. Taki proces osobiście bardzo mi odpowiada i daje uskrzydlające poczucie pełnej kontroli nad najbiższym etapem mojego życia :))
8 kwietnia 2018 Izabela Sękowska -
Bardzo dobry coach
Jeśli szukasz pomocy w dążeniu do celu, skontaktuj się z Klaudią Adamiec. Profesjonalna motywacja osobista i zawodowa w przyjaznej atmosferze. Zdecydowanie polecam tego coacha.
4 kwietnia 2018 Malwina - Web designer
Bardzo dobry coach
Bardzo dobry coach, świetnie motywuje i wspiera w realizacji założonych celów. Nigdy nie ocenia, ale pozwala odkryć swoje zalety i wartości, aby praca sprawiała przyjemność i przynosiła jak najlepsze efekty. Pomaga w burzeniu ograniczeń.
4 kwietnia 2018 Ewelina - asystent protetyka słuchu
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom