Krystyna Koziołek

Popularność: 495
Bardzo dobry coach (7)
Każdy może skutecznie zrealizować swoje marzenia, postanowienia, cele. Nie potrzebuje do tego rad i pouczeń innych. Bowiem każdy posiada zasoby, w oparciu o które może być skuteczny. Często potrzebuje JEDYNIE wsparcia kogoś, kto w niego bezinteresownie wierzy i potrafi wesprzeć go w drodze do tych zasobów. Tym kimś jest właśnie Coach. Daj sobie szansę. Ty NAPRAWDĘ potrafisz. Możesz być szczęśliwy, spełniony, pełen energii i wiary w siebie. DAJ SOBIE SZANSĘ - UWIERZ W SIEBIE • Pokonaj lęki, obawy, kryzysy i utrudniające przekonania • Oswój swoje emocjami, opanuj stress i dekoncentrację • Popraw relacje prywatne i zawodowe • Daj sobie prawo do Twoich wyborów i decyzji • Popraw funkcjonowanie i samoocenę • Właściwie wytyczaj i skutecznie realizuj cele i postanowienia • Poznaj moc motywacji • Czerp z ogromu swoich zasobów Poznaj siebie i swoje możliwości Znajdź, czego potrzebujesz Osiągnij, czego pragniesz SKORZYSTAJ ZE WSPARCIA COACHA Coaching: indywidualny, par, grupowy i interwencyjny Umów się na bezpłatną sesję : Krystyna Koziołek - certyfikowany coach ICF, pedagog, reżyser tel. 603779666
Kontakt
tel. 603779666
Cena
90zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
inne, Częstochowa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Gorąco polecam! Uśmiechnięta, sympatyczna, a przy tym bardzo profesjonalna w tym co robi. Mimo mojego sceptycznego na początku nastawienia jestem bardzo zadowolony że trafiłem do Pani Krysi! Jeszcze raz serdecznie polecam!
24 maja 2016 Piotr - pracownik
Bardzo dobry coach
Świetny coach. Pomogła mi w sferze życia zawodowego, jest bardzo profesjonalna, dyskretna i nie wywiera presji. Każdemu co szuka swojej drogi w życiu zawodowym czy prywatnym jescze raz polecam spotkania z Panią Krysią w 100%
27 kwietnia 2016 Marek - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Pani Krysia bardzo pomogła mi w mojej pogarszającej się z dnia na dzień sytuacji w małżeństwie. Byliśmy z żoną bliscy rozwodu. Z dnia na dzień byłem coraz bardziej sfrustrowany tą sytuacją. Denerwowałem się w pracy. Problemy z pracy przynosiłem do domu. Dzięki coachingowi zrozumiałem, że nie mogę się porozumieć z małżonką z powodu moich niespełnionych ambicji. Działałem w zbyt dużym napięciu. Wciąż byłem niezadowolony i chciałem czegoś więcej od życia. Nie wiedziałem natomiast czym dokładnie jest to coś, przez co nic nie sprawiało mi przyjemności, nic nie dawało satysfakcji, a poczucie goryczy i niezadowolenia udzielało się w domu. Byłem opryskliwy, zamknięty w sobie i bardzo krytyczny. Wciąż awanturowałem się o byle co. Kiedy udało mi się, dzięki Pani Krystynie odkryć w czym tkwi przyczyna, sprecyzować co chciałbym konkretnie osiągnąć i czego cały czas mi brakowało, zacząłem realizować krok po kroku wszystko, co powinienem, w moim przekonaniu, dla osiągnięcia mojego celu - zrobić. Z dnia na dzień stałem się spokojniejszy, zrównoważony, sympatyczny i troskliwy dla żony, która odwdzięczała mi się każdego dnia tym samym. Dziś nie mamy już takich problemów. Wszystko wróciło do normy. Jest nawet lepiej niż było za dawnych czasów. Dziękuję serdecznie i bardzo polecam spotkania.
21 września 2015 Stanisław - specjalista/technik
Bardzo dobry coach
Krysia jest osobą przed którą człowiek sam się otwiera. Jest pogodna i bardzo pozytywna, nie wywiera presji, nie uzależnia od swojego towarzystwa, napawa natomiast optymizmem, siłą i wiarą w samego siebie. Wszystkie spotkania są bardzo efektywne, już po pierwszym odczułam ogromną ulgę i rozluźnienie wszelkich napięć wewnętrznych, a już po drugiej wizycie czułam, że mogę góry przenosić i nie istnieją dla mnie żadne bariery. Odmieniła moje życie, za co jestem jej serdecznie wdzięczna. Nauczyła dystansu do siebie i wiary we własne możliwości. Serdecznie polecam osobom szukającym nowoczesnego, pozytywnego i wyjątkowo efektywnego narzędzia naprawy swojej rzeczywistości. To dużo lepsze niż psychologia i wszelkie terapie, po których człowiek czuje się wypompowany, przemęczony i przygnębiony.
19 sierpnia 2015 Katarzyna - nauczyciel
Bardzo dobry coach
Rewelacyjny coach. Nie porównywalna w swym podejściu do kogokolwiek. Wystarczy kilka spotkań i wszystkie, przytłaczające problemy, czy blokujące nas myśli odejdą w niepamięć. Jest wyjątkowo elastyczną i empatyczną osobą, nie ocenia, nie sugeruje, ma wyjątkowy dar słuchania. Jeżeli potrzebujesz szybkiego i efektywnego wsparcia, które skutkuje podjęciem trafnych i skutecznych działań - związanych z życiem prywatnym, jak i zawodowym - Krysia jest najlepszym rozwiązaniem, jakiego szukasz. Polecam z czystym sumieniem, nie zamieniłabym na nikogo innego!
13 sierpnia 2015 Sylwia - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Polecam Panią Krystynę w 100 % !!! Pomogła mi podjąć decyzję co do mojej drogi zawodowej i osobistej. Dzięki niej uwierzyłam w siebie . Wiem ,że potrafię . Jestem silniejsza i spokojniejsza . Jest bardzo dobrym coachem!!!
2 sierpnia 2015 Beata - Przedstawiciel
Bardzo dobry coach
Super coach, bardzo profesjonalna, życzliwa i dyskretna. Jestem bardzo zadowolona z poszukiwań samej siebie, było to niezwykłe doświadczenie i bardzo trafne. Zachęcam wszystkich, kto chce odpowiedzieć sobie na nurtujące go pytania. Krysia Koziołek w tym pomoże.
29 lipca 2015 Alina - księgowa
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom