Krystyna Winnicka-Kowalska

Popularność: 97
Bardzo dobry coach (2)
Moją życiową misją i największą radością jest praca z ludźmi i dla ludzi. Pomagam im osiągać cele i zmieniać ich życie na bardziej satysfakcjonujące i szczęśliwe. Wierzę, że wspaniałych rzeczy dokonuje się tylko wtedy, gdy płyną one z potrzeby serca i pasji, dlatego idąc za tą prawdą i swoją pasją koncentruję się na pracy z kobietami. Moją specjalizacją w coachingu jest praca z kobietami po nieudanych związkach. Pomagam im ułożyć sobie wspaniałe życie według ich własnego, dojrzałego uznania. Moja oferta skierowana jest do tych kobiet, które są niezadowolone z niektórych aspektów swojego życia, mają trudności w budowaniu relacji, cierpią z powodu braku wiary w siebie, samotności oraz odrzucenia. Wspieram i uczę kobiety jak kochać, akceptować i szanować samą siebie, eliminować niszczące nawyki, cieszyć się życiem bez kompleksów i doceniać samą siebie oraz budować relację w oparciu o wzajemny szacunek i empatię. Podczas procesu coachingowego towarzyszę kobietom w kreowaniu nowego wspaniałego życia.
Kontakt
512153114
Specjalizacje
Miasta
Wrocław,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Po każdej wizycie rosły mi skrzydła i zaczęłam nie tylko wierzyć, że mogę coś zmienić, ale wprowadziłam te zmiany w życie. Wielka uważność, wyczucie, podążanie za klientem, elastyczność i ogromna wiedza. Wszystko w miłej atmosferze. Zdecydowanie polecam!
1 października 2019 Alicja - nauczyciel
Bardzo dobry coach
Świetne podejście, wnikliwiosc, wrażliwość. Znajomosc szeroko pojętej psychologii.Juz krótką rozmową jest w stanie zarazić pozytywna energią, ktora zostaje z tobą na wiele dni. Polecam z całego serca.
5 września 2019 Mariusz - pedagog, inwestor
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom