Krzysztof Sieradzki

Popularność: 495
Bardzo dobry coach (1)
Ukończyłem studia na Akademii Rolniczej w Lublinie (obecnie Uniwersytet Przyrodniczy). Pierwsze dziesięć lat mojego życia zawodowego poświęciłem korporacjom. Zdobyłem tam doświadczenie zawodowe na różnych stanowiskach Pracowałem jako od przedstawiciel handlowy, specjalista marketingu krajowego, zagranicznego, kierowałem eksportem do Krajów Bałtyckich, byłem szefem zespołu przedstawicieli regionalnych, kierownikiem hurtowni leków. W wykonywanej pracy pomagały mi ukończone studia podyplomowe i zdobycie tytułu Master of Business Administration (MBA). Ostatnie dziesięć lat poświęciłem na prowadzenie praktyki lekarsko-weterynaryjnej. Równolegle wielką satysfakcję daje mi praca z ludźmi w charakterze trenera biznesu. Moimi klientami są głównie firmy z branży paszowej i farmaceutycznej, między innymi aniMedica, Lohmann Animal Health. Po latach pracy znów postawiłem sobie pytania: Co dalej? Co dalej z moją karierą? Co dalej z moją firmą? Co dalej ze zdrowiem? Co dalej ze związkiem? Co dalej zrobić ze swoim życiem, by było takie, o jakim marzyłem? Co zrobić, by osiągnąć zamierzone cele? By nie mieć poczucia straty czasu? Odkładania marzeń na półkę? Czułem, że na nowo muszę „naładować wewnętrzne akumulatory”. Moja motywacja i kreatywność potrzebowały „odkurzenia”. By osiągnąć szczęście, konieczna okazała się radykalna zmiana w życiu. I wtedy znalazłem coaching. Pomógł mi w odkryciu na nowo kierunku, w którym zdążam. Wiem już, jaki będzie mój następny krok. Zafascynowało mnie to tak bardzo, że sam zostałem coachem. Należę do ICF (International Coach Federation)
Kontakt
Mailowo, telefonicznie (604 232 582), skype.
Cena
200zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Hobby
Kocham morze, jestem jachtowym sternikiem morskim. Jako załogant, oficer wachtowy a w końcu kapitan, pływałem po morzu Bałtyckim, Północnym i Adriatyku. Z radością oczekuję na kolejne przygody.

Opinie

Bardzo dobry coach
Rzetelny, profesjonalny Coach. Uzmysłowił nowe drogi postrzegania dotychczasowych działań. Możemy wszystko co tylko chcemy, tylko czasami, ktoś musi nam pomóc odnależć w sobie ukryte możliwości. Wygadać się możesz każdemu, ale tylko profesjonalny Coach pozwoli Ci na to, że zdajdiesz lub ugruntujesz w sobie rozwiązania, które znasz i są na wyciągnięcie ręki.
19 października 2012 Agata - Prezes Zarządu
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj