Łukasz Bojar

Popularność: 112
Bardzo dobry coach (1)
Swoją wiedzę staram się przekazywać kolejnym liderom, z którymi pracuję na codzień. Jednoczśnie kultywuję swoje motto „to always be a learner” i nigdy nie przestawać się uczyć. Zdobywanie nowej wiedzy jest dla mnie elementem nadrzędnym w tak dynamicznym świecie. Jednym z najlepszych sposobów zdobywania wiedzy jest ciągłe zadawanie dobrych pytań, które prowadzą do jeszcze lepszych odpowiedzi. Tym własnie jest też dla mnie coaching. Zadawanie pytań motywuje do zaangażowania i zmusza nas do głębszego analizowania wyzwania jakie przed nami stoi. Zadając odpowiednie pytania uzyskujemy odpowiedzi, które niejednokrotnie są dla nas zaskoczniem. Tak na prawdę już samo zadanie pytania mobilizuje do wykonania rzeczy, których wcześniej nie planowaliśmy. Rozwija to w nas zdolności przywódcze i uzdalnia. Na końcu powinniśmy sobie powiedzieć: Hej, ktoś musi coś z tym zrobić! Tym kimś będe ja!”.
Kontakt
Najlepiej kontaktować się ze mną mailowo lub telefonicznie. Z uwagi na dużą ilość obowiązków nie zawsze odbieram ale na pewno oddzwaniam w ciągu 24h.

telefon: 509 260 756
Specjalizacje
Miasta
Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Bytom,
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Polecam Łukasza jako coach'a biznesowego. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie to jego najważniejsze cechy. Każda kolejna sesja przybliża mnie do realizacji celu, który sobie wyznaczyłam i potwierdza, że jest to coach z którym warto pracować. Polecam!
11 marca 2019 Ela - Manager sprzedaży
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj