Małgorzata Połok

Popularność: 458
Bardzo dobry coach (9)
Biznes coach, coach kariery, trener biznesu, facylitator. Jestem dyplomowanym coachem i trenerem biznesu. Ukończyłam Szkołę Coachów Akademii SET. Pracuję zgodnie ze standardami ICF, przestrzegając kodeksu etycznego. Towarzyszę ludziom w zmianach, szczególnie zawodowych. Pomagam dostrzec to czego ludzie często nie widzą - własny potencjał i swoje mocne strony. Mobilizuję do podsumowań oraz inspiruję do podejmowania działań. Jestem właścicielką firmy INSPIRACJA I ROZWÓJ. Od ponad 15 lat zajmuję się szkoleniami. Ukończyłam Szkołę Trenerów IBD Business School. Prowadzę programy rozwojowe dla pracowników i menadżerów. Pomagam osobom na zawodowym zakręcie. Posiadam 27 lat doświadczenia zawodowego, z czego 15 lat na stanowiskach menadżerskich. Prowadzę szkolenia, wykłady i prelekcje dla przedsiębiorców głównie o tematyce skutecznej komunikacji, kompetencji miękkich oraz menadżerskich. Pomagam rozwiązywać konkretne problemy w organizacjach tj.: konflikty w zespołach, spadek zaangażowania i motywacji pracowników, zbyt duża rotacja personelu, niska efektywność pracy zespołu czy też słaba komunikacja i atmosfera w zespole. Wspieram organizacje w rekrutacji oraz HR. Posiadam tytuł Master of Business Administration (MBA) z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem. Spełniam się jako żona i mama trójki dzieci. Kocham odkrywać nowe miejsca i nowe perspektywy - dla siebie oraz innych ludzi. Zapraszam Cię do wspólnej wędrówki a może nawet podróży w głąb siebie!
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Lublin,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Małgosia jest tak ciepłą i sympatyczną osobą, że nie ma możliwości aby nie otworzyć się przed nią w pełni. Przestrzeń i atmosfera jaką stworzyła podczas rozmowy pomogły w odnalezieniu kwestii, które wymagały pracy. Oczywiście, dzięki Małgosi, te zawodowe jak i prywatne zagadnienia zostały pozytywnie rozpracowane :) Z całego serca polecam Małgosię jako coacha i trenera biznesu!
20 września 2023 Natalia - właściciel firmy/architekt krajobrazu
Bardzo dobry coach
Jestem bardzo zadowolona z pracy z Małgosią, to ciepła i empatyczna osoba. Niesamowicie wsparła mnie podczas gdy znalazłam się na zawodowym zakręcie. Teraz już wiem jak wykorzystać swoje umiejętności zawodowe. Pomaga ludziom odzyskać wiarę we własne marzenia a co najważniejsze odkrywa w nich potencjał - u każdego znajdzie wyjątkowe cechy, talenty i pasje ! Proces coachingu przyniósł mi wiele nowych odkryć i korzyści zarówno zawodowych, jak i osobistych, był bardzo cennym i wzbogacającym doświadczeniem. Małgosia ma niesamowitą intuicję i jest super obserwatorem. Cudownie słucha i wyciąga wnioski, podpowiada metody, przekazuje narzędzia. Polecam współpracę z Małgosią - pełen profesjonalizm i zaangażowanie.
3 sierpnia 2023 Agata - Kierownik BOK
Bardzo dobry coach
Mam za sobą kilka sesji z Małgosią i niewiarygodne jest to, że udało się jej przekonać mnie do zmniejszenia wyjątkowo nadmiarowego zaangażowania w prowadzenie firmy. Praca 6 dni w tygodniu po 10godzin dziennie okazała się możliwa. Niedziele stały się dniami wolnymi, a to jeszcze niedawno było absolutnie niemożliwe. Małgosia należy do osób umiejących słuchać i co najważniejsze potrafiąca usłyszeć niewypowiedziane słowa. A to skutkuje fantastyczną komunikacją oraz darem przekonywania do rozważenia innej metody prowadzenia biznesu i spojrzenia z szerszą perspektywą na prowadzony biznes. Dlatego też polecam Małgosię jako wyjątkowo empatycznego i naprawdę pomocnego trenera biznesowego.
3 sierpnia 2023 Krzysztof - właściciel firmy budowlanej
Bardzo dobry coach
Małgosia stwarza ciepłą atmosferę, pełną empatii i zrozumienia. Uważam, że tylko w takich warunkach mozna się otworzyć i dać z siebie 100%. Jest profesjonalistką, która pomoże każdemu potrzebującemu rozwoju, w przelamaniu barier i uporządkowaniu spraw firmowch. Polecam z czystym sumieniem
3 sierpnia 2023 Agnieszka - terapeuta pracy z ciałem, masażysta
Bardzo dobry coach
Małgosia to osoba stworzona do roli coacha. Jest cierpliwa, wnikliwa i empatyczna, ale jednocześnie pewna siebie i swoich metod, które rzeczywiście dają bardzo dobre rezultaty. Bardzo pomogła mi w zakresie sposobów zarządzania dużym zespołem oraz własnym czasem. Zdecydowanie polecam!
2 sierpnia 2023 Grzegorz - Dyrektor Wydziału Analiz
Bardzo dobry coach
Praca z Małgosią to inspiracja, ale też refleksja. Indywidualna praca z Małgosią to czas zainwestowany w siebie, to możliwość znalezienia drogi, rozwoju i czasu dla siebie. Pełen profesjonalizm, wykorzystanie narzędzi i czasu do maksimum. Niesamowita cierpliwość, odpowiedzialność biznesowa i empatia. Gorąco polecam
2 sierpnia 2023 Urszula - agent/manager
Bardzo dobry coach
Małgorzatę poznałam w Fundacji Banku Żywności, na szkoleniu z komunikacji. Spodobał mi się sposób zdiagnozowania problemu w Fundacji, jak również liczne ciekawe narzędzia do racy indywidualnej, czy w grupie by dookreślić nasz problem i poszukać rozwiązań. Praca z Małgosią tak mi się spodobała, że już sama, indywidualnie poprosiłam Małgorzatę o pomoc w wsparcie w nowej roli kierowniczki 2 osobowego zespołu, by pomogła mi dobrze wystartować i dobrze pracować z nowymi osobami w teamie. Bardzo doceniam umiejętność słuchania Małgosi, analizy, diagnozy i zaproponowania narzędzi.
1 sierpnia 2023 Iwona - Kierownik ds współpracy z biznesem
Bardzo dobry coach
Jestem zachwycony możliwością współpracy z tak utalentowanym trenerem! Ma bardzo bogate doświadczenie. Pomaga dostrzec potencjał i mocne strony ludzi, prowadzi świetne szkolenia, pomaga rozwiązywać problemy organizacyjne. Z pełnym przekonaniem polecam ją jako wyjątkowego trenera biznesowego, gotowego wspierać rozwój zawodowy i osobisty.
1 sierpnia 2023 Przemek - właściciel warsztatu
Bardzo dobry coach
Małgosia to bardzo empatyczna osoba. Potrafi wysłuchać i pomóc nakierować na odpowiednie tory. W dużej mierze dzięki niej rozwinąłem firmę i zacząłem stawiać siebie i rodzinę ponad pracą. Zrozumiałem jakie wartości mną kierują i dzięki temu rozumieć siebie.
1 sierpnia 2023 Marcin - Trener personalny
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj