Małgorzata Zielińska

Popularność: 77
Bardzo dobry coach (2)
Pomagam osobie korzystającej z coachingu w zmianie, jakiej sobie życzy, i w podążaniu tam, gdzie podążać pragnie. Coaching na wielu poziomach wspiera tę osobę w stawaniu się tym, kim pragnie być i w wykorzystaniu całego potencjału, jaki posiada. Uwielbiam wspierać i obserwować ludzi w ich rozwoju osobistym i twórczym. Po 5 latach życia i pracy w Stanach Zjednoczonych i Londynie założyłam w Gliwicach Pracownie HI ART , wramach której prowadzę Zajęcia Malarstwa i Rysunku dla dzieci, młodzieży i dorosłych, cykle Warsztatów Kreatywności i Rozwoju Osobistego oraz indywidualne sesje coachingu osobistego i kariery. Ponadto maluję i organizuje wystawy i plenery artystyczne. Pracuję również z dziećmi i młodzieżą jako doradca zawodowy. Zapraszam na indywidualne sesje coachingu rozwoju osobistego, coachingu kariery i coachingu twórczości oraz do zapisów do nowych projektów: do grupy pracy rozwojowej metodą Action Learning coachingu grupowego. Małgorzata Zielińska - dyplomowany coach (dyplom Uniwersytet SWPS), doradca zawodow, certyfikowany trener kreatywności. Właścicielka Pracowni rozwoju HI ART, mgr sztuki, malarka, pedagog.
Kontakt
PRACOWNIA ROZWOJU
Coaching Szkolenia ActionLearning
ul.Kalinowa 5
Gliwice, 44-100

Godziny
Poniedziałek – piątek: 9:00–12:00

lub

Poniedziałek, środa i piątek: 17.00 – 20.00

Sobota: 12:00–15:00
Cena
100zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Gliwice, Bytom, Zabrze, Katowice, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Wrocław,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Serdecznie polecam Małgorzatę jako coacha. Potrafi słuchać i nakierować rozmowę na dobre rozwiązanie. Tworzy przyjazną atmosferę i świetnie wykorzystuje swoje doświadczenie. W ciągu zaledwie 3 sesji pomogła mi podjąć ważne decyzje.
29 marca 2019 Paweł - Pracownik biurowy
Bardzo dobry coach
Pani Gosia odkrywa ścieżkę od ciekawości do zrozumienia kwestii, których z uwagi na pośpiech w codziennych sytuacjach nawet nie zdajemy sobie sprawy. Poszerzenie wglądu w swoje decyzje w codziennych sytuacjach, pozwalając zrozumieć wewnętrzne konflikty - życiu zawodowym czy prywatnym. Serdecznie polecam każdemu, kto wyczuwa chęć zmian i jest świadom tego, że jego potencjał jest marnowany. Pełne uznanie !
27 marca 2019 Pawel - logistyk
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom