Małgorzata Żukowska

Popularność: 192
Bardzo dobry coach (3)
Małgorzata Żukowska, coach biznesu, pomaga coachom, konsultantom i innym „nietypowym” biznesom zbudować prosperujące i dochodowe przedsięwzięcia. Z potwierdzonym sukcesem – wielu znanych i cenionych coachów na polskim rynku rozpoczęło od współpracy z nią. Propagatorka idei, że coaching to nie tylko wzniosła pasja, ale również dochodowy biznes, dzięki któremu coachowie mogą zarabiać, utrzymywać siebie i swoje rodziny i spełniać marzenia. Krzewicielka wiary w sukces coachów, inspiratorka, motywatorka, jednocześnie mocno osadzona w rzeczywistości i oferująca konkretny, sprawdzony przepis na sukces. A głównymi jego składnikami są wiara w siebie, odpowiednia wiedza biznesowa i solidna praca. Autorka PROSPERUJ JAKO COACH!, programu gruntownie przygotowującego coachów do sukcesu biznesowego na rynku. Twórczyni kursu online WYSTARTUJ JAKO COACH! pomagającego coachom zetknąć się po raz pierwszy z realnymi klientami i zdobyć potrzebne doświadczenie zawodowe. Autorka popularnego bloga Prosperuj jako coach.
Kontakt
e-mail: margaret@prosperujjakocoach.pl
Specjalizacje
Miasta
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Małgosia urzekła mnie swoją merytoryką, konkretami i misją jaką niesie - pomagać coachom rozwijać własne biznesy. Uczestniczyłam w programie "Prosperuj jako coach" i była to dla mnie najlepsza decyzja i najlepsza inwestycja! Program zaczęłam w maju, w czerwcu odeszłam z etatu, a od września utrzymuję się już tylko z coachingu. Bardzo polecam współpracę z Małgosią, to co daje jest warte każdych pieniędzy, a przede wszystkim DZIAŁA!
15 marca 2018 Karolina - coach kariery
Bardzo dobry coach
Gosia pokazała mi jak wyglądają realia prowadzenia biznesu. Cieszę się ogromnie, że trafiłam na nią już w momencie ukończenia szkoły coachingu. Dzięki niej szybko zrozumiałam, że biznes coachingowy to nie jest droga usłana różami. To biznes jak każdy inny ( albo nawet, bardziej wymagający, niż wszelkie tradycyjne formy) i jeśli chcesz osiągać efekty, potrzebne jest samozaparcie, wiara w siebie i praca, którą trzeba w to włożyć. U Gosi dostałam konkret w postaci wiedzy, sprawdzonego systemu, ale przede wszystkim mnóstwo zrozumienia i wiary we mnie, wsparcia w przełamywaniu własnych barier i słabości. Dzięki naszej współpracy, poczułam, że mogę robić rzeczy, które wcześniej wydawały się być niemożliwe. Polecam pracę z Gosią. To najlepsza inwestycja we własny biznes.
13 luty 2018 Kasia Pisula - Coach
Bardzo dobry coach
Praca z Małgosią była dla mnie ogromnym wsparciem w procesie odchodzenia z etatu i rozwijania mojej praktyki coachingowej. Małgosia posiada i chętnie dzieli się swoim bogatym doświadczeniem oraz wiedzą z zakresu biznesu, marketingu i sprzedaży. Do tego, dzięki swojej osobowości, świetnie buduje partnerską relację oraz przestrzeń do rozwoju. Dzięki udziałowi w programie "Prosperuj Jako Coach", nauczyłem się myśleć o coachingu już nie tylko jako o pasji, ale biznesie, który pomaga mi spełniać moje marzenia. W ramach programu dostałem kompleksowy model działania, który wdrożyłem, krok po kroku, pod okiem Małgosi oraz ze wsparciem grupy, z którą wspólnie pracowaliśmy. Bardzo polecam współpracę z Małgosią wszystkim coachom, którzy chcą przekształcić swoją pasję w solidnie funkcjonujący biznes.
9 luty 2018 Wojtek Bartosik - coach spełnionych menedżerów
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom