Marcin Osman

Popularność: 989
Bardzo dobry coach (12)
Przedsiębiorca, szkoleniowiec, autor, podróżnik. Specjalizujący się w działaniach, ukierunkowanych na osiąganie przez klientów konkretnych celów (zero teorii, sto procent praktyki). Autor książki "Biznes ci ucieka" o postawie przedsiębiorczości w życiu codziennym i biznesie. Tematyka, w której się specjalizuje: - skuteczna sprzedaż - negocjacje w biznesie - współpraca z funduszami inwestycyjnymi - miedzynarodowy networking - jak dawać skuteczny feedback - mentoring biznesowy - rozwiązywanie sytuacji kryzysowych - walidacja pomysłów biznesowych - innowacje w biznesie - biz-hacking (niestandardowe myślenie w biznesie) - doradztwo strategiczne dla top managementu
Kontakt
Telefon: + 48 606 639 113
Mail: marcin@osman.pl
Cena
1500zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Lublin, Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Książki
Autor:
- "Biznes ci ucieka" książki o postawie przedsiębiorczości w życiu prywatnym i biznesie
- "Jak radzić sobie z porażką (nie tylko) w biznesie"

Wydawca książek:
- "Sprzedaż" Fredrik Eklund
- "Kreatywność na zawołanie" Todd Henry
- "Die empty" Todd Henry
Nagrody
- Young Interactive Entrepreneur Award (zwycięzca plskiej edycji oraz reprezentant Polski w finale światowym w Londynie.
- nominacja do nagrody "Laury Magellana" w kategorii "Magellan roku"
- finalista "Global Startup Challange"
- zwycięzca konkursu "Młodzi innowacyjni 2013"

Opinie

Bardzo dobry coach
Pełen energii, a jednak potrafiący słuchać, i zadawać dobre pytania, prawdziwy coach. Oprócz tego dobry doradca. Ma niestandardowe myślenie i bardzo życiowe porady. Na początku nie chciałem się z nimi zgodzić, jednak czas pokazał, że miał rację. Polecam!
29 kwietnia 2016 Sławek - przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Najbardziej błyskotliwy i bystry człowiek jakiego poznałem. Kwestionujący wszystko co mu nie pasuję, jednocześnie natychmiast potrafiący to zmienić ;) Zawsze uśmiechnięty, zawsze przygotowany na działanie, zawsze posiadający odpowiedź na Twoje najbardziej odjechane pytanie ;-))) Zanim umówisz się na spotkanie, porządnie się wyśpij i zapnij pasy!
16 luty 2016 Marcin - Zawodowy gadacz
Bardzo dobry coach
Marcin jest zdecydowanie wyróżniającym się człowiekiem spośród tych wszystkich, których znam. Emanuje pozytywną energią, jest przenikliwy i nastawiony na efektywne działanie. Posiada bardzo cenną wiedzę, którą zdobył na podstawie własnych doświadczeń, a którą chętnie się dzieli i inspiruje. Rozmowa z Marcinem z pewnością zmieni Twoje spojrzenie na Twój biznes/pomysł biznesowy, zmusi Cię do myślenia i zmotywuje do działania oraz zachęci do jeszcze bardziej intensywnego rozwoju. Co więcej - nie tylko zyskasz świeże spojrzenie na biznes, ale zobaczysz, że można żyć w zupełnie inny, niestandardowy i dużo ciekawszy sposób niż do tej pory myślałeś. Gdybym miała określić Marcina jednym słowem, użyłabym tego - Autorytet.
15 luty 2016 Ewelina - Montarzystka
Bardzo dobry coach
A gdzie opcja 'rewelacyjny coach'? Marcin ma przede wszystkim mnóstwo energii, zadaje celne pytania i ma ciekawe historie, z których można wyciągnąć wiele wniosków. Świetnie przekazuje wiedzę stosując storytelling. Ma doświadczenie w prowadzeniu firm różnej wielkości, więc może doradzić każdemu. Dodajmy do tego wciągającą książkę napisaną w ciekawy sposób i pełną praktycznych wskazówek - Coach doskonały!
15 luty 2016 Mikołaj - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Wulkan energii, inspirujący, dokonujący przewrotów w ludzkim myśleniu, nigdy nie daje za wygraną im trudniejszy przypadek lub doświadczenie tym ciekawiej dla Marcina Osmana. Dysponuje ogromnym doświadczeniem i z łatwością łączy wiedzę z różnych dziedzin. Mistrz nawiązywania kontaktów ze szczerym spojrzeniem i uśmiechem. Przywiązuje uwagę do detali, skrupulatny, zawsze dobrze ubrany. Gdy myślę o Marcinie widzę cierpliwego słuchacza, pożądanego mówcę i coacha.
15 luty 2016 Natalia - Restaurator
Bardzo dobry coach
Marcin jest bardzo pozytywnym człowiek.Posiada ogromna wiedze, umiejętnie motywuje do działania. Zaraża optymizmem nawet podczas krótkiej rozmowy. Gwarantuje, że nie zaznasz smutku przy Marcinie! :) Szkolenia (na których miałem przyjemność być) sa rewelacyjne i warte ostatniego grosza, bo właśnie ten ostatni grosz może zaowocować kreatywnymi pomysłami biznesowymi.
15 luty 2016 Kazimierz - Marketer
Bardzo dobry coach
Marcin to pozytywnie zakręcony człowiek ze sporym doświadczeniem biznesowym. Nie udziela tanich "uniwersalnych" porad. Z pasją odkrywcy (razem z zainteresowanym) drąży temat pokonując meandry fałszywych przekonań i nieprawdziwych opinii. Dzięki temu rozwiązanie jest w punkt i uszyte na miarę osoby szukającej pomocy. Polecam szczególnie tym, którzy nie boją się prawdy i trudnych pytań. ;)
15 luty 2016 Mateusz - Programista
Bardzo dobry coach
Odnalezienie pierwszej książki Marcina, jej lektura, napisanie do niego maila z feedbackiem to była najlepsza inwestycja w moim życiu. Dziś, nie dosyć, że nawiązały się bardzo miłe relacje, moje życie stało się o wiele bardziej produktywne, kreatywne, bogate w nowe doświadczenia, pracę nad sobą i w nowe lektury, które ciągle dalej mnie rozwijają. Wielozadaniowość Marcina, jego szybkie spojrzenie i podanie lekarstwa w postaci konkretnej pracy, procentuje. Zdecydowanie jest nieszablonowym w swojej strategii. Mnie zdecydowanie przekonuje :)
4 września 2015 Larysa - podolog
Bardzo dobry coach
Jadąc pewnego pięknego dnia na wykład, takiego człowieka się nie spodziewałam. Uśmiechnięty, rozluźniony, bez laptopa czy notatek, ale za to z głową pełną pomysłów. To słynne pytanie" w czym mogę Ci pomóc" oraz "jaki masz problem" ma w sobie coś. Natomiast choć Marcin zajmuje się biznesem, wiele z jego rad i technik można bez problemu zastosować w życiu codziennym/prywatnym. Jeśli ktoś go pozna, nie pozostanie obojętny. Albo będzie go uwielbiał, albo nie znosił. Z mojej strony jak najbardziej pozytywnie. A co najważniejsze: Marcin nie zachowuje się jak zadufana gwiazda. Odpowiada na każde pytanie,reaguje na każdy problem. On kocha konkretne działanie, Poznanie go i korzystanie z tego, co ma do zaoferowania naprawdę wiele mi dało! Zdecydowanie polecam, mając nadzieję, że starczy mu czasu dla nas wszystkich !
4 września 2015 Agnieszka - Korepetytor
Bardzo dobry coach
Pozytywny, nieszablonowo myślący, zawsze pełen energii i uśmip echnięty. Nie powinno to jednak Cie zwieść, draży temat do skutku, do uzyskania optymalnego rozwiązania, które zawsze trafia w sedno. Marcin posiada bogate doświadczenie oraz multidyscyplinarna wiedzę, która przekazie w bardzo trafny sposób. Najważniejsze jest jednak to, że wie o czym mówi, bo sam ciagle aktywnie działa w biznesie i poszukuje nowych rozwiązań
4 września 2015 Mariusz - Trener
Bardzo dobry coach
Od czasu kiedy spotkałem Marcina moje życie się zmieniło a moje projekty nabrały tempa, nie sposób opisać tego wszystkiego fragmentem tekstu - to trzeba przeżyć! Polecam kontakt z Marcinem każdemu kto chce wnieść swój biznes na nowy poziom!
4 września 2015 Łukasz - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Nieszablonowy, zaskakujaco skuteczny, warty kazdej zlotowki. Swietny sluchacz, niezwykla empatia, bardzo proste, genialne pomysly na rozwiazanie moich "odwiecznych" problemow. Ponadto, wbrew pozorom rzadka cecha-autentyczny i wiarygodny. Szczerze polecam!
3 września 2015 Dominika - Prawnik
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj