Marcin Przeworski

Popularność: 741
Bardzo dobry coach (9)
Jestem trenerem biznesu i rozwoju osobistego, akredytowanym i skutecznym coachem z ogromnym doświadczeniem i akredytacją ICF ACC. Również jestem doradcą z doświadczeniem kierowania projektami i zespołami ludźmi. Ukończyłem Zachodniopomorską Szkołę Biznesu na kierunku Master of Business Administration MBA, studia podyplomowe Psychologia Zarządzania i Szkołę Trenerów w Schenk Institute – Profesjonalny Trener Biznesu. Dodatkowo posiada akredytację (International Coach Federation) – Coach biznesu oraz Praktyka NLP. Doświadczenie zawodowe zdobywam w Polsce m.in. w branży paliwowej, bankowości i branży hotelarskiej. Posiadam 9 letnie doświadczenie menedżerskie. Kieruję kilkunastoma zespołami kilkunastoosobowymi odpowiedzialnymi za realizację planów sprzedażowych oraz celów rozwojowych firmy PKN ORLEN SA. Od 7 lat realizuję autorskie projekty szkoleniowo – coachingowe. Specjalizuję się w szkoleniach z obszaru komunikacji z pracownikami, budowania zespołu, zarządzania czasem, motywowania, autoprezentacji oraz projektach rozwojowych dla pracowników firm kadry niższego i wyższego szczebla. Prowadzę doradztwo personalne i biznesowe oraz sesje coachingowe dla klientów biznesowych oraz indywidualnych.
Kontakt
telefon: +48 505 43 97 43

poczta tradycyjna: J&E Consulting, Filia UP nr 6, ul. Łukasińskiego 38c, 71 -142 Szczecin, skrytka pocztowa nr 12
Specjalizacje
Miasta
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Szanowni Państwo! Miałem okazję współpracować z Marcinem i według mnie cechą, któa wyróżnia Marcina sposód wielu osób zajmujących się tym niełatwym zawodem jest umiejętnośc i chęć poszukiwania nowych i niestandardowych rozwiązań, które to rozwiązania pozwalają odkrywać nowe obszary, nowe możliwości, a co za tym idzie zarabiać również kasę. Jak ktoś mądry kiedyś powiedziła "Czas to pieniądz" - czas spędzony z Marcinem to napewno dobrze zainwestowane pieniądze, które przy dobrym wykorzystaniu zdobytej wiedzy przyniosą określone zyski.
28 października 2014 Ryszard - Trener
Bardzo dobry coach
Marcin to świetny coach i trener, osoba, która z zaangażowaniem i pasją wykonuje swoją pracę. W trakcie pracy z Marcinem na szczególne słowa uznania zasługuje umiejętność szybkiego nawiązywania kontaktu, budowanie relacji i pozytywnej atmosfery. Jednocześnie współpraca opiera się na szacunku i zaufaniu. Marcin posiada ogromną wiedzę i doświadczenie i jeśli tylko ktoś sobie życzy chętnie się nimi dzieli. Polecam, współpraca z Marcinem to świetna inwestycja!
25 października 2014 Grzegorz - trener biznesu
Bardzo dobry coach
Marcin jest niesamowitym człowiekiem - a to jest podstawa u dobrego coacha. Jest otwarty i uśmiechnięty a zarazem konkretny i z dużą wiedzą. Zawsze służy pomocą i radą. Polecam współpracę z Marcinem każdej osobie, która stawia na rozwój osobisty i prywatny.
16 października 2014 Krzysztof - Kierownik sprzedaży
Bardzo dobry coach
Marcin jako coach wykazuję się dużą empatią i umiejętnych podążaniem za klientem. Potrafi budować atmosferę zaufania i wiary w możliwości coache. Po sesji z Marcinem poczujesz siłę i energii do działania. Polecam gorąco.
14 października 2014 Agata - właścicielka firmy
Bardzo dobry coach
Starszy Przedstawiciel Medyczny w Axellus Sp z.o.o. Marcin jest bardzo charyzmatyczną i niezwykle kompetentną osobą w dziedzinie B2B oraz PR, dzięki której ludzie uczestniczący w jego szkoleniach z przyjemnością podążają za określonymi wytycznymi. Poza tym Marcin jest bardzo otwarty i posiada ogromną wiedzę w zakresie HR jak również w temacie zarządzania w biznesie, co niewątpliwie czyni go liderem w rozmowach strictle biznesowych.
14 października 2014 Miłosz Kobiałka -
Bardzo dobry coach
Marcin w bezpośredni i sprawny sposób potrafi zintegrować grupę obcych sobie ludzi. Z dużym zaangażowaniem i kulturą osobistą przeprowadza spotkania szybko osiągając dobre rezultaty. Godne uwagi jest również Jego zaangażowanie w działalność społeczną, co w dzisiejszych czasach nie zbyt popularne. Na tym polu także jest wyjątkowo sprawny. Z czystym sumieniem polecam.
14 października 2014 Magdalena - adiunkt
Bardzo dobry coach
Miałem kilka razy przyjemność uczestniczyć w szkoleniach prowadzonych przez tego Pana. To naprawdę bardzo dobrze zainwestowany czas i pieniądze. Wszystko na najwyższym poziomie. Świetna organizacja szkolenia, pełen profesjonalizm, rewelacyjne podejście do ludzi. Polecam wszystkim!!
13 października 2014 Bartek - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Marcin ma ogromną wiedzę i wie jak skutecznie ją wykorzystać. Jego otwartość i szczerość w tym co robi jest bardzo pomocna przy poruszaniu trudnych tematów. Czuć, że jego praca jest jednocześnie jego pasją. Jeśli liczysz na profesjonalne podejście i naprawdę świetnego coacha – odpowiedź jest prosta: Marcin
13 października 2014 Ania - właścicielka firmy
Bardzo dobry coach
arcin to uosobienie słów - WSZYSTKO JEST MOŻLIWE. To profesjonalista, który zaraża swoją energią. Polecam Marcina jako coacha, mentora i trenera. W trakcie spotkań coachingu biznesowego korzystałam często z jego wiedzy i doświadczenia. Wykorzystuję to teraz w pracy i za Marcinem powtarzam - ABSOLUTNIE WSZYSTKO JEST MOŻLIWE. Bardzo dziękuję za możliwość pracy z Tobą. Polecam !
9 października 2014 Kasia - Właścicielka firmy
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom