Maria Piwowarczyk

Popularność: 291
Bardzo dobry coach (3)
coach (w drodze do uzyskania akredytacji ICF na poziomie ACC), pedagog. Posiadam również umiejętności w zakresie mediacji rodzinnej. Pasjonuje mnie psychologia oraz rozwój własny i innych. Wierzę w to, że najlepszy czas na realizację marzeń i świadomą zmianę jest teraz. Wspieranie ludzi, w odkrywaniu własnego potencjału, w realizacji celów i marzeń, to moje powołanie. Prowadzę sesje indywidualne, głównie w zakresie life coachingu, coachingu relacji oraz coachingu kariery. Podczas pracy kieruję się kodeksem etycznym ICF. Coaching jest dla mnie jak rejs po morzu. Klient trzyma ster własnej łodzi, kierując się do wyznaczonego przez siebie lądu, a ja wspieram go oświetlając drogę. Wierzę w to, że każdy z moich klientów ma w sobie wszystko czego potrzebuje, by osiągnąć swoje cele. Moim zadaniem jest wspierać i inspirować do poznania i wydobycia tych możliwości. Jestem współtwórczynią oraz współprowadzącą Weekendowe Warsztaty Rozwojowe https://www.facebook.com/weewarsztatyrozwojowe?ref=aymt_homepage_panel „Każdy człowiek powinien wiedzieć, że ma do zaoferowania światu coś, czego świat bez jego udziału nie otrzyma.” (G. K. Chesterton). Zapraszam Cię do wspólnej podróży!
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Katowice, Piekary Śląskie, Gliwice, Zabrze, Bytom, Tarnowskie Góry,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Pani Maria wprowadzając przyjazną, miłą i bezpieczną atmosferę sesji, zaprasza do skonfrontowania ze swoimi problemami, potrzebami czy marzeniami. Dzięki ciekawym, niebanalnym pytaniom potrafi rzucić światło na nowy aspekt problemu. Całkowicie poświęca uwagę klientowi i motywuje do skutecznych poszukiwań nowych rozwiązań.
17 marca 2015 Agnieszka - nauczyciel
Bardzo dobry coach
Korzystam z usług tego coacha od kilku miesięcy. Wszystkie spotkania przebiegają w miłej atmosferze. Pani Maria niesamowicie motywuje do działania, jednocześnie niczego nie narzucająć.Pomaga zrozumieć wiele schematów zachowania, tłumaczy, zachęca do działania. Dzięki tym spotkaniom moje myślenie diametralnie się zmieniło, zupełnie inaczej spojrzałam na wiele ważnych dla mnie spraw. .
17 marca 2015 Patrycja - nauczyciel
Bardzo dobry coach
Bardzo dobry coach. Juz po kilku spotkaniach zaczęłam realizować plany z którymi długi czas miałam problem. Pani bardzo fajnie prowadzi spotkania, które są pełne sympatycznej energii bez skrępowania. Tak jak wyżej napisałam, efekty były zaskakujące, nie spodziewałam się takiego zastrzyku energii. Polecam ☺
17 marca 2015 Dorota - Grafik
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj