Mariusz Szkudlarek

Popularność: 139
Bardzo dobry coach (2)
Wzrost pewności siebie, odkrycie swoich talentów, zmiana przekonań, poznanie swoich silnych stron, opracowanie nowych strategii działania - Te wszystkie rzeczy możesz osiągnąć współpracując ze mną. Żyjemy w szybko zmieniającym się świecie, by nadążyć za tymi zmianami sami musimy się zmieniać. Podczas sesji wyposażam Klienta, czyli Ciebie nie tylko w zestaw narzędzi do pracy tu i teraz ale również w przyszłości. Po zakończonym procesie będziesz posiadał zestaw skutecznych narzędzi do autocoachingu byś sam mógł stać się dla siebie coachem. Coaching przyniesie Ci szybką i trwałą zmianę, a zmiana ta będzie dotyczyła nie jednego a wielu aspektów Twojego życia. Zapraszam do kontaktu. Mariusz Szkudlarek Posiadam certyfikat International Business Coach akredytowany przez EMCC i potwierdzony świadectwem jakości EQA
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Bydgoszcz,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Świetne spotkania coachingowe. Wymagający, wspomagający, efektywny. Wzrost pewności siebie i zdecydowanie większa samoświadomość to wynik pracy z Mariuszem. Profesjonalne sesje, po których dzięki zastosowaniu bardzo dobrze dobranych narzędzi i ćwiczeń wraca radość życia. Dziękuję bardzo!
7 czerwca 2016 Marzena - Specjalista
Bardzo dobry coach
Coach bardzo otwarty. Byłem jednym z jego pierwszych klientów i pomimo niewielkiego stażu Mariusz pomógł mi w doprecyzowaniu mojego celu oraz bezboleśnie przeprowadził przez serię ćwiczeń, które pomogły mi rozwiązać mój problem, którym była prokrastynacja. Dzięki Mariuszowi zyskałem narzędzia, które już wielokrotnie pomogły mi w bardziej efektywnym działaniu.
1 czerwca 2016 Szymon - właściciel mikroprzedsiębiorstwa
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj