Marta Grzymała

Popularność: 129
Bardzo dobry coach (3)
Co konkretnie możesz zyskać dzięki naszej współpracy? -> zaczniesz wreszcie działać w temacie, o którym myślisz od dawna, -> zaczniesz podejmować odważne decyzje, -> zmienisz nawyki, -> odkryjesz swoją pasję, -> zmienisz ograniczające przekonania z np. „Nie dam rady”, na „Świetnie sobie poradzę, nawet jak nie będzie łatwo”, -> zbudujesz motywację do rozpoczęcia i wytrwania w zdrowej diecie, nauce języka obcego itd., -> nauczysz się sprawnego organizowania swojego dnia, tygodnia, miesiąca…życia, -> dostrzeżesz, co jest teraz dla Ciebie najważniejsze i co możesz z tym zrobić, -> poprawisz lub zbudujesz satysfakcjonujące relacje z dziećmi, znajomymi, szefem, -> uzyskasz spokój, szczęście, wolność, miłość w czymkolwiek się one dla Ciebie wyrażają Od 11 lat zdobywałam doświadczenie zawodowe w różnych firmach międzynarodowych. To dla mnie bezcenne doświadczenie, ponieważ m.in. poznałam jak różne relacje łączą ludzi zwłaszcza w rozbudowanych hierarchiach. Jest to dla mnie ważne, ponieważ od kilkunastu lat pasjonuje mnie szeroko rozumiany rozwój osobisty, który dla mnie polega tym, że człowiek staje się po prostu bardziej sobą, przez co realizuje swoje naturalne zdolności rozwijając własny potencjał. Kilka lat temu postanowiłam poszukać nowej drogi mojego rozwoju zawodowego i rozpocząć profesjonalną naukę w tym kierunku. Wtedy właśnie zrozumiałam, że czas najwyższy zamienić moją pasję na pracę z pasją. Wybierając drogę swojej edukacji, zawsze staram, się uczyć od najlepszych, bo im większe wyzwanie przede mną tym więcej mogę osiągnąć i pomóc również Tobie na drodze do twojego sukcesu, czymkolwiek on dla Ciebie jest. A żeby mieć na to wszystko siłę to jem zdrowo. Staram się, aby moja dieta była bogata w produkty naturalne. Ćwiczę, bo pomaga mi to zbudować siłę fizyczną i wzmacniać wytrwałość we wszystkich innych sferach życia. Dzięki temu zachowuję witalność i dobre samopoczucie, bo zamierzam żyć długo z zachowaniem dobrej formy :) ​
Kontakt
tel. 504 860 281
Cena
120zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Warsztaty
Certyfikowany Mistrz Praktyk NLP - Polski Instytut NLP
Studia zawodowe
Studia zawodowe Coachingu - Instytut Komunikacji i Rozwoju MUKOID
Studia magisterskie
Psychologia kliniczna - SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny

Opinie

Bardzo dobry coach
Marta jest pełną pasji dziewczyną, godna zaufania, potrafiąca słuchać, o ciepłym, serdecznym i pozytywnym usposobieniu. Podczas sesji jest skupiona, opanowana, notuje i udziela merytorycznych wskazówek. Spotkania z Nią naprawdę przynoszą efekty. Dziękuję. Marta „MASZ TĘ MOC”
23 grudnia 2016 Iza - Analityk
Bardzo dobry coach
Marta jest młodą i zdolną dziewczyną, na sesjach skupia się na osobie z którą pracuje. Robi notatki, podsumowuje spotkanie. Uważnie słucha, daje merytoryczne wskazówki. Po kilku spotkaniach/sesjach widać i słychać pozytywne skutki, co potwierdzają również znajomi.
13 grudnia 2016 Magdalena - Analityk
Bardzo dobry coach
Pani Marta jest utalentowana i pełna pasji, stworzona do tego zawodu, dokładnie słucha, notuje, skupia się, wczuwa w twoją sytuację, jest opanowana, spokojna, merytoryczna, rzeczowa, profesjonalna. Wystarczyły dwie sesje, żebym zaczęła odczuwać poprawę.
7 grudnia 2016 Małgorzata - Dietetyk
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom