Marzena Cholerzyńska

Popularność: 593
Bardzo dobry coach (30)
Jestem bardzo ciekawa co chcesz przeczytać o mnie w tym miejscu. Czy bardziej interesuję Ciebie ja - jako osoba czy moje tytuły naukowe, dyplomy i sukcesy zawodowe. Czy naprawdę chcesz czytać historię o moich sześciu latach praktyki w zawodzie trenera sprzedaży? Czego musisz się o mnie dowiedzieć, żeby mi zaufać i wyruszyć ze mną w przygodę swojego życia? Chcę napisać Ci z głębi serca, dlaczego pracuję coachingowo. Myślę, że tak będzie najlepiej. Moją misją jest pomoc w budowaniu pewności siebie oraz rozbudowanie świadomości własnych zasobów. Bardzo mocno upewniłam się w tej misji podczas szkolenia MMI, gdzie widziałam jak zachowują się ludzie w obliczu nowych wyzwań i strachu. Wierzę, że masz w sobie ogromną moc i siłę. Moc, którą już czas uwolnić. Moim zadaniem jest wspierać Ciebie w ustalaniu i osiąganiu celów oraz w przejściu przez proces zmiany - a wszystko po to by czerpać radość i satysfakcję z równowagi w ważnych obszarach Twojego życia. Mój cel to rozbudzanie odwagi do brania w swoje ręce odpowiedzialności za życie, aby być jego kreatorem. Doskonale wiem jak bardzo jest to ważne, bo sama musiałam przejść przez taki proces. Teraz jestem szczęśliwą, spełnioną, kochającą życie kobietą. Mamą i żoną. Prawdziwą marzycielką. W moim życiu bywały różne momenty. Dobre i złe, łącznie z tragicznym wypadkiem, który zniszczył moją twarz. Wiem jak to jest dostać po tyłku. Ja jednak, jak feniks z popiołów, podniosłam się. Znalazłam w sobie siłę i szukałam odpowiedzi na pytania „jak?”, „po co?, „dlaczego?”, „jak to zmienić?”. Nie zgodziłam się na pozostawienie spraw ślepemu losowi. Teraz jestem gotowa, żeby podzielić się z Tobą wszystkim co najlepsze. Nie wiem w jakim momencie życia jesteś Ty. Czy jest to jakiś dołek, z którego chcesz wyjść i potrzebujesz pomocnej ręki. Może jest to bardzo dobry okres i chcesz wejść na sam szczyt swoich możliwości. W obu przypadkach możesz ze mną pracować
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Bydgoszcz,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Na coaching do Marzeny wybrałam się z pewną obawą czy mi to w ogóle coś da? Przecież „znam siebie”, interesuje się psychologią więc „wiem” co należy robić żeby było lepiej zarówno w sferze zawodowej jak i prywatnej….. Ale jednak „zaryzykowałam” poszłam do Marzeny na coaching w ramach postanowienia na Nowy Rok :) I co? I dzisiaj wiem, że to była jedna z najlepszych decyzji w życiu jakie mogłam podjąć. Najpiękniejszy prezent jaki mogłam sobie sama sprawić. Dzięki Marzenie i coachingowi wiem, że Mam tajną broń – Swój Charakter i używam Go cały czas w swojej drodze po Kolejne Sukcesy :) Marzena Cholerzyńska dziękuję i polecam z całego serca i mózgu :D Zarówno tym, którym w życiu się nie kręci i się kręci , bo zawsze można lepiej. A przegląd głowy to najlepszy prezent jaki można sobie sprawić
14 sierpnia 2018 Kamila - manager zespołu
Bardzo dobry coach
Dzięki sesjom z Marzeną poczułam się w planach rozwoju mojej firmy. Zauważyłam które moje zachowania są niekorzystne dla mojego biznesu i je wyeliminowałam. Teraz jestem bardziej skoncentrowana na swoim celu. Mam wyznaczone cztery konkretne strategie na wzrost obrotów w firmie i zwiększenie liczby pracowników. Podobało mi się to, że na każdym spotkaniu było coś nowego dla mnie i Marzena była dobrze przygotowana. Mimo tego, że dużo czytam o rozwoju - poznałam nowe narzędzia i jestem gotowa zbierać plony mojej pracy.
3 sierpnia 2018 Ewa - właścicielka firmy
Bardzo dobry coach
Praca z Marzeną pokazała mi jak wspomóc handlowca w jego obowiązkach, dzięki czemu poprawił wyniki sprzedażowe, potrafi lepiej organizować czas. Jestem bardzo zadowolony z efektów, z pewnością jeszcze nie raz się wesprze naszą firmę, żeby praca moja i całego zespołu lekką była - polecam!
5 lipca 2018 Kryspin - CEO
Bardzo dobry coach
Minęło ponad pół roku od zakończenia pracy z Marzena do wystawienia tej opinii. Wykiełkowało zasiane trochę po omacku ziarenko. Często się zastanawiałam co właściwie dały mi te spotkania, bo przez dłuższy okres nic się nie zmieniło pomimo prób. Teraz z perspektywy sukcesu widzę ze był to mały wielki krok do poznania metodyki pracy z samym sobą. Dzięki Marzeno za krzesiwo, teraz jest ciepło i jasno.
20 maja 2018 Magda - Zootechnik
Bardzo dobry coach
Podczas pracy z Marzeną nabrałem pewności siebie, której mi tak bardzo brakowało. Nauczyłem się, że należy patrzeć na życie pozytywnie i szukać w nim dobrych rzeczy. Nauczyłem się, że każdy problem da się rozwiązać, jeżeli się go przeanalizuje na spokojnie. Zanim poznałem Marzenę moje przekonania były błędne. Źle patrzyłem na różne sprawy, skutkowało to złą kondycją psychiczną. Moja przyszłość już się zmienia. Zacząłem prace w dobrej firmie dzięki temu, że w siebie uwierzyłem. W trakcie sesji dobry wpływ miała na mnie miła i spokojna atmosfera. Jestem wdzięczny Marzenie za to, że przywróciła mi pewność siebie, której mi tak brakowało i która teraz pomaga realizować się zawodowo.
22 luty 2018 Tomek - manager
Bardzo dobry coach
Gdybym nie spotkała Marzeny na swojej drodze, nadal byłabym cieniem samej siebie i nadal nikt by mnie nie zauważał, a jeżeli już to tylko po to aby skrytykować. Nareszcie to ja w filmie "życie" jestem główną bohaterką, nie jak do tej pory drzewem na trzecim planie. Kim jest Marzena? Marzena jest osobą ciepłą, serdeczną i bardzo otwartą - nie krytykuje i nie ocenia. Przestałam się bać, nie użalam się nad sobą i teraz  rozumiem, że w każdym obszarze musi panować harmonia "nie kręci się coś co nawet nie przypomina koła". Obecnie: nie oceniam i nie zastanawiam się już nad tym co o mnie myślą i mówią inni, przecież na to i tak nie mam wpływu. Przyszłość należy do mnie ponieważ mam moc, która nie pozwala mi się cofać tylko płynę ciągle do przodu. Zarządzanie ludźmi nie jest już dla mnie problemem, nie krępuję się decydować, delegować zadań i rozliczać z wykonania. Rodzina: potrafię już z nimi rozmawiać i poświęcać im czas. Są jeszcze trudne chwile i zdarza się,  że nawet zapłaczę i co z tego? Trafiają mi się wpadki ale traktuję je jak kolejne doświadczenia. Jestem wdzięczna coachowi, że nauczyła mnie kierować swoim życiem bo do tej pory to była wegetacja i jak patrzę na to z perspektywy czasu to stwierdzam, że byłam ubezwłasnowolnioną namiastką człowieka. Jednego tylko bardzo żałuję - dlaczego tak późno? tyle życia mi umknęło. Marzenko ratuj ludzi!!!!  A Wy Ludzie dajcie się uratować!!!
18 sierpnia 2017 Ewa - Dyrektor
Bardzo dobry coach
Nauczyłaś mnie kierować myśli w odpowiednią stronę, i tu widzę postęp!! Widzę ogromną zmianę w przepływie moich myśli. Zamiast ganić się za wszystko i krytykować chwalę siebie nawet za małe sukcesy. I to jest piękne :) Uśmiecham się do siebie, zaczęłam się lubić :) Zmieniłam podejście do kierowania swoim życiem tzn. nie czekam aż gwiazdka spadnie mi z nieba tylko wiem to od Ciebie, że CUD= CZAS RUSZYĆ DUPĘ!!!! Uwielbiam te słowa :) Niosą mnie!! Lubię" marchewkę" ale potrzebny mi jest też " bat", i Ty mi to dawałaś- marchewkę i bat. Jesteś prawdziwy, fachowy, z krwi i kości coach- kiedy trzeba pogłaskasz, ale też kiedy trzeba to kopniesz w dupę :) Odkryłam ,że mam wiele zalet :) nie tylko wady. Nauczyłam się pielęgnować, głaskać moje zalety, talenty i wszystkie inne enty. Zaczęłam wierzyć, że jestem fachowcem w swojej dziedzinie, nauczyłam się mówić tak o sobie- BARDZO WAŻNE dla mnie. Już nie skupiam się na swoich wadach, dostrzegam też zalety. Ja je mam!!! Dasz wiarę??!! Dzięki Tobie wiem, że niemożliwe jest tylko w naszej głowie!! Jeżeli są działania to też są rezultaty.  Proste!! Jestem spokojna o moją przyszłość. Wiem co robić, wiem jak działać. Mam plan. W KOŃCU!!!! Wiedziałam, że jestem w dobrych rękach. Widziałam Twoje zaangażowanie i profesjonalizm. I like it :) Zawsze mówiłaś tak, że to do mnie trafiało, używałaś takich słów, które dawały mi kopa. Jestem Ci wdzięczna Marzenko, że we mnie uwierzyłaś szybciej niż ja sama. Że widziałaś we mnie diament, gdzie ja widziałam tylko kamień, i do tego polny.. Pokazałaś mi drogi, możliwości, cele. I LOVE YOU !!! DZIĘKUJĘ CI !!!!
9 maja 2017 Sylwia - doradca wizerunku
Bardzo dobry coach
Jestem szczęśliwa! Praca z Marzeną pomogła mi odmienić moje życie. Wszystko teraz wydaje się prostsze, łatwiejsze i możliwe do zrobienia. Nauczyłam się cieszyć ze swoich osiągnięć, podniosłam swoją samoocenę. Jednocześnie doszłam do wniosku, że nie warto rozwodzić się nad sprawami, na które i tak nie mamy wpływu. Trzeba akceptować je takimi, jakie są. Zrobiłam porządek w głowie, uporządkowało się w życiu. Tak to działa. Marzena pomogła mi zobaczyć, określić i docenić te cechy charakteru, które sprawiają, że jestem kobietą sukcesu. Pomogła tez pokonać ograniczenia, które często są przeszkodą w realizacji naszych marzeń. Wiem już, że moja przyszłość zależy ode mnie. Marzenko, dziękuję za trudne pytania. Dziękuję za profesjonalizm, za szczerość i zrozumienie. Dzięki pracy z Toba jestem pełna pozytywnej energii. Dobrze, że jesteś.
8 marca 2017 Małgorzata - Księgowa
Bardzo dobry coach
Podczas procesu uwierzyłam w siebie - to dodało mi skrzydeł. Zaczęłam zauważać sukcesy które osiągam. O sobie nauczyłam się, że Warto działać !!! Nie tylko planować. Warto zmieniać siebie, swoje otoczenie - aby to była moja przestrzeń - w której czuję się dobrze. Teraz to JA kreuję przestrzeń wokół siebie, bez poczucia winy. Chcę dbać o własną przestrzeń fizyczną i duchową. Chcę skupić się na rzeczach DLA MNIE ważnych !!! Mam swoją mapę marzeń  Przyszłość widzę w jasnych barwach. TERAZ TO JA JĄ KREUJĘ !!! Mam plan !!! WIEM DOKĄD ZMIERZAM, CO JEST MOIM CELEM !! W trakcie sesji bardzo dobrze działała na mnie CISZA – czas - który był tylko dla mnie… Marzena jest osobą godną zaufania, nie miałam problemów aby szczerze z Nią rozmawiać. Jestem wdzięczna Marzenie za: • czas który mi poświęciła • za zaangażowanie • za to, że nie naciskała, pozwoliła mi pracować w swoim tempie • ZA TO, ŻE DAŁA MI MOŻLIWOŚĆ SPOJRZENIA NA ŻYCIE PRZEZ CZYSTE OKULARY !!!
11 luty 2017 Jola - Główna Księgowa
Bardzo dobry coach
Do pracy z Marzeną na początku podchodziłem trochę sceptycznie. Jednak każde kolejne spotkanie ukazywało moje słabości w relacjach z klientami, i kilka prostych ćwiczeń zmieniło to o 180 stopni. Bardzo dziękuję Marzenie za impuls do zmiany, którego sam bym w sobie nie znalazł. Nie bójcie się zmiany, bo rutyna powoduje że stoimy w miejscu i nigdy nie osiągniemy sukcesu. ....."W życiu nie można być popierdółką"......;)
29 stycznia 2017 Kajetan - Fizjoterapeuta
Bardzo dobry coach
Marzenę poznałam zupełnie przypadkowo, w takim momencie mojego życia, kiedy przechodziłam piekło w pracy i sama nie wiedziałam, co dalej robić.Już na pierwszym spotkanu wiedziałam, że jest to osoba godna zaufania, przed którą nie będę bała się otworzyć. Na naszych spotkaniach miałam okazję wejrzeć w głąb mojej świadomości, co wywoływało we mnie różne emocje, od placzu po ulgę. Przez 5 miesięcy pracowałyśmy nad różnymi sferami mojego życia, które chciałam "uzdrowić". Teraz czuję się silniejsza, mam nową pracę, która sprawia mi satysfakcję, odseparowałam się od wspomnień z przeszłości. Wiem, że jeszcze dużo pracy przede mną, ale nie chcę żeby wysiłek Marzeny i mój poszedł na marne, więc nie zamierzam się poddać. Ważna też dla mnie była atmosfera podczas naszych spotkań- nie była to typowa "terapia", ale bardziej życzliwa rozmowa, nie tylko na tematy związane stricte ze spotkaniem :) 
12 stycznia 2017 Agnieszka - Filolog
Bardzo dobry coach
Podczas pracy z Marzeną Cholerzyńską zmieniło się moje nastawienie. Teraz kiedy zaczynam coś robić w większości przypadków udaje mi się to doprowadzić do końca. Najważniejszą rzeczą jakiej się nauczyłem jest zmiana myślenia o życiu. Koło życia… Sfery życia jakie mam to moje wyobrażenie koła, a jeśli koło będzie miało szczerby to ciężko będzie mi "przejechać przez życie". Nauczyłem się ze często podejmuję decyzję pod wpływem emocji z czego wynika, że konsekwencje tych decyzji nie zawsze są korzystne. Muszę więcej analizować faktów przed podjęciem decyzji. Ważne decyzje do podjęcia zapisuję na kartce, abym mógł obok napisać o plusach i minusach moich działań i wybrać najlepsze rozwiązanie. Myślę, że moja przyszłość pozostanie taka sama jeśli nie będę realizować marzeń i jeśli nic nie zmienię w swoim życiu. Wiem też, że lepiej robić coś co się czuje, a nie coś co może dać zysk, ale nie mam z tego radości. W trakcie sesji dobrze działała na mnie świadomość tego, że to wszystko jest dla mojego dobra. Jestem wdzięczny za poświęcony czas i wiarę we mnie i moje możliwości.
4 listopada 2016 Michał - stand'uper
Bardzo dobry coach
Spotkania z Marzeną to proces ewolucji, metoda małych kroków, których na początku się nie zauważa. Dopiero po chwili człowiek zdaje sobie sprawę ze zmiany jaką przeszedł. Pytania, które zadawałaś zmuszały do myślenia i analizowania swoich zachowań. Pokazałaś mi jak kontrolować swoje nastawienie i wyznaczać cele. Ćwiczenia na spotkaniach i zadania domowe uświadomiły mi jak ważne jest aby czasami się zatrzymać, złapać oddech i docenić samego siebie w codziennych działaniach. Zdałam sobie sprawę z ograniczeń jakie sobie stwarzałam. Patrząc w przyszłość wiem, że mogę zrealizować wszystkie wyznaczone cele a narzędzia, które od Ciebie otrzymałam pomogą mi w tym procesie. Dziękuję za wsparcie, profesjonalizm, energię.
10 października 2016 Marta - dietetyk
Bardzo dobry coach
Z czystym sumieniem wszystkim niezdecydowanym mówię stanowcze - polecam, bo warto. Dotarło do mnie, że życie składa się z sytuacji na które mam wpływ oraz takie na które nie mam, jednak tylko ode mnie zależy w jaki sposób przystosuje się do tej drugiej grupy. Nauczyłam się stawiać sobie cele i uparcie do nich dążyć, nie zniechęcając się pierwszym lepszym upadkiem. Bardzo trudno jest pogodzić dwa zupełnie różne od siebie zajęcia oraz życie prywatne, ale jak się okazuje, w większym lub mniejszym stopniu, to wszystko jest kwestią organizacji czasu i konsekwentnego trzymania się wcześniej ustalonych planów. Jak powiedział Abraham Lincoln "może idę wolno, ale za to nigdy się nie cofam" i tego będę się trzymać. Jestem na dobrej drodze :) i za to właśnie dziękuję
4 października 2016 Aleksandra - fotograf/grafik/manager biura nieruchomości
Bardzo dobry coach
Na pierwsze spotkanie z Marzeną szłam z wieloletnim bagażem odbytych szkoleń coachingowych, marketingowych, psychologicznych, motywacyjnych, z zakresu relacji, zastanawiając się, czego- po ponad 8 latach pracy zawodowej z ludźmi- MOGĘ JESZCZE NIE WIEDZIEĆ. Nie wiedziałam jednak, że w mojej głowie można pookładać tyle lat pracy zawodowej w kilka spotkań... że, gdy postawię się na miejscu mojej Mamy, Psa, czy Małego Księcia (w jaki sposób takie coś mi przyszło do głowy ?!?!? ), zyskam narzędzie do uporządkowania swoich myśli, relacji, umiejętności, celów. Marzena to osoba, posiadająca dużą wiedzę i umiejętności wydobycia z osoby klucza do wewnętrznej motywacji do zmian, ale także dużą inteligencję emocjonalną. Nauczyłam się dokładnie analizować wymarzone cele i drogę do ich osiągnięcia w nieznany mi dotąd sposób, a także z perspektywy kartki papieru, czyli bez chaosu myśli. Jest to najlepsza droga do weryfikacji życia z każdego zakresu- zawodowego, prywatnego..., a także utwierdzenia w słuszności podejmowanych decyzji i modyfikacji tych złych... Zdecydowanie polecam każdemu, kto ma odwagę spojrzeć na siebie, swoje zachowania, decyzje i cele z innej perspektywy- z której w życiu nie miałby szans spojrzeć sam lub z kimkolwiek innym. W trakcie sesji dobrze działo na mnie wyzwanie spojrzenia na sytuacje pod coraz to nowym kątem i różnymi sposobami. Jest to wyzwanie, które chcę podjąć dla każdej innej sfery życia, gdy tylko zaistnieje taka potrzeba. Za te narzędzia do pracy nad sobą, a także za zaangażowanie i uwagę- dziękuję!!
24 września 2016 Magdalena - Dietetyk
Bardzo dobry coach
Współpraca z Marzeną była bardzo owocna i muszę przyznać, że zaczęła się w dobrym momencie - monotonia pracy, lekkie wypalenie, brak pomysłów na zmiany. Regularne spotkania pozwoliły mi odzyskać chęć do dalszego działania, a przede wszystkim - zmieniły moje nastawienie. Zaczęłam patrzeć na swoją pracę jak na wyzwanie, któremu chce podołać. Odzyskałam wiarę, że to co robię ma sens, co uznaje za nasz największy sukces. Odkryłam nowe persepktywy, pomysły na realizację stawianych sobie celów, co bardzo motywuje mnie do pracy. Jestem wdzięczna Marzenie, że pomogła mi odkryć wiele ciekawych rozwiązań. Uświadomiła mi, że dużo zależy ode mnie samej, dzięki czemu moja obecna praca jest zdecydowanie bardziej efektywna. Teraz już wiem, że czasami warto spojrzeć na siebie z boku by odszukać ukryte w codzienności błędy. Bardzo dziękuje za poświęcony czas, było warto!
26 sierpnia 2016 Paulina - Dietetyk
Bardzo dobry coach
Zwróciłem się do Marzeny o pomoc przede wszystkim dlatego, gdyż doszedłem do wniosku, że potrzebuję świeżego, neutralnego spojrzenia z boku na moje sprawy zawodowe i prywatne. Szukałem kogoś, kto by pomógł mi uporządkować w głowie bałagan jaki powstał wynikający z nawału obowiązków i odpowiedzialności jako szef, mąż, rodzic. Po pierwszym spotkaniu okazało się, że wszystkie płaszczyzny przenikają się i poprawa w dziedzinach na których mi najbardziej zależy, wymaga także poprawy w innych. Spotkania pozwoliły mi zapanować nad ilością codziennych spraw, które bez usystematyzowania po prostu przytłaczały mnie. Inaczej teraz podchodzę do rozwiązywania problemów – rozbieram je na części pierwsze i rozwiązuję krok po kroku. Tworzę plan działań/zadań do wykonania, realizuję je i podziwiam, jak zadania szybko i systematycznie znikają z listy. Co za tym idzie, zrealizowałem cele w krótkim czasie, które wydawały się dosyć odległe i trudno osiągalne. Dzięki spotkaniom z Marzeną uwierzyłem w siebie, nabrałem wigoru i energii do działania. Takiego uczucia nie miałem od bardzo długiego czasu. Dziękuję Marzena.
3 czerwca 2016 Piotr - właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Dość długo zastanawiałem się jak mam opisać to co wydarzyło się w moim życiu w ciągu zaledwie kilku (około 6-ciu) miesięcy. Ale do rzeczy. Zacznę od siebie: mężczyzna, lat 35, żona, dwójka dzieci, a do tego nowa praca, nowe wyzwania, stres i próba ułożenia całej struktury życia na nowo. Czyli ogólnie „teoria wielkiego wybuchu” w praktyce. Cel: podnieść kwalifikacje w nowej pracy sposób: coaching… (a co to właściwie jest?) No i właśnie. Zdecydowałem się na coaching z Panią Marzeną Cholerzyńską. Miało to być głównie podniesienie swoich kwalifikacji w pracy jednak okazało się, że w trakcie trwania całego procesu musiałem nie tylko poukładać pracę, ale także zmienić w dużym stopniu swoje życie i podejście do wielu jego aspektów. W trakcie swojej kariery zawodowej przeszedłem wiele szkoleń i wiele treningów jednak coaching okazał się czymś zupełnie innym. W trakcie jego trwania dowiedziałem się sporo o swoich zachowaniach, o sposobach radzenia sobie ze stresem a także o tym, że mam w sobie zdolności, których chyba wcześniej nie zauważałem. Podsumowując. Serdecznie polecam pracę z Panią Marzeną Cholerzyńską w szczególności z uwagi na jej indywidualne podejście do „pacjentów” przepraszam. „diamentów”.
27 kwietnia 2016 Paweł - doraddca ds. nieruchomości
Bardzo dobry coach
Sesje coachingowe rozpoczęły się w styczniu i trwały do początku kwietnia. Nie miałam wcześniej żadnych doświadczeń w tym zakresie ale byłam bardzo pozytywnie nastawiona. Bardzo się cieszę z moich spotkań z coachem bo wiele mnie nauczyły. Zauważyłam duże zmiany w sobie po zakończeniu sesji. Aktualne stanowisko zajmuję od ok.2,5 roku i podczas pierwszego spotkania zdałam sobie sprawę z moich mocnych i słabych stron. Główne zmiany zaszły w kwestii delegowania, podejścia do rozwiązywania problemów oraz pewności siebie. Dzięki temu zyskałam więcej czasu na rzeczy, które rozwijają mnie i ważne na moim stanowisku, więcej energii, porządek na biurku, tablicę sukcesów oraz zmotywowanego pracownika, który docenia możliwości swojego rozwoju poprzez większy zakres obowiązków, który mu przekazałam. Każda sesja była dla mnie bardzo motywująca, dawała mi siły do działania bo po każdej z nich okazywało się, że zmiany naprawdę można wprowadzić i to z pozytywnymi efektami. Jestem wdzięczna coachowi za świetne podejście do naszych spotkań, przygotowanie do nich ale również elastyczność, gdy w trakcie spotkania okazywało się, że jednak co innego powinno być jego treścią niż ustaliłyśmy. Każda rozmowa była profesjonalna ale Marzena tworzyła jednocześnie atmosferę zaufania, dzięki czemu nie miałam obaw otwarcie o sobie rozmawiać.
19 kwietnia 2016 Marta - Kierownik HR
Bardzo dobry coach
Praca z panią Marzeną uświadomiła mi, jak bardzo moja przeszłość , ważne wydarzenia życiowe mnie ukształtowały i jak wpływają na moje obecne życie. Po kilku miesiącach spotkań mam poczucie większej kontroli nad swoim życiem, uporządkowałam swoje sprawy, nie żyję już w chaosie. Wiem już, że to ja kieruję swoim losem i mam wpływ na swoje życie. Jestem także bardziej asertywna.
29 marca 2016 Ilona - prawnik
Bardzo dobry coach
Spotkania z Tobą Marzenko spowodowały,że na niektóre sprawy patrzę zupełnie inaczej niż przedtem. Znalazłam w sobie zasoby możliwości, o jakich człowiek siebie nawet nie podejrzewał. Dzięki Tobie zaczęłam realizować się zawodowo, otworzyłam na ludzi, odnalazłam w sobie siłę do dalszego działania i pozytywnego patrzenia w przyszłość. Dziękuję Ci za wsparcie, znalazłam cel, wdrażam plany i realizuję je nie patrząc na przeciwności. DZIĘKUJĘ CI !!!
22 marca 2016 Aldona - Kierownik biura
Bardzo dobry coach
Dziękuje Ci za wspólną pracę dzięki której w wielu aspektach nadałaś kierunek moim sprawom. Dlatego uważam ze praca z Tobą to przyjemnośc, bo potrafisz wyciągnąc z człowieka to czego on sam w sobie nie odkrył, tak jak ja gdzie często czując sie zagubiona dałaś mi odpowiednią wskazówkę którą wyciągnełaś ze mnie samej, to dzieki Tobie uświadomiłam sobie że odpowiedzi na moje pytania tkwią we mnie samej i własnie tego mnie nauczyłaś że ja jestem dla siebie odpowiedzią i najpierw w sobie powinnam szukać wskazówek. Myślę, ze moja przyszłośc jest jaśniejsza i otwarta dla mnie bo droga i kierunkowskaz jest we mnie :)
16 marca 2016 Małgosia - kierownik regionalny
Bardzo dobry coach
Marzeno, jeszcze raz pragnę Ci podziękować za naszą, bardziej moją Przygodę. Dzięki naszym spotkaniom odkryłam swoją drogę do realizacji pragnień, odkryłam te pragnienia i nadal chcę więcej. Zażegnałam swoje wyimaginowane słabości, nabrałam pewności siebie i teraz jestem już pewna, że wszystko zależy tylko ode mnie. Spotkałyśmy się w bardzo skomplikowanym momencie mojego nowego życia. W obcym dla mnie mieście, w którym przestałam widzieć perspektywy na lepsze jutro. Teraz wiem, że mogę osiągnąć każdy cel, dzięki Tobie wiem, jak do niego dążyć i w końcu spełniam swoje marzenia, nie czekając na cud, który sam je zrealizuje. Proces bywał trudny... był śmiech, były łzy i Ty zawsze cierpliwa :) Teraz odważnie kroczę przed siebie i wracam do formy sprzed paru lat, zarówno tej psychicznej, jak i fizycznej. Jestem Ci wdzięczna i za ten radosny doping i za tą krytykę (zawsze konstruktywną), za pokazanie drogi, odkrywanie jej ze mną, i bycie dla mnie - bez oceniania. Uwielbiam cieszyć się z Tobą z moich sukcesów, a Ty jesteś najlepszą inspiracją do tego, by te sukcesy były jeszcze większe i bardziej odważne. Zbłądzoną dziewczynę, zatraconą w obowiązkach mamę i pracownika, uczyniłaś pewną siebie kobietą. Teraz zaczynam nową Przygodę, z dala od biurka, kompleksów i opinii innych :)
15 lipca 2015 Magdalena Olstowska -
Bardzo dobry coach
Dzięki Marzenie odkryłam cechy, które we mnie drzemały,a przyćmiona problemami życia codziennego, sądząc, że zwyczajnie brak mi cech, które poprowadziłyby mnie przez życie obronną ręką zapętliłam się i znalazłam w ślepym zaułku. Nie wiedziałam jak z tej sytuacji wyjść, wiedziałam, że jest mi z tym źle oraz ewidentne potrzebuję "odkurzenia półek w głowie". Marzena okazała się idealną osobą do pracy nad wydobyciem negatywnych wspomnień, które zaburzyły wewnętrzną równowagę i "umieszczenia ich w koszu", tak aby cechy których pragnę i bardzo potrzebuję do codziennych zmagań znalazły się na pierwszym miejscu. Trening okazał się na tyle skuteczny, że tylko i wyłącznie dzięki mojej i Marzeny ciężkiej pracy zaczęły pojawiać się szybko efekty. Byłam bardzo miłe zaskoczona. Już po miesiącu odczułam różnicę, a po dwóch spotkaniach Marzena zauważyła, że inaczej wyglądam, inaczej się wyrażam. Największym wyróżnieniem jednak była uwaga osoby która zna mnie od urodzenia - mama zauważyła we mnie pozytywną przemianę. Czego dowiedziałam się o sobie? Na pewno tego, że w każdym z nas- także i we mnie drzemią niezrównane pokłady pozytywnej energii, wiary w siebie i własne możliwości, siły dzięki którym człowiek mógłby góry przenosić. Odkrycie tego było niczym odkrycie Ameryki, dlatego że nie miałam pojęcia, że mogę być taką, jaką chcę- odważną, zaradną i " organizatorską". Dowiedziałam się, że zaniedbałam kilka sfer życia i zmiany powinny nastąpić na kilku gruntach. Wydawało mi się, że naprawy wymagają kwestie zawodowe, ale doszłam do tego, że poprzez life coaching pozytywne zmiany mogą nastąpić w kwestiach businessowych. Drodzy czytelnicy, marzenia dzięki terapii coachingowej mogą być w zasięgu ręki. Jak to się stało, że o tym mówię, a kilka miesięcy temu nie przeszłoby mi to przez gardło? Sprawdźcie sami, przekonajcie się na własnej skórze, jesli macie dość szarości w życiu codziennym, przygnębienie bierze górę... szkoda czasu za zamartwianie się. Przyznałam Marzenie, że żałuję, że nie trafiłam do niej wczesniej aby przekonać się o swojej misji i uczynić codzienność kolorową! Marzenie można zaufać, szlifuje diamenty...ma talent! Polecam!
12 lipca 2015 Magda - Asystent architekta
Bardzo dobry coach
Kilka miesięcy temu, nie będąc wcale przekonana do idei coachingu, przyszłam na warsztat Marzeny dotyczący znalezienia wymarzonej pracy. Miałam wówczas dobrze płatną posadę w korporacji, która coraz bardziej mi ciążyła, choć na początku chodziłam do pracy z radością. Ideę o otwarciu własnego biznesu odłożyłam na tzw. „świętego nigdy” i starałam się przejść na inne stanowisko lub do innej firmy. Stało się jednak inaczej. Warsztaty prowadzone przez Marzenę dały mi impuls do przemyślenia, na czym tak naprawdę mi zależy i ocenienia, czy jestem w stanie podjąć ryzyko. Dzisiaj prowadzę własną działalność w AIP, która coraz lepiej prosperuje. Przypomniałam sobie, że muszę myśleć o sobie, a nie o tym, co powiedzą inni. Postawiłam na samoświadomość, rozwój osobisty i pogłębioną refleksję nad życiem. Współpracę z Marzeną polecam każdemu! Przede wszystkim dlatego, że mówi to, co myśli i bije od niej serdeczność. Czego chcieć więcej od coacha?
7 lipca 2015 Julia - Samozatrudniona
Bardzo dobry coach
Marzena Cholerzyńska ma niesamowity dar wskazywania odpowiedniej drogi poprzez samodzielne tworzenie planu na życie. Świadome i konsekwentne podejście do życia, pozwala wyjść z każdej sytuacji z pozytywną zmianą na przyszłość. Podczas różnych metod przepracowanych na spotkaniach i obserwowania swojego podejścia do życia nauczyłam się oceniać własne możliwości. Reset - restart - to najlepsze słowa jakie przychodzą mi do głowy - naprawdę można wyznaczyć sobie Start od danego momentu i zacząć od nowa. Zaprogramowanie tylko i wyłącznie na nowe pozytywne myślenie. To wspaniałe uczucie. Nauczyłam się, że można rozpatrywać niektóre problemy w kilku płaszczyznach: emocjonalnym, rodzinnym, zawodowym. Często jedna z tych dziedzin kładzie cień na całe nasze postrzeganie świata stąd problemy. Warto to przeanalizować z Marzeną, osobą niezwiązaną z Tobą emocjonalnie dlatego że ma wiedzę i potrafi to zdrowo ocenić. Najważniejsza decyzja w życiu do której dojrzałam podczas sesji: "chcę zmiany na lepsze", jeśli zarejestrujemy to i uwierzymy wszystko pójdzie dobrze. Warunek to decyzja w głowie na tak. Warto się zmieniać, bo my zmieniamy się cały czas przez cale życie, a z każdym spotkaniem z Marzeną upewniałam się w tym że warto przepracować nasz start w dorosłe życie, to w tym momencie pojawiają się pierwsze blokady. Marzenia to priorytet w życiu, nadaje ster dobrej przyszłości, jeśli uchwycimy się swoich marzeń życie dopiero wtedy nabiera sensu. Im większe, niedorzeczne, ogromne marzenie tym bardziej mobilizujemy się i tak układamy życie by się udało. Krok po kroku, dzień pod dniu, decyzja po decyzji prowadzi nas do celu. To niesamowite. A świat nam sprzyja! Uwierzyłam że życie może być takie jak ja chcę. Podobało mi się umiejętne podejście Marzeny do obserwowania tego co mną kieruje z jakiego powodu i jaki to ma wpływ na moje decyzje, dopiero rozmowa z osobą nie związaną ze mną rodzinnie, zawodowo, partnersko potrafi na chłodno wskazać mi ważne punkty. Jestem bardzo wdzięczna za wspaniałą sesję - drogowskaz na dalszy ciąg życia. Polecam. Rozwijajcie skrzydła z Marzeną!
17 maja 2015 Izabela - Handlowiec
Bardzo dobry coach
Dzięki coachingowi z Marzeną zrozumiałam, że zmiany nie muszą być trudne, a metoda „małych kroków” przynosi świetne rezultaty. Przecież nikt od razu nie każe przewracać świata do góry nogami! Regularne sesje zmotywowały mnie do działania i urzeczywistnienia planów, które wcześniej tylko tliły się w zakamarkach mojej głowy. Pytania zadawane podczas sesji skłoniły mnie to sięgnięcia głębiej, analizy siebie i przyjrzenia się w jaki sposób myślę i działam oraz temu, co hamuje mój rozwój. Byłam zaskoczona kiedy odkryłam jak wiele alternatywnych dróg mogę obrać by zrealizować swoje cele. Co najważniejsze, te cele stały się realne, a rozwiązania i metody działania, by je osiągnąć nieświadomie głęboko zakorzeniły się w głowie i przynoszą rewelacyjne efekty. Energia i optymizm jaki bije od Marzeny już na pierwszym spotkaniu w powiązaniu z wiedzą, rzetelnością i świetnym przygotowaniem do każdej sesji może zakończyć się tylko sukcesem. Marzeno dziękuję Ci za Twój profesjonalizm i pełne zaangażowanie w mój proces zmian i szczerze polecam współpracę z Tobą!
12 stycznia 2015 Iza - księgowa
Bardzo dobry coach
Marzena Cholerzyńska to wspaniała osoba, która pomogła mi uwierzyć w moje plany. Pomysły, które były w głowie stały się możliwe do zmaterializowania. Zdałam sobie sprawę, że wszystko z czym się na co dzień stykamy, ktoś wymyślił i zrealizował a po tych naszych spotkaniach moje plany stały się bardzo realistyczne i w myślach zobaczyłam gotowy produkt. Marzena pomogła mi sprecyzować cele szczegółowe i stopniowo je realizować. Na pierwszym spotkaniu zdałam sobie sprawę, że kolejne spotkania będą wiążące. Teraz widzę, że wiążące znaczy produktywne .Zawsze byłam optymistką, ale patrząc wstecz wydaje mi się, że teraz jest czas kiedy wszystko wydaje się możliwe. Marzena jest uważnym słuchaczem, zadaje produktywne pytania i do tego jest bardzo konkretna, właśnie te cechy pomogły mi w działaniu do celu. Bardzo dziękuję za czas jaki mi poświęciłaś i uważam, że pomożesz jeszcze nie jednej osobie.
11 stycznia 2015 Sylwia - Logopeda
Bardzo dobry coach
Bardzo dziękuję pani Marzenie Cholerzyńskiej, za niesamowitą prace, jaką ze mną wykonała. Cały ten proces zmuszał mnie do, szczerej konfrontacji ze sobą, co nie zawsze było przyjemne. Jestem w biznesie MLM i od dłuższego czasu dużo nad sobą pracuję. Korzystam ze szkoleń i warsztatów, więc myślałam, że już dużo wiem i potrafię. Podczas pracy z coachem, zrozumiałam, że wiedza i próba jej wdrażania to jedno, a ograniczenia wewnątrz nas to już całkiem inna sprawa, wymagająca szczerej konfrontacji i pracy nad sobą. Nie chcemy ich widzieć, nie rozumiemy skąd problemy. Rozwiązania szukamy na zewnątrz, obwiniamy innych. Dzisiaj już wiem ,że to co podczas sesji doprowadzało mnie do emocji, złości, było tym co najlepsze, bo zmusiło mnie do pracy nad sobą i innego spojrzenia na siebie. Dokładnie dziś wiem, gdzie tkwi problem, który ogranicza mnie w skutecznym rozwijaniu mojego biznesu i nieskutecznej rekrutacji. To co w trakcie sesji wkurzało mnie, okazywało się tym, co zadziałało na mnie najskuteczniej. Widzę w pani Cholerzyńskiej pasję do wykonywanej pracy i pełen profesjonalizm, jestem pełna podziwu i wdzięczna. Dzisiaj widzę w innych barwach moje możliwości, moją przyszłość. Czuję jak podniosła się moja energia i chęć do działania. Tam gdzie widziałam ograniczenia, teraz widzę możliwości. Jestem wdzięczna pani Marzenie, bo pokazała mi, że wszystko jest możliwe i że to wszystko zależy tylko ode mnie samej. Problemy są po to stawiać im czoła i podejmować wyzwania .Dziś wierzę, że mogę odnieść sukces. Mój coach wykonał swoją pracę, reszta zależy ode mnie:-)
8 stycznia 2015 Maria - manager MLM
Bardzo dobry coach
Marzena Cholerzyńska to osoba, która żyje z pasją. Jest żywym dowodem na to, że siła wiary we własne możliwości i ogromna motywacja to moce, które są w stanie urzeczywistniać każde marzenie. Gorąco polecam Marzenę, jako coacha. Jest nieocenioną towarzyszką głębokich przemian, jakie zachodzą w kliencie podczas procesu coachingowego. Narzędzia, których dostarcza rzucają nowe światło na kwestie, o których wydawało nam się, że wiemy wszystko. Dzięki niej doszłam do wniosku, że wszystkie moje plany są w zasięgu ręki i zaczęłam podążać mniej wydeptanymi ścieżkami niż dotychczas. Zmiany wymagały przekierowania sposobu myślenia, co nie jest łatwe i nie zawsze jest przyjemne, ale z Marzeną ten proces jest niezwykle twórczy i inspirujący. A to tylko preludium do świetlanej przyszłości, jaka Was czeka, jeśli podejmiecie wyzwanie. Kiedy podeszłam do Marzeny, by poprosić ją o to, aby była moim coachem, powiedziałam: „Wybrałam Cię, ponieważ prowokujesz mnie do myślenia“... Dajcie się sprowokować... Polecam!
7 stycznia 2015 Asia - trener
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Przepis na szczęście a hierarchia wartości
24 marca 2015
Wokół siebie widzisz ludzi szczęśliwych i nieszczęśliwych. O czym więcej wiedzą ci szczęśliwi? Czy istnieje jakiś ukryty przepis na szczęście?