Michał Mucha

Popularność: 534
Bardzo dobry coach (10)
"Jeśli uważasz, że coś potrafisz lub że czegoś nie potrafisz, na pewno masz rację." | psycholog | przedsiębiorca | coach biznesu.
Kontakt
Skype: coaching_michalmucha.com
twitter: coaching_mucha
Cena
250zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Wrocław,
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Cechy, którymi mogę określić Pana Michała Mucha to: skuteczność, intuicja, zaangażowanie, wytrwałość i mądrość. Cieszę się z wyboru tego młodego człowieka jakos swojego Coacha. Polecam tym, którzy ooczekują zmiany.
18 grudnia 2015 Jacek - Prawnik
Bardzo dobry coach
Michał uczynił mnie "lżejszą" o moje wątpliwości i o moje kłopoty, które z nich wynikały. Będę polecać Michała wszystkim znajomym, mającym podobne zawirowania. Michał nie jest coachem - teoretykiem, z którymi do tej pory pracowałam. To doświadczony praktyk biznesu. Dziękuję !
9 listopada 2015 Iwona - Manager
Bardzo dobry coach
Jestem dopiero po drugiej sesji coachingowej u Michała i jestem pod ogromnym wrażeniem jego wyczucia, intuicji, trafnych spostrzeżeń i jego środków przekazu. Wiem, że to początek drogi, ale czuję się bezpieczny !!!
20 kwietnia 2015 Rafał - przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Niebywale skuteczny Coach ! Osobliwy jak jego profil tutaj. Osoba wiedzaca, czego chce, otwarta, odpowiedzialna, bystra, idaca ramie w ramie z klientem. Spotkanie z Michałem Mucha to bardzo twórczy czas, przynoszący dorodne owoce. Ja korzystałem z buisnes coachingu - cena adekwatna do jakości. Z pełnym przekonaniem polecam.
12 września 2013 Leszek - Przedsiebiorca
Bardzo dobry coach
Coaching z Michałem, to bardzo dobry czas. Konstruktywny, inspirujący, wyzwalający energię do działania. Trafne pytania, dynamiczna analiza i kierunek działania. Podczas sesji Michał skupiony jest w 100% kliencie, co powoduje poczucie bezpieczeństwa i pewności. Polecam - Bardzo Dobry Coach!
13 czerwca 2013 Paula - nauczyciel
Bardzo dobry coach
Michał jest przede wszystkim profesjonalistą w tym, co robi. Potrafi poprowadzić rozmowę w taki sposób, by klient był w stanie rozważać wątpliwości, odpowiadać na nurtujące pytania czy zacząć myśleć inaczej, niż dotychczas, tzn. nie utartymi schematami. Sprawia, że człowiek jest w stanie pokierować swoimi działaniami w pożądanym kierunku oraz stawiać i osiągnąć cele. ponadto jest świetnym "motywatorem" oraz energetyczną, miłą osobą, z którą chce się przebywać. Z pełną odpowiedzialnością polecam.
5 czerwca 2013 Bożena - urzędnik państwowy
Bardzo dobry coach
ŚWIETNY COACH! Stawia na profesjonalizm i efekt. Doświadczony, pewny. Praca z nim przyniosła (i co najważniejsze-przynosi nadal) niejedną pozytywną zmianę. Szczery, otwarty, odważny, bardzo dopasowany do coachee, nie mówiąc już o fantastycznej atmosferze spotkań; Michał zna mnóstwo świetnych metafor, nie boi się prowokować i nie unika trudnych tematów. Podchodzi do osoby całościowo, potrafi się zdystansować. Ze szczerego serca polecam każdemu kto liczy na FAKTYCZNE, głębokie zmiany. Osobiście jestem mu wdzięczna za przemyślenia do których mnie popchnął, za dogłębne, aż bolesne analizy "do kości" i za masę pozytywnej energii jaka pojawiła się w moim życiu od kiedy razem pracujemy. Dzięki!
30 maja 2013 Ada - choreograf
Bardzo dobry coach
Miałam przyjemność pracować z Michałem Mucha. Zgłosiłam sie kwestiach biznesowych, z którymi nie umialam sama sobie dać rady. Już po pierwszym spotkaniu stwierdziłem ze mój wybór Coacha był strzałem w dziesiątkę. U Michała najbardziej rzucające sie w oczy jest doświadczenie jako przedsiębiorca, doświadczenie ogólno biznesowe, a praktyka czyni o niebo wiecej niż teoria. Ponadto Michał to Coach z przenikliwym umysłem, wiedza, ale także ciepłym usposobieniem i poczuciem humoru, co w przyjemniej atmosferze pozwala zmieniać pewne aspekty swojego życia.
27 maja 2013 Justyna - Psycholog
Bardzo dobry coach
Profesjonalny, z dużą wiedzą i doświadczeniem :) Prowokujące pytania skłoniły do analizy własnego zachowania i postaw w stosunku do niektórych wartości, które z pewnością określiłabym inaczej gdyby nie spotkania coachingowe. Polecam !
27 maja 2013 Magda Kowalik - lektor w iSpeak English school
Bardzo dobry coach
Miałam niewątpliwą przyjemność poznać Michała Muchę – osobistego trenera – i spedzić z nim kilka spotkań podczas których, w bardzo przyjaznej atmosferze, krok po kroku, zmieniał moje nastawienie do życią, pracy i siebie samej. Zaczeło sie prosto, od kilku pytań. Potem kolejne już bardziej o detale, czasem nawet bardzo osobiste i sugestywne. Wszystkie zmuszały do przemyśleń i doprowadzały do czasem zaskakujących odpowiedzi. Jestem przekonana, że gdyby nie Michał, wiedziałabym dziś o sobie znacznie mniej.
24 maja 2013 Justyna Skowera - Projekt Manager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom