Michał Pyziak

Popularność: 983
Bardzo dobry coach (13)
Pracuję jako coach od 2009 roku. Posiadam certyfikat Szkoły Coachingu Strukturalnego, działam zgodnie ze standardami etycznymi ICF. Mam wieloletnie doświadczenie pracy trenera grupowego (od 2001 roku) oraz doświadczenie menedżerskie w zarządzaniu dużymi zespołami (od 1995 roku). Coaching oznacza dla mnie wspieranie ludzi w odkrywaniu własnego potencjału. Moją rolą jako coacha jest przede wszystkim stworzenie odpowiedniej przestrzeni, w której będziesz mógł odpowiedzieć na ważne dla siebie pytania, przyjrzeć się potencjalnym możliwościom i opracować własny plan działania. Osoby, które korzystają z coachingu konfrontują się ze swymi marzeniami. Odszukują, albo po raz pierwszy wyraźnie nazywają, wartości, na których oparte jest ich życie. Rozpoznają przekonania, które wspierają lub ograniczają ich w działaniu. Obserwują swoje struktury myślenia, zarówno te dające pożądany efekt, jak i te, które go uniemożliwiają. Znajdują wewnętrzną siłę do tego, by podjąć ważne dla siebie kroki. Specjalizuję się w takich obszarach jak: coaching menedżerski i life coaching. Proponowany przeze mnie proces coachingu składa się z ok. 8 godzinnych sesji, prowadzonych zwykle w cyklu dwutygodniowym. Pomiędzy sesjami Klient pracuje nad indywidualnymi zadaniami o charakterze rozwojowym. Cały proces, a także każda z sesji, zmierza do realizacji istotnych dla danej osoby celów. Zapraszam na sesję o charakterze konsultacyjnym, podczas której porozmawiamy o obszarach, jakimi chcesz się zająć oraz poznasz mój sposób pracy.
Kontakt
tel. 609 725 986
Specjalizacje
Miasta
Łódź, Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Umiejętność zadawania celnych i rzeczowych pytań, które otwierają myślenie na wcześniej niezauważane aspekty problemu. Indywidualne podejście i znajomość tematu rozwoju osobistego w biznesie. Polecam.
28 maja 2019 Dyrektor - Zarządzania
Bardzo dobry coach
Coaching z Michałem przeprowadzony był w przyjaznej atmosferze i wypełniony pozytywną energią. Po sesji od razu wiedziałam, co powinnam zrobić i dzięki temu byłam bardziej zmotywowana do działania. Uświadomiłam sobie, że mam gamę różnych cech i umiejętności, które czynią mnie wyjątkową osobą. Nauczyłam się wyznaczać swoje cele zawodowe i poznałam ograniczające mnie przekonania, nad którymi obecnie pracuję. Z czystym sumieniem każdemu polecam pracę z Michałem.
28 listopada 2018 Karolina - Dyrektor Działu Rozliczeń
Bardzo dobry coach
Świetna osobowość, świetny człowiek, pełny profesjonalista. Spotkania z Michałem to praca nad samym sobą to możliwość uzmysłowienia sobie co jest dla Ciebie ważne nie tylko w pracy, ale w życiu prywatnym , na czym się skupić, aby te dwa obszary ze sobą połączyć tak, aby czerpać same przyjemności, jak być Liderem w biznesie nie zapominając o rodzinie, znajomych, umieć znaleźć czas dla siebie. Polecam coaching z Michałem.
20 listopada 2018 Beata - Dyrektor ds. zarządzania jakością
Bardzo dobry coach
To była wspaniała przygoda te nasze sesje. Często do tego wracam. Teraz sam ze sobą prowadzę takie rozmowy. Ostatnio gdy znowu w tarapatach, moja własna mam doradziła mi to samo co Michał Pyziak. Kropka w kropkę aż nie mogłem powstrzymać się od śmiechu.
14 sierpnia 2018 Tomi - Lead System Information Analyst wannabe Developer
Bardzo dobry coach
Michał ma wiedzę, doświadczenie oraz ogromne morze cierpliwości i empatii. W trakcie naszych spotkań czułam profesjonalną pomoc i ludzką życzliwość. Połączenie bezcenne. Polecam każdemu kto szuka swej drogi i nie tylko w 100%.
17 lipca 2016 Anna - Dyrektor Sklepu
Dobry coach
Zręczny, spokojny, wyważony, dzieli się własnymi doświadczeniami i nawet te kilka sesji, które mieliśmy powodują, że zaczynasz mu ufać i zaczynasz się otwierać. Spowodował, że przez kilka miesięcy musiałam się zastanawiać nad tym czego chcę i dlaczego. I niestety :-) jak trener na siłowni zmusił mnie do pracy nad sobą nie tylko przy okazji spotkań, ale przez cały czas.
28 czerwca 2015 Amelia - Kierownik Rozwoju Biznesu
Bardzo dobry coach
Na wstępie zaznaczę, że metoda otwierania się przed osobami, które słabo znam, nie jest moją ulubioną - i nie dla mnie sofka u psychologa. Więc Michał miał na początku coachingu moją pełną niechęć i wewnętrzny opór. A jednak dzisiaj, również z pełnym przekonaniem, daję Mu najwyższą ocenę za inteligentne, delikatne, spokojne ale konsekwentne zmuszanie mnie do wykonania pracy umysłowej, której najchętniej bym unikała a która była mi potrzebna do zrozumienia podstawowych dla mnie i mojej pracy uwarunkowań i możliwości. Michał wzbudza zaufanie i inspiruje do myślenia. Uwaga: pije dużo kawy - wliczcie w koszty :)
1 czerwca 2015 Iwona - Szef Sprzedaży
Bardzo dobry coach
Michał to naprawdę świetny coach. Metody jego pracy pozwoliły mi w ciągu ośmiu spotkań odkryć w końcu, źródło moich dotychczasowych problemów z tematami nowych projektów oraz spojrzeć inaczej na moje dotychczasowe działania zawodowe i nie tylko. Szczerze polecam ...
16 listopada 2014 Andrzej - menadżer/architekt
Bardzo dobry coach
Polecam Michała każdemu, kto szuka nowych możliwości i odkrywania wiekszego potencjału w sobie. Jest nie tylko coachem, który pozwala lepiej zrozumieć i odkryć samego siebie, ale również mentorem, który ma niezwykłą umiejętność słuchania, dającym instrukcję praktykiem potrafiącym dzielić się swoją wiedzą z racji doświadczenia w biznesie. Niezwykle empatyczny coach, który pracą domową potrafi zmienić postrzeganie m-ca pracy i swojej roli jako Lidera. Polecam!!!
30 października 2014 Aneta - Dyrektor Regionu
Bardzo dobry coach
Miałam przyjemność pracować z Michałem przez kilka miesięcy. Nigdy nie sadziłam, że osoba, która mnie nie zna, może uświadomić mi czego tak naprawdę chcę, że wszystko czego chcę jest w moim zasięgu, i że sama jestem w stanie to osiągnąć! Michał to zrobił. Ukazał mi mój własny potencjał i dzięki niemu nabrałam wiatru w żagle. Z czystym sumieniem polecam coaching z Michałem absolutnie każdemu!!!
19 września 2014 Gosia - office manager
Bardzo dobry coach
Współpracowałam z Michałem przez 3 miesiące...Spotkania z Michałem przywróciły mi wiarę w moje możliwości. Dzięki Michałowi nauczyłam się lepiej dbać o siebie, dowiedziałam się co jest dla mnie ważne, jak do tego zmierzać i jak to realizować. Serdecznie polecam Michała każdemu kto poszukuje naprawde skutecznego coacha! Michałowi dziękuje za rozwinięte skrzydła!!!!
2 lipca 2013 Joanna - Dyrektor Biura Zarządu
Bardzo dobry coach
Wspólpracowałam z Michałem przez kilka miesięcy, w ciągu których pomógł mi zmierzyć sie z wieloma wyzwaniami. Szeroki zestaw metod używanych przez niego w czasie naszych sesji, umożliwił zaadresowanie wszystkich interesujących mnie tematów. Polecam.
7 czerwca 2013 Magdalena - Kierownik Projektu
Bardzo dobry coach
Michał jest wysokiej klasy specjalistą co przyznaję nie tylko mając na uwadze fakt współpracy z wieloma coachami - więc nie tylko widza i doświadczenie a posiadanie przez Michała swoistego 'daru' łączenia wiedzy umiejętności i empatii. Posiada 'klucz' otwierający potencjał zawodowy, ukazujący atuty i rezerwy - a tworzenie planu ich wykorzystywania i rozwoju współpracując z Michałem staje się 'nagle' prosty i oczywisty. Absolutnie polecam.
19 października 2012 Małgorzata - Dyrektor ds Sprzedaży
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom