Monika Mierzwińska

Popularność: 167
Bardzo dobry coach (4)
Jestem psychologiem, coachem w trakcie certyfikacji ICF, absolwentką filozofii oraz studium NVC (Nonviolent Communication). Moją misją jest towarzyszenie głównie kobietom w budowaniu życia jakiego dla siebie pragną. Jeśli znajdujesz się w swoim życiu w momencie, w którym: - doświadczasz rozdarcia między różnymi rolami życiowymi, - nie masz czasu dla siebie, - masz poczucie, że życie ucieka Ci przez palce, - masz ambitne plany, jednak brakuje Ci odwagi i motywacji, aby je realizować, - wyrażanie własnej opinii sprawia Ci trudność, - wykonujesz pracę, która nie daje Ci spełnienia… możemy wspólnie popracować nad zmianami, których potrzebujesz. Proces coachingowy ze mną pomoże Ci w: - osiąganiu równowagi między życiem prywatnym i zawodowym, - budowaniu lepszych relacji z bliskimi, - uzyskaniu wewnętrznego spokoju, - ustaleniu priorytetów, - realizacji marzeń, - powrocie do pracy po urlopie macierzyńskim, - znalezieniu satysfakcjonującej ścieżki zawodowej. Napisz do mnie email, aby umówić się na niezobowiązującą i bezpłatną 15-minutową konsultację, podczas której poznamy się i porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach.
Kontakt
Cena
100zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Logistyka sesji
Sesje odbywają się z częstotliwością dostosowaną do Twoich potrzeb: co tydzień, co dwa lub raz w miesiącu. Czas przeznaczony na każde spotkanie to 60 minut. Połączymy się za pomocą aplikacji ZOOM.
instagram
https://www.instagram.com/monika_mierzwinska/
LinkedIN
https://www.linkedin.com/in/monika-mierzwińska-53830aa9/

Opinie

Bardzo dobry coach
Monika pomogła mi ułożyć sobie w głowie wiele spraw. Zyskałam większą jasność i zrozumienie, dzięki czemu mogłam stworzyć rozwiązania najlepiej pasujące do mojej obecnej sytuacji. Osiągnęłam zamierzony efekt procesu, więc jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy. Na niektóre sesje szłam pełna napięć a wychodziłam uspokojona i z większym dystansem, co odbieram jako wielką korzyść. Monika słucha z pełną uważnością. Bardzo trafnie wspiera głębsze przyjrzenie się temu, co się mówi. Czułam jej pełne zaangażowanie w trakcie naszych spotkań. Czułam się także bezpiecznie i swobodnie, co pomogło mi jak najlepiej korzystać z sesji. Na naszych spotkaniach nie brakowało także śmiechu i dobrego humoru, co bardzo dobrze odbieram i wspominam. Polecam kontakt z Moniką i skorzystanie z jej wsparcia w budowaniu pełniejszego, szczęśliwszego życia :)
1 września 2021 Monika - Psycholog
Bardzo dobry coach
Jeśli ktoś szuka konkretnej odpowiedzi na swoje pytanie / problemy i kogoś kto od razu podrzuci rozwiązanie, to nie będzie to (tacy ludzie chyba nie istnieją). Za to współpraca z Moniką na pewno pomoże samemu sobie odpowiedzieć na te pytania. Bardzo mi się podobało , że cała praca tak na prawdę zaczynała się po sesji. Parę chwil z Moniką pozwala spojrzeć na swój "problem" z innej perspektywy, tej niewidocznej na pierwszy rzut oka. Polecam każdemu !
26 lipca 2021 Juliusz - Biuro
Bardzo dobry coach
Monika podczas sesji tworzy atmosferę poczucia bezpieczeństwa dzięki, której odkrywasz przestrzenie niezauważone. Dziękuje za pozytywną energię i wiarę. Polecam sesje z Moniką, każdej osobie poszukującej własnej drogi. Monika będzie świetnym towarzyszem!
14 lipca 2021 Przemysław Grądzik -
Bardzo dobry coach
Monika zdecydowanie odnajduje się w swojej roli zawodowej - jako coach. Tworzy niesamowitą atmosferę podczas sesji, która sprawia, że choć omawiane tematy nie zawsze są łatwe to jednak człowiek czuje się bardziej zrelaksowany i zasobny. Zawdzięczam Monice cennych refleksji, które jeszcze długo będą kiełkować w głowie. Z całego serce polecam współpracę!
6 lipca 2021 Ela - Manager Działu Spedycji
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj