Opinie

Bardzo dobry coach
Monika pomogła mi ułożyć sobie w głowie wiele spraw. Zyskałam większą jasność i zrozumienie, dzięki czemu mogłam stworzyć rozwiązania najlepiej pasujące do mojej obecnej sytuacji. Osiągnęłam zamierzony efekt procesu, więc jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy. Na niektóre sesje szłam pełna napięć a wychodziłam uspokojona i z większym dystansem, co odbieram jako wielką korzyść. Monika słucha z pełną uważnością. Bardzo trafnie wspiera głębsze przyjrzenie się temu, co się mówi. Czułam jej pełne zaangażowanie w trakcie naszych spotkań. Czułam się także bezpiecznie i swobodnie, co pomogło mi jak najlepiej korzystać z sesji. Na naszych spotkaniach nie brakowało także śmiechu i dobrego humoru, co bardzo dobrze odbieram i wspominam. Polecam kontakt z Moniką i skorzystanie z jej wsparcia w budowaniu pełniejszego, szczęśliwszego życia :)
1 września 2021 Monika - Psycholog
Bardzo dobry coach
Jeśli ktoś szuka konkretnej odpowiedzi na swoje pytanie / problemy i kogoś kto od razu podrzuci rozwiązanie, to nie będzie to (tacy ludzie chyba nie istnieją). Za to współpraca z Moniką na pewno pomoże samemu sobie odpowiedzieć na te pytania. Bardzo mi się podobało , że cała praca tak na prawdę zaczynała się po sesji. Parę chwil z Moniką pozwala spojrzeć na swój "problem" z innej perspektywy, tej niewidocznej na pierwszy rzut oka. Polecam każdemu !
26 lipca 2021 Juliusz - Biuro
Bardzo dobry coach
Monika podczas sesji tworzy atmosferę poczucia bezpieczeństwa dzięki, której odkrywasz przestrzenie niezauważone. Dziękuje za pozytywną energię i wiarę. Polecam sesje z Moniką, każdej osobie poszukującej własnej drogi. Monika będzie świetnym towarzyszem!
14 lipca 2021 Przemysław Grądzik -
Bardzo dobry coach
Monika zdecydowanie odnajduje się w swojej roli zawodowej - jako coach. Tworzy niesamowitą atmosferę podczas sesji, która sprawia, że choć omawiane tematy nie zawsze są łatwe to jednak człowiek czuje się bardziej zrelaksowany i zasobny. Zawdzięczam Monice cennych refleksji, które jeszcze długo będą kiełkować w głowie. Z całego serce polecam współpracę!
6 lipca 2021 Ela - Manager Działu Spedycji
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj