Monika Sosnowska

Popularność: 259
Bardzo dobry coach (4)
Moja praca polega na pomaganiu osobą niezadowolonym z niektórych obszarów swojego życia i które są gotowe na zmiany i poukładanie sobie wszystkiego. • Przyglądamy się Twojej obecnej sytuacji – z czego jesteś zadowolona/y i jakie aspekty Cię nie satysfakcjonują. • Potem pomogę Ci określić, jakie jest Twoje marzenie, czyli Twoja wizja przyszłości. Czego dokładnie pragniesz. • Wówczas rozpoznamy to, co już masz i co być może już zrobiłaś w tym kierunku. • Przejrzymy Twoje zasoby i mocne strony, aby je wykorzystać w odpowiedni sposób. • Następnie odkryjemy, czego jeszcze nie masz i co pozostaje do zrobienia, abyś mogł/a dojść tam, gdzie chcesz. • Porozmawiamy też o tym, jakie przekonania powstrzymują Cię i jak sobie z nimi poradzić. • Następnie stworzymy plan działania i podzielimy go na kilka kroków. Każdy z nich będzie jasny i mierzalny. Podczas naszego procesu pracy Ty skupisz się na efektywnym działaniu i wdrażaniu swojego planu. A ja wspieram Cię obiektywnymi obserwacjami, motywacją, inspiracją i oczekiwaniem od Ciebie odpowiedzialności. Aby osiągnąć sukces musisz PODJĄĆ DZIAŁANIE. Pomogę Ci w tym!
Kontakt
Możemy się spotkać osobiście, porozmawiać przez telefon, skype lub messengera.
tel. 510 68 22 86
Monika Sosnowska coaching
warsztaty rozwoju osobistego
Specjalizacje
Miasta
Sesje - spotkania bezpośrednie prowadzę na terenie Łodzi. W , Łódź, On-line,
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Magister
mgr Zarządzania Zasobami Ludzkimi
Dyplomowany Coach
Uniwersytet Łódźki

Opinie

Bardzo dobry coach
Rzetelne i profesjonalne podejście połączone z pełną pasją i zaangażowaniem pozwoliło mi na przekroczenie granic własnych słabości i odkrycie w sobie siły. Pani Monika zaraża optymizmem i energią. Dziękuję.
7 kwietnia 2020 Monika - Ekonomista
Bardzo dobry coach
Najlepsza! Świetny, wartościowy przekaz. Można się wiele nauczyć o sobie, pomaga w pracy nad sobą i rozwoju osobistym. Zawsze w pełni przygotowana na szkolenia, z ogromną chęcią pomocy, zaraża dobrą energią, motywuje.
20 marca 2020 Zuzanna - nauczyciel
Bardzo dobry coach
Świetne przygotowanie i realizacja tematu.Warsztaty przeprowadzane są w miłej, radosnej wręcz rodzinnej atmosferze.Pani Monika swoim profesjonalizmem pomogła mi odkryć samego siebie.Polecam wszystkim świetny coach!
20 marca 2020 Bartosz - Główny specjalista
Bardzo dobry coach
Polecam super podejście do tematu i pełny profesjonalizm. Szkolenia są bardzo wartościowe. Pani Monika do każdej sesji jest przygotowana w 100 %. Jeśli chodzi o mnie to pomogła mi otworzyć się na innych ludzi.
2 marca 2020 Piotr - Starszy specjalista
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom