Natalia Kalocińska

Popularność: 394
Bardzo dobry coach (9)
Nazywam się Natalia Kalocińska. Jestem pedagogiem społecznym i dyplomowanym coachem. Uprawnienia z tej dziedziny zdobyłam na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS WZ w Sopocie. Posiadam również certyfikat International Coach Federation (Associated Certified Coach). Pracuję z osobami, które chcą czerpać satysfakcję z życia osobistego i zawodowego. Pomagam pozbyć się subiektywnie odczuwanych ograniczeń i przywrócić poczucie wpływu na bieg swojego życia. Sama jestem osobą niewidomą i „nie widzę przeszkód”, by realizować własne cele. Swoją postawą udowadniam, że mimo różnych trudności, warto podążać za marzeniami, bo to nasza postawa warunkuje ich spełnienie. W pracy coachingowej pomagam ludziom określić ich własne potrzeby, ustanowić cele, a następnie wspieram i motywuję w ich realizacji. Zapraszam Cię do wspólnej podróży tandemem, w której Ty obierzesz kierunek, będziesz decydować o tempie i długości trasy, omijać przeszkody i stawiać wyzwania, a ja dotrzymując tempa, będę Tobie towarzyszyć, wspierać i napędzać do działania.
Kontakt
telefoniczny:
663 285 170
Specjalizacje
Miasta
Cała Polska: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Specjalizacje
Health Coaching

Opinie

Bardzo dobry coach
Z pełnym sercem polecam Natalię. Już na etapie korzystanie z jej usług, gdy była jeszcze na etapie szkoleń i zdobywania swoich certyfikatów, widziałam jej pełen profesjonalizm, oddanie i skoncentrowanie. Mega ciekawe doświadczenie współpracy z Natalią i b.owocne sesje. Polecam w 100%
23 marca 2019 Marta - koordynator projektów
Bardzo dobry coach
Cieszę się ze współpracy z Natalią. Początkowo miała mi pomóc w udźwignięciu pewnych przeciwności losu, a stała się moim coachem (w zupełnie innej dziedzinie :) ). Jest bardzo sumienna, dokładna, pewna siebie. Jej historia sprawia że nie ma rzeczy niemożliwych, a to daje siłę i moc do działania. Jestem jej wdzięczna że umiała mi, kolokwialnie rzecz ujmując, otworzyć oczy na pewne działania. podziwiam i ją szczerze POLECAM !!!
16 grudnia 2018 Ola - pracownik biurowy
Bardzo dobry coach
Na początku sceptycznie podchodziłem do takich rzeczy jak coach. Jednak po rozmowach z Natalią to się zmieniło. Zdecydowanie potrafi słuchać i każda rozmowa dawała "kopa" i motywowała. Jednym z celów które sobie wyznaczyłem i osiągnąłem była zmiana pracy i przejście przez okres próbny w nowej firmie i branży i tak też zrobiłem z pomocą Natalii :) Natalia umiejętnie potrafiła wskazać mocne moje strony i dać pomocne wskazówki jak uciszać te głosy które sprowadzają w dół. Zdecydowanie polecam :)
3 listopada 2018 Łukasz - Tester
Bardzo dobry coach
Świetnie przygotowana do rozmowy caochingowej, potrafi doprowadzić klienta do konstruktywnych przemyśleń i wniosków odnośnie tworzenia i realizowanie założonych celów. Bardzo podobala mi się jej zdolność do syntezy zebranych informacji po długiej i przyjemnej rozmowie. Kryzysy to też składowa sukcesu ;) Pozdrawiam i dziękuję.
14 września 2018 Piotr - Specjalista ds.ubezpieczeń
Bardzo dobry coach
Natalia jest profesjonalnym, zaangażowanym i empatycznym coachem. Celnie wyłuskuje kluczowe problemy, nakierowuje umiejętnie i z wyczuciem na istotne tematy, jednocześnie w jakikolwiek sposób nie ograniczając czy tłumiąc ekspresji i temperamentu osoby coachowanej. Jej towarzystwo jest jak lupa lub filtr w podróży przez gąszcz niejednokrotnie pogubionych celów i wartości, które na końcu procesu - wędrówki pozwalają dostrzec sprawy we właściwym, wyraźnym świetle. Polecam serdecznie.
18 lipca 2018 Dawid - Specjalista ds. obsługi klienta
Bardzo dobry coach
Z powodu obszernej oferty na rynku pracy, ciężko jest stwierdzić jaką drogę kariery obrać na początku kształcenia. Wybrany kierunek studiów może nie być trafiony w późniejszym wykonywaniu pracy. I tutaj przyda się rozmowa z kimś kto może nas profesjonalnie pokierować i pomóc w wyłonieniu naszych potrzeb. Taką osobą jest Natalia. Jej profesjonalne podejście do tematu, powoduje poczucie konkretnego ukierunkowania na życie zawodowe. Zgodnie z naszymi potrzebami. Często sami do końca nie wiem jak zabrać się do tematu wyboru odpowiedniej pracy dla siebie. Po wielu zaskakujących i skutecznych testach oraz analizach jakie przeprowadza Natalia, jest zdecydowanie łatwiej wybrać branżę jaka nam naprawdę odpowiada. W pracy Natalia wykorzystuje wiele metod. Widać, że sama chce zgłębiać temat z każdej strony. Jej zaangażowanie w pracę widoczne jest na każdym spotkaniu. Do każdego spotkania jest przygotowana i pełna zapału, co się udziela. Nawet tym najbardziej opornym. Warto spróbować jeśli nie jest się pewnym kierunku swojej kariery służbowej. Natalia POMAGA !!!
3 marca 2018 Emilia - administracja
Bardzo dobry coach
Natalia jest osobą profesjonalną, spokojną i niezwykle empatyczną. Spotkania z Natalią pozwoliły mi na odkrycie moich wewnętrznych zasobów i uświadomienie sobie tego, co naprawdę jest dla mnie ważne.Natomiast ćwiczenia prowadzone przez Natalię pozwoliły mi na wdrożenie w życie tego, co w sobie wcześniej odnalazłam. Natalia zawsze cierpliwie mnie wysłuchiwała i nigdy mnie nie oceniła, nie przerwała mojej wypowiedzi i nie pozwoliła abym czuła się skrępowana.Szczerze polecam skorzystanie z coachingu u Natalii.
2 luty 2018 Diana - Pedagog
Bardzo dobry coach
Natalka sprawia wrażenie coacha z wieloletnim doświadczeniem i aż trudno uwierzyć, że jest początkująca.Cechuje ją pełen profesjonalizm i dyskrecja.Cierpliwie wysłuchuje niejednokrotnie długich i wielowątkowych wypowiedzi, zmusza do myślenie i zajrzenia w głąb siebie.Dzięki rozmowom z Natalką odkryłam w sobie wiele zasobów, o których istnieniu nie miałam pojęcia. Nauczyłam się od niej zawsze pozytywnego patrzenia na siebie i na swoje wady.Uświadomiłam sobie, iż na wiele rzeczy nie mam wpływu, a w szczególności na zachowania innych osób i w związku z tym należy się skupić na tym co ja mogę zrobić. Współpraca z nią to czysta przyjemność a korzyści z coachingu z Natalką będą u mnie procentować całe życie:) Polecam serdecznie!
11 stycznia 2018 Agnieszka - Księgiwa
Bardzo dobry coach
Spotkania z Natalią utwierdziły mnie w przekonaniu, że droga, którą podążam jest dla mnie właściwa na danym etapie życia. Mój dylemat został rozwiązany na kilku miłych spotkaniach a wątpliwości rozwiane kilkoma zaskakującymi zadaniami. Niemalże matematyczna logika ćwiczeń naocznie uzmysłowiła mi, co jest dla mnie istotne w danym momencie, a w co tak naprawdę nie chcę na razie inwestować swoich zasobów (energii, czasu, finansów itd.). Natalia prowadziła rozmowy i ćwiczenia w taki sposób, że miało się wrażenie, że samemu dochodzi się do ważnych dla siebie wniosków i samemu odpowiada się sobie na istotne pytania. Jedną z ważniejszych kwestii, którą uzmysłowiłam sobie dzięki spotkaniom z Natalią, było to, że decyzje podejmowane przeze mnie w danym momencie nie muszą oznaczać, że kiedyś nie będę mogła ich zmienić, że dzisiejsza decyzja nie musi determinować całego mojego życia - w moim przypadku zawodowo-rodzinnego. Lżej żyje mi się ze świadomością, że nie muszę teraz ciągnąć spraw, które mi ciążą, tylko dlatego, że kiedyś je rozpoczęłam i sporo w nie zainwestowałam. Mogę je zawiesić, zająć się tym, co teraz da mi poczucie spełnienia, a wrócić do nich, kiedy poczuję, że tego chcę. A wszystko to dzięki rozmowom z Natalią. Jej profesjonalizm, wyczucie, umiejętność słuchania i słyszenia niuansów w wypowiedzi pozwala na swobodę ale też daje poczucie bycia potraktowanym poważnie i rzeczowo. Z czystym sumieniem polecam Ją jako coacha.
13 grudnia 2017 Paulina - Specjalista ds. sprzedaży
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom